18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Gadka z uzbrojonym...

Halman • 2020-06-21, 06:29

ołowiany argument w dyskusji.. :)

Warystor

2020-06-21, 06:39
Co za frajer, przyszedł na strzelaninę bez pistoletu.

Gandalf

2020-06-21, 08:37
Kolano do wymiany :-)

dennissliwa

2020-06-21, 09:03
Kozak myślał że tamten nie strzeli :D

DzidaZawodnik

2020-06-21, 09:30
Przykład zderzenia dwóch swiatów. Niewolnik w samochodzie i wolny mężczyzna. Niewolnik uważał, że moze wk***ić wolnego mężczyznę jeśli tylko pozwala na to prawo napisane przez jego właścicieli. Wolny mężczyzna sam stanowi prawo kierujac indywidualnym podejściem do każdej sytuacji.

Piwo za spełnienie życzenia niewolnika.

~sensualna

2020-06-21, 09:31
nieuzasadnione użycie broni

Noside

2020-06-21, 10:50
Haha. Na pewno ustawione. Przecież takie zachowanie jest zabronione przez prawo. To zwyczajnie nielegalne. Jak do tego mogło dojść?

woytasw

2020-06-21, 10:59
Noside napisał/a:

Haha. Na pewno ustawione. Przecież takie zachowanie jest zabronione przez prawo. To zwyczajnie nielegalne. Jak do tego mogło dojść?



Pewnie nie znał prawa i nie wiedział, że tak nie wolno.

shoe5maker

2020-06-21, 11:06
DzidaZawodnik napisał/a:

Wolny mężczyzna sam stanowi prawo kierujac indywidualnym podejściem do każdej sytuacji.



To w Syrii dopiero są wolni ludzi, tylko się tam przeprowadzić.

Rozjebie

2020-06-21, 12:05
DzidaZawodnik napisał/a:

Niewolnik w samochodzie i wolny mężczyzna.



Ale zaraz, skoro jest niewolnikiem, to jak może mieć samochód i do tego jeździć sobie samopas w dowolnym kierunku? A poza tym, czy teraz ten "wolny mężczyzna" jeśli przegra w sądzie, to nie będzie zamknięty w lochu (jak niewolnik)?

zwiadowca1332

2020-06-21, 12:30
DzidaZawodnik napisał/a:

Przykład zderzenia dwóch swiatów. Niewolnik w samochodzie i wolny mężczyzna. Niewolnik uważał, że moze wk***ić wolnego mężczyznę jeśli tylko pozwala na to prawo napisane przez jego właścicieli. Wolny mężczyzna sam stanowi prawo kierujac indywidualnym podejściem do każdej sytuacji.
Piwo za spełnienie życzenia niewolnika.



Haha pewnie jesteś takim januszem jeżdżącym opelkiem i kozaczącym z gumowym pistolecikiem ;3

Hefajstos78

2020-06-21, 14:35
Niewolnik? Koleś nawet nie pisnął. To ta k***a z pistoletem jest zniewolona strachem.

Dinozzo

2020-06-21, 15:41
Hefajstos78 napisał/a:

Niewolnik? Koleś nawet nie pisnął. To ta k***a z pistoletem jest zniewolona strachem.



No ale inteligencja przynajmniej mi nawet po szkoleniu wojskowym nakazuje nie szpuńcić do gościa z klamką. Z pięściami to raz wskoczylem na nożownika kiedyś tam dawno i skończyło się, że i tak sp***alałem, nie bałem się o życie tylko szkoda mi było koszulki - świeżo wyprana była, jeszcse wtedy mama prała. Tak na serio można przecież nagrać ryj, nagrać blachy, przeprosić a na drugi dzień planować co dusza zapragnie.

DzidaZawodnik

2020-06-21, 21:04
Coordinator napisał/a:

Ale zaraz, skoro jest niewolnikiem, to jak może mieć samochód i do tego jeździć sobie samopas w dowolnym kierunku? A poza tym, czy teraz ten "wolny mężczyzna" jeśli przegra w sądzie, to nie będzie zamknięty w lochu (jak niewolnik)?



Samochód jest przywilejem za dobrą służbę.
Właściciel napewno będize chciałzadość uczynienia za uszkodzenie własnosci. Jego niewolnicy muszą pracować, zeby przynosić im zyski.
Czego nie rozumiesz?

damianizo

2020-06-22, 09:40
Gandalf napisał/a:

Kolano do wymiany



tak sie zastanawiam jak wyglada pozioej zycie czlowieka po takim postrzale