18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Gazy szlachetne

bollol_stern • 2016-03-04, 13:45
Witam Szanowne Grono Sadystów

Pragnę wam opisać metodę samobójstwa, która cieszy rosnącą popularnością a mianowicie uduszenie poprzez zastosowanie gazów szlachetnych takich jak hel, argon etc.

Metoda jest wysoce skuteczna i niezawodna polega na pozbawieniu organizmu dostępu do tlenu. Wdychanie gazów szlachetnych z jednoczesną możliwością swobodnego wydychania CO2 nie powoduje dyskomfortu związanego z de facto duszeniem.

Urządzeniem stosowanym do tego typu zabiegu jest tzw. exit bag worek z tworzywa sztucznego z zaciskiem u dołu (szyja) prostym zaworem jednostronnym umożliwiającym odprowadzenie CO2, węża dolotowego do wprowadzenia gazu szlachetnego, butli z gazem oraz reduktora.

Utrata przytomności następuję w ciągu kilku sekund śmierć w kilka minut co oczywiście uzależnione jest od warunków obsobniczych.

W różnych publikacjach możemy spotkać porównanie zastosowanie gazu szlachetnego z zaczadzeniem tj zatruciem tlenkiem węgla- CO. Jest to oczywiście błąd CO wiążę się z hemoglobiną a gazy szlachetne są niereaktywne czyli z hemoglobiną się nie wiążą.


Jeśli na forum znajdują się jacyś anatomopatolodzy czy mogli by się wypowiedzieć jaki będzie obraz sekcyjny takiej śmierci? Na pewno nie będzie popękanych naczyń w gałkach etc. ale jakie zmiany wystąpią?

Nie mogłem dodać linków albo nie umiem.
Jest to mój pierwszy temat jeśli ch*jowy to do piekła.

mi...........80

2016-03-04, 13:53
No i to jest fajny temat.

Kiedyś gadałem z znajomym który miał kogoś w rodzinie co się otarł o śmierć przez zaczadzenie.

Podobno bardzo przyjemna sprawa, najlepszy sposób na samobójstwo, czy też ogólnie śmierć.