18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ko...........23

2019-03-24, 21:29
i tak juz nie zyje xD

Misiek_KRK

2019-03-24, 21:30
Faper Noster napisał/a:

Ktoś tu ma martwom curke


powiedz, że błędy zrobiłeś specjalnie

luckyluuke

2019-03-24, 21:50
To chyba ten Janusz biznesu...

Adra

2019-03-24, 22:14
Naprawdę mam nadzieję, że to fejk. Natomiast jeśli to nie fejk, to ojciec powinien się zgodzić odsprzedać ciuchy, ale koniecznie z odbiorem osobistym. I w umówionym miejscu, zamiast ciuchów, spuścić srogi wpie**ol temu ch*jowi.

ManBearPig

2019-03-24, 22:17
Misiek_KRK napisał/a:

powiedz, że błędy zrobiłeś specjalnie



Misiek, z choinki się urwałeś?

forshow

2019-03-24, 22:22
...no i pincet plus poszlo sie piertolic. :amused:

ziu

2019-03-24, 22:55
Takie mamy czasy, a co tam rozpiszę się na sadolu najwyżej będziecie mieli mnie w dupie.
Zacznę od tego, żę nie zwiedzam żadnych budynków z plusem na górze itd. Mam swoje zdanie i nikomu tego nie narzucam, oczywiście oczekując tego samego od innych.
Do celu:
Ja myślę, że naprawdę "moim zdaniem" ta słaba oszukańcza religia (pamiętajcie, że to jest tylko moje zdanie) robiła jednak porządek. Dużo ludzi nie ma za grosz szacunku do czegokolwiek i przykładów jest pełno.
Sam miałem akcje, że coś chciałem darmowo oddać, to telefony, żeby przywieźć (oczywiście za darmo) jaki stan, a moj syn to by chcial to itd. Ludzie to już wstydu k***a w ogóle nie mają.
Raz miałem temat, że potrzebowałęm łóżko dodatkowe do domu, bo pokój wolny stał, a kuzyn się pojawiał dość często i zawsze dla jakiegoś gościa się nada. Okazało się, że znajoma ma na zbyciu kawał porządnego łoża (free), to w zębach popie**oliłem zabrać i się pytałem ile chce, bo porządna rzecz. Tak mnie nauczono i ch*j koniec tematu.

Szczerze mówiąc często wole coś do śmieci wyrzucić jak komuś oddać, bo oddając coś za darmo, więcej się człowiek nawk***ia, zmarnuje czasu, niż to warte.

aaaaaaaaaaaaaa

2019-03-24, 23:02
Misiek_KRK napisał/a:

powiedz, że błędy zrobiłeś specjalnie



Bo najpierw mieli horom, a potem martwom. Co w tym dziwnego??? Dopiero Ci internet podłączyli?

pakicito

2019-03-24, 23:08
ziu napisał/a:

Takie mamy czasy, a co tam rozpiszę się na sadolu najwyżej będziecie mieli mnie w dupie.
Zacznę od tego, żę nie zwiedzam żadnych budynków z plusem na górze itd. Mam swoje zdanie i nikomu tego nie narzucam, oczywiście oczekując tego samego od innych.
Do celu:
Ja myślę, że naprawdę "moim zdaniem" ta słaba oszukańcza religia (pamiętajcie, że to jest tylko moje zdanie) robiła jednak porządek. Dużo ludzi nie ma za grosz szacunku do czegokolwiek i przykładów jest pełno.
Sam miałem akcje, że coś chciałem darmowo oddać, to telefony, żeby przywieźć (oczywiście za darmo) jaki stan, a moj syn to by chcial to itd. Ludzie to już wstydu k***a w ogóle nie mają.
Raz miałem temat, że potrzebowałęm łóżko dodatkowe do domu, bo pokój wolny stał, a kuzyn się pojawiał dość często i zawsze dla jakiegoś gościa się nada. Okazało się, że znajoma ma na zbyciu kawał porządnego łoża (free), to w zębach popie**oliłem zabrać i się pytałem ile chce, bo porządna rzecz. Tak mnie nauczono i ch*j koniec tematu.
Szczerze mówiąc często wole coś do śmieci wyrzucić jak komuś oddać, bo oddając coś za darmo, więcej się człowiek nawk***ia, zmarnuje czasu, niż to warte.



myśleliśmy, że tez wystawiasz jakieś ciuchy po zmarłej a tu jakaś historyjka :amused:

qbswwa

2019-03-24, 23:36
jedziesz na główną.

krasnal_hałabała

2019-03-25, 10:31
ziu napisał/a:

Takie mamy czasy, a co tam rozpiszę się na sadolu najwyżej będziecie mieli mnie w dupie.
Zacznę od tego, żę nie zwiedzam żadnych budynków z plusem na górze itd. Mam swoje zdanie i nikomu tego nie narzucam, oczywiście oczekując tego samego od innych.
Do celu:
Ja myślę, że naprawdę "moim zdaniem" ta słaba oszukańcza religia (pamiętajcie, że to jest tylko moje zdanie) robiła jednak porządek. Dużo ludzi nie ma za grosz szacunku do czegokolwiek i przykładów jest pełno.
Sam miałem akcje, że coś chciałem darmowo oddać, to telefony, żeby przywieźć (oczywiście za darmo) jaki stan, a moj syn to by chcial to itd. Ludzie to już wstydu k***a w ogóle nie mają.
Raz miałem temat, że potrzebowałęm łóżko dodatkowe do domu, bo pokój wolny stał, a kuzyn się pojawiał dość często i zawsze dla jakiegoś gościa się nada. Okazało się, że znajoma ma na zbyciu kawał porządnego łoża (free), to w zębach popie**oliłem zabrać i się pytałem ile chce, bo porządna rzecz. Tak mnie nauczono i ch*j koniec tematu.
Szczerze mówiąc często wole coś do śmieci wyrzucić jak komuś oddać, bo oddając coś za darmo, więcej się człowiek nawk***ia, zmarnuje czasu, niż to warte.



Mnie możesz dać wirtualne piwo za darmo na sadolu a jak nie za darmo to ty mi daj piwo a ja dam piwo tobie.

Gymnorhinus

2019-03-25, 10:59
@ ziu

Tylko że Ty widzisz problem ale nie widzisz źródła, źródłem nie jest wcale głupota, chciwość i niewychowanie, to są skutki tego że ludzie są j***ni w dupala z każdej strony, 80% społeczeństwa żyje w iluzji, na skraju nędzy i nie rozumie otaczającego ich świata, mimo że wydaje im się że jest odwrotnie.

Milicja kiedyś też robiła porządek, tylko to zwalczanie skutków problemów a nie ich źródła.

Ale to temat rzeka a mi się nie chce rozpisywać...

makabrax

2019-03-25, 11:56
w jakiej iluzji? w jakiej nędzy? by żyli w nędzy to by takie madki nie siedziały po 14h dziennie na fejsuniu i podobnych wyszukując kto im tam odda ajfona za free bo "hora curka w szpitalu i inni majo a ona nie ma i jej smutno"
zwyczajne roszczeniowe gówno które uważa, że im się wszystko należy bo oni mają dziecko

magiaempe

2019-03-25, 12:50
Kilka lat temu, w Poznaniu gdzie mieszkam, typ w całkiem spoko e36 zabił dwie osoby. W tym aucie było kozackie wnętrze. Pomyślałam, ze zadzwonię i zapytam czy nie chciałby go sprzedać, ale myśle no kurde gościu zabił ludzi, wiec ch*j z tym. Dwa dni później wnętrze było sprzedane :cry: