18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gaz łupkowy, jak polski rząd sprzedał Polaków

extrime • 2012-06-04, 23:37
Uwaga !!! temat tylko dla potrafiących zrozumieć powagę sytuacji sadoli, gimbusom dziękuję , szkoda waszego cennego czasu by tracić 25 min życia. Polecam w tym czasie NK.

extrime

2012-06-05, 13:34
liptonek napisał/a:

Odnośnie tego filmiku , który sam w sobie jest manipulacją to trzeba zwrócić uwagę na eko-debila z pierwszej części 8:10 . W procesie szczelinowania 99,7 % mieszanki to woda z dodatkiem piasku, pozstałe odczynniki chemiczne to zwykłe detergenty takich jak używa się w każdym gospodarstwie domowym. Przy wierceniach , oddziela się każdy horyzont kolumną grubych, stalowych rurch okładzinowych i nie ma żadnej możliwości aby zostały zanieszczyszczone wody gruntowe. Ten Pan jest opłacony , żeby zaszkodzić interesowi :) Każda grupka ekologów i innych tego typu poj*ów , po dostaniu odpowiedniej kwoty w rękę , zamyka się i siedzi cicho na dupie. Jak myślicie jakie może panować ciśnienie spowodane wartstwami nadległych skał na głębokości 3~7 km ? Dość spore :) Żadna substancja , w tym płyn szczelinujący nie przebije się do góry , do wód gruntowych. Co z tą Polską , kur**a ?! Ach ta propgadna. Zawsze można kupywać gaz zza wschodniej granicy :roll:


No tak, nawet gdyby te bzdury co piszesz były prawdą , to jaki mamy interes w oddaniu gazu obcym, w tych umowach które sporządzono nie pisze że będzie on odsprzedawany Polsce , mągą z nim robić co zechcą a my dalej będziemy uzależnieni od Rosji.Nie mamy z tego żadnych korzyści , obejrzyj film który podał kózka, może to ci rozjaśni sytuacje , którą będziesz w stanie przyswoić.

Oromaz

2012-06-05, 13:42
Tak to któryś z senatorów ale jeden człowiek to mało. Kiedyś nawet w tvn były na ten temat reportaże ale już zniknęły tylko się domyślać dlaczego. (jak się posmaruje to wszystko można)

Ta cała sprawa jest dla mnie bulwersująca i oburzająca jeżeli wydobywanie gazu technologią szczelinową jest tak niebezpieczne i szkodliwe dla środowiska to jakim cudem nasz "piękny" i "wspaniały" rząd się na takie coś zgodził? Jak dla mnie "Premier" przegina stanowczo i dziwne że pałka jeszcze nie pękła bo robi z Polską co chce. Jeszcze to całe euro, "kiedyś gdy w kraju było źle, robiono igrzyska" i to wszystko się zlewa w jedną całość jak dla mnie.

JÃ...........a.

2012-06-05, 14:37
k***a znowu mi tylko ciśnienie podskoczyło. Jak mnie to wk***ia że te zachłanne dz**ki, te k***y sprzedajne tak postępują. Tu już nie chodzi o chęć zysku, tylko o k***a MEGA HIPERER marnotrawstwo zasobów. Przecież k***a wystarczyłoby zacząć wydobywać ten gaz, już polskimi, opatetowanymi metodami. Ale k***aa nie trzeba poszerzać biedę, nędze upadaek i zwiekszać podatki, biurokracje i policje.
Kiedyś się k***a śmiałem do rozpuchu gdy słyszałem teksty, że ktoś chce wyniszczyć nasz naród - a teraz k***a po paru latkach w tym temacie, sam zaczynam wierzyć (ba, wiedzieć) żę tak k***a jest.

Tsatsulow

2012-06-05, 15:34
/watch?v=SpBdQBxG1BQ&feature=related

0:27 - tak jakby "zdradzili" plan rzÄ…du :)

dr...........ka

2012-06-05, 15:42
tymi filmikami mozecie sobie dupe podetrzec i co z tego ze to obejzymy co z tego ze poznamy prawde jak i tak nikt nie ruszy dupy zeby to naprawić

kietong

2012-06-05, 16:03
I tak każdy musi sam na siebie pracować, za darmo nic nie ma. Trzeba być zaradnym i sobie radzić, reszta niech sp***ala za granicę i niech się żali, jak to państwo ich okradało.

erotyczny

2012-06-05, 16:04
k***a, sadistic = polityka.pl
Myślałem, że ten portal mnie uchroni od polityki..

al...........10

2012-06-05, 16:18
Nie, nie obejrzę tego. Gimbusem nie jestem, ale po co mam się wk***iać/dołować skoro stało się i już się nie odstanie...

eteryk

2012-06-05, 16:45
Widzę, że gimbaza skończyła już dzisiaj lekcje :)

alalai

2012-06-05, 16:51
HAHAHA materiał na poziomie macierewicza i DARK LORDA Kaczyńskiego

Pewnie większość z was chciała by zeby to polska sama wydobywała haha, pięknie ale gdyby zainwestować kilka miliardów na wydobycie a po kilku latach wydobywania okazało się ze gazu jest znacznie mniej a wydobywanie trudniejsze i jego wydobycie przyniesie straty, to co z tą całą kasą zainwestowaną by bylo he? lepiej było już nia sobie d*pe podetrzeć tymi miliardami, znacie pojęcie ryzyka?

