18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Futurystyczny

zejfi • 2013-03-17, 12:29
Rok 2060. Dziadek opowiada wnuczkowi:
- Za moich czasów to my mieliśmy komputery, smartfony, Internet, filmy 3D...
- Dziadek, nie pie**ol! Łap za kija, bo nam wilki mięso wpieprzą!

Kapral Poproszek

2013-03-17, 13:08
Mnie zawsze bawi perspektywa najbliższych 10 lat :P Jak da się dzieciakowi stary telefon pokroju nokii 3310, a on będzie próbował palcem przesuwać po ekranie :P

pumba

2013-03-17, 14:18
Dzisiaj oglądałem w "boso przez świat" o Pigmejach i pomyślałem że jakby nasza cywilizacja pie**olnęła to takie małe sprytne murzynki by nas mogły 100x wyr*chać i zjeść, bo bez tych wszystkich gadżetów i osiągnięć kultury jesteśmy niczym.

Hassos

2013-03-17, 14:27
pumba napisał/a:

Dzisiaj oglądałem w "boso przez świat" o Pigmejach i pomyślałem że jakby nasza cywilizacja pie**olnęła to takie małe sprytne murzynki by nas mogły 100x wyr*chać i zjeść, bo bez tych wszystkich gadżetów i osiągnięć kultury jesteśmy niczym.




Jeśli mały sprytny murzynek byłby wstanie wyr*chac cie w dupe i zjeść to zgaduje że jesteś życiową łajzą?

KMD

2013-03-17, 16:22
Nie będziemy bić się o mięso, bo to się nie będzie opłacać wielkim korporacjom.

3CYTRYNYYY

2013-03-17, 16:30
Jeżeli brudasy się namnożą to niestety ten kawał będzie prawdą.

je...........ę

2013-03-17, 16:47
Właśnie skończyłem czytać o plemionach słowiańskich,polanach bużanach itd i tak sobie myślę, k***a nieco ponad 1000 lat i z wojowników staliśmy się p*zdami :) no nie 1000 nawet a 70 a nawet k***a i to nie z 30 lat temu jak narodowi nie pasowało to strajk zamieszki napie**alanie i wywalczenie czegoś :) a teraz p*zdy z duszami wojowników boję się pomyśleć co będzie za 50 lat...bez robota podcierającego nam dupę nie będziemy w stanie się porządnie wysrać.

P(r)OLAND

2013-03-17, 17:28
@pumba
tez ogladalem, bo wpie**alalem "objat" akurat :D

pumba

2013-03-17, 17:29
do tych, którzy wyzywają mnie od idiotów: ciekawy jestem jak byś się zachował w sytuacji kiedy nie masz co do ryja wsadzić... jak byś to oglądał to byś wiedział, że oni sami polują, wszystko zbierają i inne ch*ju muje. o to mi chodziło. mamusia by ci obiadku nie zrobiła, a w lodówce też by pusto było. ale ch*j z tym nie ma sensu z wami dyskotuwać, bo jedyne po co na to forum wbijacie jest hejtowanie ludzi. szkoda, że nawet już na tej stronce trafia się na takich zjebów

erniszon69

2013-03-17, 17:31
Tak mi się skojarzyło "Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie" ~A. Einstein ...


_arci

2013-03-17, 17:41
pumba... polowa Naszego kraju sama hoduje żywy inwentarz zielsko to samo więc nie pie**ol. No chyba, że o amerykańcach gadasz

pumba

2013-03-17, 17:50
masz racje Czarli, ale biorąc pod uwagę nawet brak prądu czy ropy naftowej to długo byśmy nie pociągneli.

thoruus

2013-03-17, 21:04
Przede wszystkim bez prądu nie ma lodówek - drastycznie zmienia się sposób przechowywania żywności a ta która jest po prostu psuje się i jesteśmy w czarnej dupie. Ale są konserwy i psy, pierwszy sezon dałoby się jakoś wytrzymać ;) Nie wpadałbym też w czarnowidztwo, trochę by nas ubyło ale na dłuższą metę dalibyśmy sobie świetnie radę.

maniiiek

2013-03-18, 07:44
A bo to problem sobie generator własny postawić.... Żeby prądu nie było to trzeba by zmienić prawa fizyki...