18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fuck no

mariusz3pl • 2021-11-17, 21:46


Chyba że koleżanka sportowa :doggy:

Misiek_KRK

2021-11-17, 23:50
Dałbym piwo, ale jestem idiotą, który nie zna podstaw angielskiego, więc nie kumam o co chodzi.
Hejt czas start.

pazuzu

2021-11-17, 23:58
Misiek_KRK napisał/a:

Dałbym piwo, ale jestem idiotą, który nie zna podstaw angielskiego, więc nie kumam o co chodzi.
Hejt czas start.



Jaki hejt, nigdy nie jest za późno na naukę :-)




Karboksylator

2021-11-17, 23:58
Misiek_KRK napisał/a:

Dałbym piwo, ale jestem idiotą, który nie zna podstaw angielskiego, więc nie kumam o co chodzi.
Hejt czas start.



łączę się w niewiedzy

7wporzondku

2021-11-17, 23:59
Misiek mam akurat wolne dwie minuty wiec wytlumacze. Typ pyta laski czy koles moze sie kolegowac z laskami a one za "tak hell yes jasne pewnie łał ja totalnie w to wierze" co jest wg mnie jest nie szczere i podszyte checia wycisniecia ze """znajomosci z chlopakiem""" jak najwiecej. Suki. A jak spytal typa czy koles moze sie kuplaowac z typiara to gosciu odpowiada ze jak " hell no w ch*j nie po co koles mialby sie kolegowac z dziewczynami" co jest wg mnie w ch*j szczere bo jak relacja damsko meska to wbijasz farmazon a pozniej reka na szuflade i j***nie az milo i nie trzeba sie przy tym kolegowac.

~prophetess

2021-11-18, 00:03
@niedouczone upy

Gość zadaje pytanie czy ich zdaniem chłopak z dziewczyną mogą być zwykłymi przyjaciółmi.
Wszystkie laski - tak itd.
Facet na końcu - k***a nie, to głupie, po co mielibyśmy przyjaźnić się z dziewczynami

Ks...........aw

2021-11-18, 00:37
Jack wymiata wszystkie k***y na deptaku w Austin, w Teksasie. Nie ma za co :roll:

Tobiahus96

2021-11-18, 00:49
7wporzondku napisał/a:

Misiek mam akurat wolne dwie minuty wiec wytlumacze. Typ pyta laski czy koles moze sie kolegowac z laskami a one za "tak hell yes jasne pewnie łał ja totalnie w to wierze" co jest wg mnie jest nie szczere i podszyte checia wycisniecia ze """znajomosci z chlopakiem""" jak najwiecej. Suki. A jak spytal typa czy koles moze sie kuplaowac z typiara to gosciu odpowiada ze jak " hell no w ch*j nie po co koles mialby sie kolegowac z dziewczynami" co jest wg mnie w ch*j szczere bo jak relacja damsko meska to wbijasz farmazon a pozniej reka na szuflade i j***nie az milo i nie trzeba sie przy tym kolegowac.



Tak szczerze to całkiem po ch*ju wytłumaczyłeś, jak jakiś analfabeta

:-D

piotrszymek

2021-11-18, 05:08
w miare wytłumaczył ale nie kumam tego tekstu o szufladzie-to c*pka u Ciebie tak sie nazywa?

7wporzondku

2021-11-18, 07:38
piotrszymek napisał/a:

w miare wytłumaczył ale nie kumam tego tekstu o szufladzie-to c*pka u Ciebie tak sie nazywa?


Ludzie/spermiarze z pracy takiej nomenklatury uzywaja natomiast swoja kobiete to ja szanuje

chitlerowiec

2021-11-18, 12:44
7wporzondku napisał/a:

Ludzie/spermiarze z pracy takiej nomenklatury uzywaja natomiast swoja kobiete to ja szanuje



Ja twoja też. I ciebie. Ostatnio nawet obrałem ziemniaki jak wychodziłem, żebyś miał jak wrócisz z tyry.

atbi

2021-11-18, 17:41
Powinien ich zapytać czy ich chłopak morze się przyjaźnić z jakąś dziewczyną

lysout

2021-11-18, 17:54
atbi napisał/a:

Powinien ich zapytać czy ich chłopak morze się przyjaźnić z jakąś dziewczyną



Może morze.

7wporzondku

2021-11-19, 00:03
Tobiahus96 napisał/a:

Tak szczerze to całkiem po ch*ju wytłumaczyłeś, jak jakiś analfabeta



Dawaj na solo. Znaczy sie zapodaj jak Ty to widzisz :-)

NoweKonto

2021-11-20, 17:54
Bedac w szkole sredniej mielismy paczke przyjaciol 4 chlopakow i 4 dziewczyny. Byly milostki I jakies tam sytuacje nie dwuznaczne w okresie dojrzewania. Wiele fajnych przygod dzielilismy w latach nastoletnich. Poszlismy na studia, kazde na innych uczelniach, nie kazdy studia skonczyl. Kontakt zawsze jakis tam mielismy. Minelo juz wiele lat I ciagle sie spotykamy od czasu do czasu. Wiadomo nie tak czesto ale nasza przyjazn jest fajna I nawet jak niektorych osob 5 lat nie widze to zawsze ta przyjacielska chemia i wspolna przeszlosc miedzy nami jest. spotykamy sie podczas wiekszych wydarzen- sluby, narodziny dzieci, czy zjazdy do rodzinnego miasta podczas swiat. Przyjazn miedzy chlopakiem a dziewczyna jest mozliwa ale trzeba dzielic podobne zainteresowania zeby zbudowac podwaliny na przyjazn na cale zycie. Takie przyjaznie sa najlepsze.