Druga sprawa umowy dotyczÄ…ce gazu Å‚upkowego sÄ… niejawne :) wszystkie newsy to pewnie ze strony gazpromu

A gdyby ten gaz sprzedać tym koncernom drożej to po jakiej cenie oni by go odsprzedawali polsce hmm??
sami z kieszeni byście zapłacili i co z nim zrobią to ich sprawa, wyeksportują bedzie więcej kasy do budżetu ale czy im się eksportować opłaca raczej wątpliwe jest, raczej na miejscu sprzedawać lepiej

HAHAHA materiał na poziomie macierewicza i DARK LORDA Kaczyńskiego

Pewnie większość z was chciała by zeby to polska sama wydobywała haha, pięknie ale gdyby zainwestować kilka miliardów na wydobycie a po kilku latach wydobywania okazało się ze gazu jest znacznie mniej a wydobywanie trudniejsze i jego wydobycie przyniesie straty, to co z tą całą kasą zainwestowaną by bylo he? lepiej było już nia sobie d*pe podetrzeć tymi miliardami, znacie pojęcie ryzyka?

Druga sprawa umowy dotyczÄ…ce gazu Å‚upkowego sÄ… niejawne :) wszystkie newsy to pewnie ze strony gazpromu

A gdyby ten gaz sprzedać tym koncernom drożej to po jakiej cenie oni by go odsprzedawali polsce hmm??
sami z kieszeni byście zapłacili i co z nim zrobią to ich sprawa, wyeksportują bedzie więcej kasy do budżetu ale czy im się eksportować opłaca raczej wątpliwe jest, raczej na miejscu sprzedawać lepiej

HAHAHA materiał na poziomie macierewicza i DARK LORDA Kaczyńskiego

Pewnie większość z was chciała by zeby to polska sama wydobywała haha, pięknie ale gdyby zainwestować kilka miliardów na wydobycie a po kilku latach wydobywania okazało się ze gazu jest znacznie mniej a wydobywanie trudniejsze i jego wydobycie przyniesie straty, to co z tą całą kasą zainwestowaną by bylo he? lepiej było już nia sobie d*pe podetrzeć tymi miliardami, znacie pojęcie ryzyka?

Druga sprawa umowy dotyczÄ…ce gazu Å‚upkowego sÄ… niejawne :) wszystkie newsy to pewnie ze strony gazpromu

A gdyby ten gaz sprzedać tym koncernom drożej to po jakiej cenie oni by go odsprzedawali polsce hmm??
sami z kieszeni byście zapłacili i co z nim zrobią to ich sprawa, wyeksportują bedzie więcej kasy do budżetu ale czy im się eksportować opłaca raczej wątpliwe jest, raczej na miejscu sprzedawać lepiej

reszta to zwykłe fantazja i panika

NomadUG

2012-06-05, 16:54
Jak to oglądam to aż mi sie rzygać chce jak rząd sprzedaje Polskę, nasz kraj !

Donald j***niec dostaje dole na boku i ma wyj***ne a każdy w koło rozgrabia i dewastuje nasz kraj a my j***ne owce na to pozwalamy k***a że Polacy muszą być tacy głupi...

Nasz kraj jest krajem bez kontroli piaskownicą donalda i sprzedawczyków mu podobnym a my, ludzie jesteśmy piaskiem na który srają, plują i bawią się przy tym dobrze....

alalai

2012-06-05, 16:54
HAHAHA materiał na poziomie macierewicza i DARK LORDA Kaczyńskiego

extrime

2012-06-05, 17:07
alalai napisał/a:

HAHAHA materiał na poziomie macierewicza i DARK LORDA Kaczyńskiego



" Pewnie większość z was chciała by zeby to polska sama wydobywała haha, pięknie ale gdyby zainwestować kilka miliardów na wydobycie a po kilku latach wydobywania okazało się ze gazu jest znacznie mniej a wydobywanie trudniejsze"

Tak debilu !! stany kupiły koncesje za kilkset tysięcy złotych a sprzedają je teraz miedzy swoimi firmami za kilkaset milionów dolarów.
Dziwne że chętnych nie brakuje skoro to takie ryzykowne .
Proponuje ci nie wylogowywuj się z naszej klasy , rozsyłąj sobie dalej zaproszenia do nieznajomych żeby powiększyć grono kolegów,
bo tu ich nie znajdziesz.

Krzysiake

2012-06-05, 17:16
czy ktoś mógłby podać link do tego filmiku na yt, bo nie mogę tego znaleźć.

/watch?v=7OnW-cv_Wa8&feature=related

dzięki już znalazłem