18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

googelek00

2017-03-06, 22:30
Wracając do tematu: co to jest k***a ombre?

Mateh

2017-03-06, 22:36
@2xup Trochę doprecyzuje bo się zapędziłem.Jeśli chodzi o religie to po prostu wyrzucić ja z sfery publicznej np. ze szkol czy urzędów, religia prywatna sprawa.Armia z wyboru nic pod przymusem - przymus generuje opór i agresje.Tak samo z prawem np. możliwość wyrejestrowania samochodu bez przymusu oddania go na złom, Prywatna Teren - możliwość usuwania drzew bez ograniczeń, budowanie garażów.. itp tak długo jak nie szkodzi to innym i to tyczy się to każdej dziedziny życia.Morderstwa, Kradzieże(Duża), Korupcja, Molestowanie, Gwałt, Rasizm, Zastraszania - Kara śmierci, prace społeczne lub dozór elektroniczny dla innych przestępstw.Możliwość glosowania po odbyciu odpowiedniego testu sprawdzająca wiedze z WOS, Ekonomi, Techniki.

robert.k

2017-03-06, 23:06
@up Możliwość pisania postów po zdaniu egzaminu z ortografii.........

Imb

2017-03-06, 23:10
@Mateh

Późno jest, a ja wcześnie wstaję do pracy, więc powiem krótko - pie**olisz. Bronisz absolutnej wolności; mogę na swoim terenie zrobić co tylko zechcę, mogę zrobić co chcę z samochodem itd. Jednak chcesz jednocześnie karać za prywatne poglądy. Ot, choćby za rasizm - mogę mieć o każdym takie zdanie, jakie tylko mi się żywnie podoba, bo k***a mam do tego prawo. Mogę uważać czarnych za nierobów, cyganów za złodziei, żółtych za zapie**alające mróweczki a białych za stworzonych do rządzenia tym k***idołkiem, jaki nazywamy Ziemią i k***a nic Ci do tego. Chcesz zrobić ze swoją działką, na co tylko przyjdzie ochota. Jednak tylko w przypadku, gdy ogrodzisz się 100-metrowym murem, bo nie mam ochoty na oglądanie za płotem fabryki kleju, pustyni, burdelu albo betonowego bunkra. Bo to jest nasza wspólna przestrzeń i k***a musi być w tym jakiś porządek - jak ludzie są za głupi, żeby to zrozumieć, to widać trzeba to narzucić odgórnie.

A co do religii - natura nie znosi próżni i wiadomo, jak się kończy takie oddawanie pola. Miałem gdzieś na dysku fajne zestawienie zdjęć z okresu raptem kilku lat z Londynu. Gdzie najpierw były plakaty w stylu "Prawdopodobnie Bóg nie istnieje, więc przestań się martwić i ciesz się życiem", a które zostały zastąpione przez hasła "nie ma Boga nad Allacha". Ale nie będę szukał, nie chce mi się.

maciej.stolik

2017-03-06, 23:48
@Mateh
Krzyża z polskich urzędów i szkół nie można wyrzucić.
Z flagi niemiec zniknęła swastyka i zobacz co się dzieje :D

Imb napisał/a:

A co do religii - natura nie znosi próżni i wiadomo, jak się kończy takie oddawanie pola. Miałem gdzieś na dysku fajne zestawienie zdjęć z okresu raptem kilku lat z Londynu. Gdzie najpierw były plakaty w stylu "Prawdopodobnie Bóg nie istnieje, więc przestań się martwić i ciesz się życiem", a które zostały zastąpione przez hasła "nie ma Boga nad Allacha". Ale nie będę szukał, nie chce mi się.



To prawda, Polakom również próbuje się wybić z głowy ich Boga. W mediach głównego nurtu nagonka na nasz rząd i religię jest wszechobecna. Nie jestem zaślepiony PiS'em i jego polityką, której jeszcze daleko do doskonałości. Natomiast w wielu kwestiach zgadzam się z nimi. Max Kolonko zrobił ostatnio ciekawy materiał na ten temat :

Lisqss

2017-03-07, 00:43
Szczerze potwierdzam że to nie fake, takowa osoba istnieje. To moja "sąsiadka". Co więcej o niej ? Dzieci już jej opieka zabrała, czy co tam innego. Trzeźwą spotkać to raczej rzadkość. Ostatnio jakaś inna sąsiadka chodziła pytała czy podpiszemy petycje bo Zośka proponowała loda dla jej męża. Ogólnie cyrk na kółkach.

Jakieś pół roku temu czy więcej, z dwie ulice dalej zostało nagrane jak jakaś rodzinka (jeszcze z dziećmi) kradnie kwiatki z pod restauracji. Tak, to ta sama osoba. Kamery złapały.

Więcej przypomnę sobie lub się dowiem to będę pisał. A jakieś ciekawe świeże akcję opiszę w oddzielnym temacie.

darkgandzi

2017-03-07, 13:03
Az k***a musiałem się zalogować. Temat o fryzjerce nawet zabawne. Schodzę niżej czytam zj***nych genetycznie komentarze. Przerażony patrzę co dalej jakiś SBek dodaje magia 500+. Inni kretyni piszą ze TBsy sa dla biednych nie mając chyba pojęcia ze tam za metr płacisz jak za zboze x3.
Forum dla debili

arcziCMC

2017-03-07, 13:06
Wstyd się przyznawać , ale jestem z Białegostoku :]