18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan_Doktur

2019-03-25, 16:07
ziu napisał/a:

Takie mamy czasy, a co tam rozpiszę się na sadolu najwyżej będziecie mieli mnie w dupie.
Zacznę od tego, żę nie zwiedzam żadnych budynków z plusem na górze itd. Mam swoje zdanie i nikomu tego nie narzucam, oczywiście oczekując tego samego od innych.
Do celu:
Ja myślę, że naprawdę "moim zdaniem" ta słaba oszukańcza religia (pamiętajcie, że to jest tylko moje zdanie) robiła jednak porządek. Dużo ludzi nie ma za grosz szacunku do czegokolwiek i przykładów jest pełno.
Sam miałem akcje, że coś chciałem darmowo oddać, to telefony, żeby przywieźć (oczywiście za darmo) jaki stan, a moj syn to by chcial to itd. Ludzie to już wstydu k***a w ogóle nie mają.
Raz miałem temat, że potrzebowałęm łóżko dodatkowe do domu, bo pokój wolny stał, a kuzyn się pojawiał dość często i zawsze dla jakiegoś gościa się nada. Okazało się, że znajoma ma na zbyciu kawał porządnego łoża (free), to w zębach popie**oliłem zabrać i się pytałem ile chce, bo porządna rzecz. Tak mnie nauczono i ch*j koniec tematu.
Szczerze mówiąc często wole coś do śmieci wyrzucić jak komuś oddać, bo oddając coś za darmo, więcej się człowiek nawk***ia, zmarnuje czasu, niż to warte.



I tu bym się z Tobą piwerka napił bo (jak rozkminiłem po czasie - domek z plusem :lol: ) uważam, że religia jest potrzebna by chołotę trzymać za pysk i wyznaczać etykę (moje zdanie i uważam, że wiele inteligentnych ludzi też wierzy - ich sprawa) bo jeśli sami się nie wstydzą to przed plebanem będą. Co do roszczeniowości ludzi to już inna bajka bo dalej utwierdza się w przekonaniu, że im się ''należy''

Rangraf

2019-03-25, 21:56
Po wojnie było powiedzenie - i dzisiaj też się sprawdza - "Jak dziada zdybiesz, to mu oko wybierz"