18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gazu łzawiącego mu nie żałowali

Barnellini • 2020-08-17, 00:41
Chojrak chciał powalczyć z policją więc mu to szybko wyperswadowali :D


BrunerOvned

2020-08-17, 00:57
Coś pięknego! Mam wrażenie, że ten typek to lubi! Wrócił po kolejną porcję, a potem sami mu dowieźli resztę.
Czuję, że się spociłem...

Pralpunkt

2020-08-17, 01:05
Oj chłop wracał z meczu, wiadomo
Zawsze i wszędzie policja j***na będzie i myśl zasad
Jebac Policję poszedł na pierwszy ogień liczył ze reszta ziomków pójdzie za nim no ale to nie był mecz tylko jakieś społeczne gówno burze to nie miał wsparcia

Ziomkom na dzielni i tak powie, sam 8 rozj***łem no ale k***y od tyłu mnie podeszly w czterech

maksymilian45

2020-08-17, 02:48
Prysznic w gazie łzawiącym. Fascynujące.

Tryper

2020-08-17, 03:05
Hahaha człowiek patrzy i się cieszy :mrgreen:

tarpan

2020-08-17, 04:01
Pięknie dostał. Powinni go zastrzelić po 3 seryjce gazu.

mazga50

2020-08-17, 04:25
Przynajmniej z komarami będzie miał spokój do końca sezonu.

Tatun

2020-08-17, 06:13
Chyba wołał matkę w 0:15

humalien

2020-08-17, 13:32
Tatun napisał/a:

Chyba wołał matkę w 0:15



wołał "MEDIC" -,- a inni krzyczeli "we need a Medic" co w skrócie oznacza, że potrzebują lekarza xddd Zaś na początku koleś coś krzyczał by oddali mu jego dziewczynę, pewnie zwinęli mu suke xd

polakwrocek

2020-08-17, 15:21
Ciekawi mnie co by się stało gdyby ludzie przynieśli swoje pistolety do paintballi i celowali policji w hełmy aby za pomocą farby najlepiej czarnej zablokować widoczność.
Z proszku chilli można zrobić proszkową "bomby" w celu dyspersji policji.
Do wywracania samochodów wystarczyły by 2 mocniejsze rury stalowe i po 3 chłopa do rury.
Zasadą dźwigni przewrócą i sukę.
Samoblokujące haki na łańcuchu to zakładania na barierki i zrywanie ich przez pociągnięcie przez tłum.
Zastanawiał bym się nad użyciem piany monterskiej w ścisłych kordonach policyjnych. Jednak nie mam pomysłu na jej szybką dyspersję z puszek. Eksplozja mogła by spowodować zapalenie zawartości.

Oczywiście nie myślę tutaj o zabijaniu czy okaleczaniu policji. Bo do tego są prostsze narzędzia. kamienie... benzyna...
Tak sobie myślę co można użyć, jednocześnie nie przekraczając granicy bezpośredniego zagrożenia życia.

Cudak

2020-08-17, 15:22
Jaki gaz jest lepszy? Zelowy czy w spreju?

castagir

2020-08-17, 20:26
polakwrocek napisał/a:

Ciekawi mnie co by się stało gdyby ludzie przynieśli swoje pistolety do paintballi i celowali policji w hełmy aby za pomocą farby najlepiej czarnej zablokować widoczność.
Z proszku chilli można zrobić proszkową "bomby" w celu dyspersji policji.
Do wywracania samochodów wystarczyły by 2 mocniejsze rury stalowe i po 3 chłopa do rury.
Zasadą dźwigni przewrócą i sukę.
Samoblokujące haki na łańcuchu to zakładania na barierki i zrywanie ich przez pociągnięcie przez tłum.
Zastanawiał bym się nad użyciem piany monterskiej w ścisłych kordonach policyjnych. Jednak nie mam pomysłu na jej szybką dyspersję z puszek. Eksplozja mogła by spowodować zapalenie zawartości.
Oczywiście nie myślę tutaj o zabijaniu czy okaleczaniu policji. Bo do tego są prostsze narzędzia. kamienie... benzyna...
Tak sobie myślę co można użyć, jednocześnie nie przekraczając granicy bezpośredniego zagrożenia życia.



Wiesz co by się stało? Siły porządkowe dostałyby pozwolenie na użycie ostrej.

Spar1988

2020-08-17, 20:52
HAha ale ich wk***ił że ich pozabija, nawet chciało się im biec za zjebem, ale dostał pewnie wpie**ol , tego w gazie pewnie nikt nie chciał bić.