18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Furiaci

Musashi_Miyamoto • 2019-07-07, 21:39
Para furiatów wpadła w szał gdy w miejscu w którym usiedli poprzedni pasażerowie postanowili opuścić. W takiej sytuacji czarnoskóra kobieta wpadła w szał twierdząc że otaczają ją rasiści a następnie zaczęła bić ludzi.

Ps: też często zmieniam miejsce jak siądzie koło mnie jakiś Hipopotam bo już wolę stać niż się z nim przytulać na małych miejscach w środkach lokomocji.


qhash

2019-07-07, 21:41
powinni zastrzelić to czarne ścierwo

C0C0JUMBO

2019-07-07, 21:41
pie**olone ZOO, strach dzieci zabrać...

mazga50

2019-07-07, 21:43
Robią k***a cyrk na każdym kroku i się dziwią, że ludzie się od nich odsuwają. Mają 100% racji - nie zadawaj się z gównem, bo się upie**olisz. Dowód powyżej.

Shinea

2019-07-07, 21:48
Najgorsze jest to że ludzie zamiast pomóc to uciekają , bo takiego zachowania po bambusach można było sie spodziewać ;/

zajac1190

2019-07-07, 21:50
Małpa w okresie godowym jest bardziej poruszona emocjonalnie. Szkoda ze ci rasisci bez szkoly o tym nie wiedza.

Musashi_Miyamoto

2019-07-07, 21:51
Shinea napisał/a:

Najgorsze jest to że ludzie zamiast pomóc to uciekają , bo takiego zachowania po bambusach można było sie spodziewać ;/



Patologia poprawności politycznej na zachodzie. Ludzie się boją reagować na agresje kolorowych bo zostają później pomawiani.

aaaaaaaaaaaaaa

2019-07-07, 22:05
""Para furiatów wpadła w szał gdy w miejscu w którym usiedli poprzedni pasażerowie postanowili opuścić.""

k***a idź do sąsiada niech Ci podpowie jak to z głową napisać...

A poza tym...
Społeczeństwo powinno być jednolite pod każdym względem.
Czarni są mniejszością, to użyją stwierdzenia ( w formie pytającej) "because im black?"
Ukraińcy w PL użyją stwierdzenia "bo jestem Ukraińcem??"
Homoś powie "bo jestem gejem??"
Każda mniejszość stwarza problemy...

Baaad

2019-07-07, 23:01
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

""Para furiatów wpadła w szał gdy w miejscu w którym usiedli poprzedni pasażerowie postanowili opuścić.""
k***a idź do sąsiada niech Ci podpowie jak to z głową napisać...
A poza tym...
Społeczeństwo powinno być jednolite pod każdym względem.
Czarni są mniejszością, to użyją stwierdzenia ( w formie pytającej) "because im black?"
Ukraińcy w PL użyją stwierdzenia "bo jestem Ukraińcem??"
Homoś powie "bo jestem gejem??"
Każda mniejszość stwarza problemy...



Pieprzysz glupoty
Spytasz: bo jestem facetem?
Odp: TAK

r061071

2019-07-07, 23:56
j***na znieczulica pomogł tylko murzyn

Do...........ja

2019-07-08, 00:05
To, co odróżnia białych od czarnych to odwaga w wyrażaniu siebie (i wiele innych kwestii). Co byśmy zrobili, gdyby podobna sytuacja przytrafiła się nam ? Czyli zajmujemy miejsce, a inni pasażerowie oddalają się od nas. Osobiście poczułbym się zakłopotany, ale nic bym nie powiedział. Jest to pewna forma upokorzenia, jednak zdecydowana większość po prostu by to zignorowała. Czarni mają zakodowane wrodzoną niższość. Podświadomie widzą siebie jako gorszych. Co to oznacza ? Reagowanie agresją na każdą drobnostkę.

ProVVe

2019-07-08, 01:10
Małpy się k***a topi... Plus te szmaciarze atakuja zawsze słabszych lub gdy maja przewagę... Palić, topić, truć byle sie tego pozbyć...

aaaaaaaaaaaaaa

2019-07-08, 07:27
Baaad napisał/a:

Pieprzysz glupoty



Było z kuchni wychodzić??
Spytasz: bo jestem kobietą?
Odp: TAK

leonfun

2019-07-08, 09:52
no i znowu szerokodupna samica murzyna drze japę :P

Tatun

2019-07-08, 10:04
Białemu nikt nie pomógł pomimo przewagi liczebnej, a czarny za czarnym idzie w ogień to jest ich przewaga.