18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Garaż z dupy [p r a w i e]

~Sunday • 2018-02-01, 09:48
Fakt! Oh my goat!


nowynick

2018-02-01, 10:09
Up

chyba w tym przypadku oznacza to miejsce wyciszenia, wypoczynku. Bardziej "urlopowicze przed tobą" niż uchodźcy.

Wiewór

2018-02-01, 10:21
@up Velture już sobie ułożył w głowie historię, że za tym znakiem nie ma prawa i cywilizacji. Obszar opanowany przez dzikich imigrantów, którzy przybili zaa dalekiego morza.
Panuje tylko prawo dżungli, śmierć, niegodziwość i wieczne kolejki po socjal.
Ziemia niczyja jak w Mad Maxie. Grasują gangi murzyńskich muzułmańskich gwałcicieli i podrzynaczy gardeł odzianych w łachmany i naszyjniki z ludzkich uszu.
Dokonują się akty kanibalizmu, pedofila, kazirodztwo, obrzezanie kobiet, nekrofilia i sodomia.
Oddają cześć diabłu i jebią kozy.
Murzyński szaman ubrany w płaszcz z ludzkiej białej skóry i pastorał z kości nienarodzonych dzieci ułożonych w czarci symbol składa pod figurą Bafometa ofiarę z białych noworodków, a później robią orgię we krwi i flakach białych europejczyków których nabijają na pal i kopulują z i ich zwłokami.
Po orgii palą obrazy ze świętym Janem Pawłem drugim oraz defekują na obrazki pana jezusa popijając skradzionym winem mszalnym i bezczeszcząc hostię.
Na koniec dnia w ramach odpoczynku rzucają chrześcijan na arenę i masturbują się bez końca patrząc jak są rozszarpywani żywcem przez lwy i lamparty :amused:

100Burned

2018-02-01, 11:59
@up dokładnie tak jest, tam gdzie przybysze z bliskiego wschodu tam zło.

nowynick

2018-02-01, 12:09
Abraxus napisał/a:

@up Velture już sobie ułożył w głowie historię, że za tym znakiem nie ma prawa i cywilizacji. Obszar opanowany przez dzikich imigrantów, którzy przybili zaa dalekiego morza.
Panuje tylko prawo dżungli, śmierć, niegodziwość i wieczne kolejki po socjal.
Ziemia niczyja jak w Mad Maxie. Grasują gangi murzyńskich muzułmańskich gwałcicieli i podrzynaczy gardeł odzianych w łachmany i naszyjniki z ludzkich uszu.
Dokonują się akty kanibalizmu, pedofila, kazirodztwo, obrzezanie kobiet, nekrofilia i sodomia.
Oddają cześć diabłu i jebią kozy.
Murzyński szaman ubrany w płaszcz z ludzkiej białej skóry i pastorał z kości nienarodzonych dzieci ułożonych w czarci symbol składa pod figurą Bafometa ofiarę z białych noworodków, a później robią orgię we krwi i flakach białych europejczyków których nabijają na pal i kopulują z i ich zwłokami.
Po orgii palą obrazy ze świętym Janem Pawłem drugim oraz defekują na obrazki pana jezusa popijając skradzionym winem mszalnym i bezczeszcząc hostię.
Na koniec dnia w ramach odpoczynku rzucają chrześcijan na arenę i masturbują się bez końca patrząc jak są rozszarpywani żywcem przez lwy i lamparty :amused:



Jakbyś opisał Bytom nocą :megalol:


PS zapomniałeś o zabijaniu czarnych psów, wszak one mogą posiadać dżiny :amused:

tako rzecze Sura szósta

Wiewór

2018-02-01, 12:19
@up z tą różnią, że w Bytomiu i Sosnowcu wunglokopy składają ofiary z dzieci Skarbnikowi.

mewfrix

2018-02-01, 12:55
czemu mnie nie dziwi ze to baba.

Argeusz

2018-02-01, 14:52
@upy Z tym Bytomiem to prawda, mieszkam tu od urodzenia i faktycznie takie rzeczy się dzieją. Jeszcze mamy cotygodniowe imprezy polegające na rytualnym jedzeniu węgla i raz do roku(ewentualnie po przegranym meczy Polonii Bytom) robimy Noc Oczyszczenia. Maczet nie mamy bo nas nie stać, ale tulipany z rozbitych butelek po żubrach i harnasiu robią robotę.

krzyks

2018-02-01, 15:15
„Na chodniku przystań bokiem,
popatrz w lewo bystrym wzrokiem,
skieruj w prawo wzrok sokoli,
znów na lewo spójrz powoli.
Jezdnia wolna- więc swobodnie mogą
przez nią przejść przechodnie”
W. Chotomska...


a nie k***a, w jakim ja kraju jestem :wtf:

Loaloa

2018-02-01, 21:22
Cytat:

Ziemia niczyja jak w Mad Maxie.



Trafiłeś o tyle, że akcja miała miejsce w Australii.

mateuszsadoltzr

2018-02-01, 23:41
Jechał równiótko 50km/h rzeczywiscie 10 mniej ratuje życie,ciekawe jakby to wyglądało przy 60 albo nawet 55km/h,no cóż fizyki sie nie oszuka.

sorki: równiutko*

TłustyManat

2018-02-02, 00:30
mateuszsadoltzr napisał/a:

Jechał równiótko 50km/h rzeczywiscie 10 mniej ratuje życie,ciekawe jakby to wyglądało przy 60 albo nawet 55km/h,no cóż fizyki sie nie oszuka.

sorki: równiutko*



No właśnie tak jak napisałeś wyglądałoby to ciekawiej. :-D

mpv

2018-02-02, 16:00
No nawet można by zaparkować czemu nie, tylko najpierw lepiej "zdjąć" samochód