18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Gabinety Stomatologiczne. Rentgen Zębów.

hohoniowy • 2017-06-25, 09:16
Na zdjęciu widzimy przygotowanie pacjenta przed wejściem do gabinetu stomatologicznego.

Cara_Al_Sol

2017-06-25, 09:23
czy to NOPowcy vs. KODomici ostatnio?

hohoniowy

2017-06-25, 09:44
Chyba tak bo na politycznej części Twittera znalazłem. Teraz się kłócą kto jest większym bandziorem.

Ni...........ny

2017-06-25, 10:24


W sumie to zdjęcie dużo mówi o tych pseudopatriotycznych ciotach,
czterech na jednego
i ten numer 4, pedałek w rurkach który jak jest sam to pewnie zwiesza p*zdę i uchodzi z niego cały patriotyzm
ale w grupie to bohatersko walczą z komuną ;-)

radomiak1989

2017-06-25, 10:53
up. choćby i było ich 15 na 1 , to nie będzie się kod wybijał na obitych plecach mojego ojca w 76r. za obicie kodowaca zawsze i każdemu piwo 8-)

Ni...........ny

2017-06-25, 11:12
radomiak1989 napisał/a:

up. choćby i było ich 15 na 1 , to nie będzie się kod wybijał na obitych plecach mojego ojca w 76r. za obicie kodowaca zawsze i każdemu piwo 8-)



Ok, podziękuj ojcu za to że przyjął parę pał na plecy za moją wolność, chwała mu za to :ok:
I wytłumacz mi dla czego ty, stoisz po jednej stronie, ramie w ramie z komuszym prokuratorem towarzyszem Piotrowiczem,
Z posłem Krasulskim który za komuny strzelał do robotników w gdańsku, z Dudą który w stanie wojennym ochraniał budynek TVP
Nie masz z tym problemu z tym że kiedyś brali udział w represjonowaniu a dziś udają wielkich patriotów ?
Wierzysz w to że Piotrowicz będąc komuszym prokuratorem był, jak to sam powiedział "wrogo nastawiony do systemu"
Naprawdę wystarczy jedno słowo tych kurew żebyś bez chwili zastanowienia ujadał na ludzi takich jak Frasyniuk ?

siwybis

2017-06-25, 11:37
A niech się tam napie**alają każdy z każdym byle dobrze filmowane i regularnie wrzucane tu było. Za nas z wami i za ch*j z nimi:)

radomiak1989

2017-06-25, 11:37
up. lol a dlaczego stwierdzisz ze stoje po jednej stronie z nimi? gdzi ja gdzies coś tkaiego napisałem? naprwde twoja logika ogranicza sie do tego że jak ktoś przeciw kod to musi byc za pis? dla mnie kod=pis , i jedno gówno i drugie też. a jeśli chodzi o poglądy polityczne to w Polsce nie ma takiej partii która by odpowiadała choćby w 50% moim poglądom. a najlepsze jest wytykać jednym komuchów, nie widza ich po tej drugiej stronie buahaha

os79

2017-06-25, 11:38
up Niezwycięzony nie dyskutuj z amebami...

elfis

2017-06-25, 12:50
radomiak1989
daj sobie spokój, nie odpisuj tym prostakom,
mój też dostał pałami od ojców takich ku*asów, teraz wyrośli potomkowie czerwonej hołoty

cerber14

2017-06-25, 13:23
anhiva Jak wasza koleżanka? Zajęła się chorym dzieckiem? Czy dalej ćpa na skłocie? A ci wojownicy, co im pluto w ryj wyszli w końcu na solówe?

Wanisz

2017-06-25, 13:27
Niezwyciężony napisał/a:



Ok, podziękuj ojcu za to że przyjął parę pał na plecy za moją wolność, chwała mu za to :ok:
I wytłumacz mi dla czego ty, stoisz po jednej stronie, ramie w ramie z komuszym prokuratorem towarzyszem Piotrowiczem,
Z posłem Krasulskim który za komuny strzelał do robotników w gdańsku, z Dudą który w stanie wojennym ochraniał budynek TVP
Nie masz z tym problemu z tym że kiedyś brali udział w represjonowaniu a dziś udają wielkich patriotów ?
Wierzysz w to że Piotrowicz będąc komuszym prokuratorem był, jak to sam powiedział "wrogo nastawiony do systemu"
Naprawdę wystarczy jedno słowo tych kurew żebyś bez chwili zastanowienia ujadał na ludzi takich jak Frasyniuk ?



Co? To ty najpierw wytłumacz w jaki sposób przeszedłeś z najeżdżania na kodowców do popierania pisu?

WeedLover

2017-06-25, 13:42
Antifa w akcji :D j***ne pedały.

Tarab85

2017-06-25, 13:43
Chciałbym zobaczyć materiał o tym na TVPiS :D

jessjess

2017-06-25, 14:36
Ale to zdjęcie przedstawia znieczulenie ogólne czy już zabieg właściwy?