18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gaszenie palącego się oleju.

de_Sade • 2019-09-14, 23:06
Pamiętajcie o czytaniu instrukcji obsługi!


PanPieczara

2019-09-15, 08:46
Żeby k***a do zwykłego oleju wyciagać gaśnice zamiast przykryć zeby sie wypaliło to trzeba być murzynem.

Jabulko69

2019-09-15, 08:58
PanPieczara napisał/a:

Żeby k***a do zwykłego oleju wyciagać gaśnice zamiast przykryć zeby sie wypaliło to trzeba być murzynem.



Zaskocze Cie, ale wystarczy byc zj***nym nastolatkiem. Choc na filmie widzimy zj***nego murzynskiego nastolatka. Apogeum sp***olenia, istny blad genetyki i calej ewolucji.

Ch...........KI

2019-09-15, 09:11
Pewnie któryś raz już próbuje ugasić, bo taki sadzą umazany

aaaaaaaaaaaaaa

2019-09-15, 09:41
Z racji zawodu wezwany zostałem do mieszkania, w którym zapalił się olej...
Łepek frytki sobie robił k***a. Matka jego opowiada, zapalił się olej i syn złapał ten garnek z palącym się olejem i wyrzucił przez okno...
I jeszcze głupia p*zda mówi "dobrze, że nie komuś na samochód". Ja jej na to, że dobrze, że chodnikiem pod oknem nie szedł ktoś, bo byłaby tragedia...
Nastolatkiem debil już nie był i kolor skóry nie był podejrzany, tak więc....

Borys

2019-09-15, 11:09
Przeciez gasnica wydaje z siebie strumien pod cisnieniem, to wiadomo, ze ogien podnieci podmuchem. k***a, lac wody spokojnym strumieniem i zgasnie.

ZaSwojePiję

2019-09-15, 20:07
Borys napisał/a:

Przeciez gasnica wydaje z siebie strumien pod cisnieniem, to wiadomo, ze ogien podnieci podmuchem. k***a, lac wody spokojnym strumieniem i zgasnie.



Zgaduje, ze ni ch*ja nigdy nie gasiles plonacego oleju.
Jak nawet spokojnie wlejesz wode, to ci polowa oleju wykipi w parenascie sekund i ogien się rozprzestrzeni.

Bzik

2019-09-15, 22:01
A wystarczyłoby przykryć choćby deską do krojenia warzyw.....
Kolor skry zobowiązuje......

de_Sade

2019-09-15, 22:32
Borys napisał/a:

Przeciez gasnica wydaje z siebie strumien pod cisnieniem, to wiadomo, ze ogien podnieci podmuchem. k***a, lac wody spokojnym strumieniem i zgasnie.



Nie wolno gasić oleju wodą!!! W każdym razie nie w domowych warunkach i domowymi sposobami. Palący się olej z racji wysokiej temperatury, powyżej 100 stopni Celsjusza, gwałtownie odparuje wylaną wodę, która w postaci obłoku pary może poparzyć gaszącego.

Borys

2019-09-15, 23:51
pie**olicie tam, Panowie. Przeciez łogiń to ino wodum kurrrrła!

Xs...........33

2019-10-03, 20:01
Nie lepiej, no nie wiem... zestawić z gazu?

qmaverickq

2019-10-31, 20:35
małpa nie wie, że patelnie się przykrywa. k***a w sumie skąd ma wiedzieć, skoro tylko gówno krowie w ognisku palił