18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Fristajlowy pokaz

CrazyEdek • 2018-12-27, 16:10
Zrobił to, z głową


mygyry

2018-12-27, 16:28
You Can Die

janlew

2018-12-27, 16:39
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Wspaniały świat białych i żółtych, gdzie biali byliby tymi najgłupszymi :)
k***a się rozmarzyłem :)


Co nie zmienia faktu że i tak biali panowali by nad kitajcami, nawet jeśli ci szybciej rozwiązują sudoku. Z prostej przyczyny: inteligencja nie oznacza mądrości. Inaczej każdy matematyk, fizyk czy informatyk, miałby super furę, super laski i górę kasy. Inteligencja nie wystarczy, trzeba jeszcze być mądrym

mesjans

2018-12-27, 18:39
janlew napisał/a:


Co nie zmienia faktu że i tak biali panowali by nad kitajcami, nawet jeśli ci szybciej rozwiązują sudoku. Z prostej przyczyny: inteligencja nie oznacza mądrości. Inaczej każdy matematyk, fizyk czy informatyk, miałby super furę, super laski i górę kasy. Inteligencja nie wystarczy, trzeba jeszcze być mądrym


Inteligencja jest składową mądrości, bo inteligencja w połączeniu z wiedzą dają mądrość. Jeżeli uważasz że owocem mądrości jest super bryka i super laski to raczej nie jesteś mądry, a po prostu piszesz o mądrości z perspektywy głupiego.

Salieri16000

2018-12-27, 18:54
Break dance- hmmmm... Może był fanem Busta Rhyms'a a głosy w głowie podpowiadały mu "break ya neck" :P

kwas79

2018-12-27, 20:10
Dla mnie masz stajla

janlew

2018-12-27, 20:42
mesjans napisał/a:


Inteligencja jest składową mądrości, bo inteligencja w połączeniu z wiedzą dają mądrość. Jeżeli uważasz że owocem mądrości jest super bryka i super laski to raczej nie jesteś mądry, a po prostu piszesz o mądrości z perspektywy głupiego.


Jest wiele definicji i pojęć mądrości, na pewno nie jest to IQ + wiedza. To raz. A piszę o typowych marzeniach nerdów z bardzo wysokim IQ, nie o moich. I tak, są one głupie, bo i oni są głupi. Na tyle że nie potrzafią nawet ich osiągnąć, mając możliwości. A wszystko mimo bardzo wysokiego IQ. Gdyż to tylko IQ, a nie mądrość.
I tak są lepsi od ludzi wykształconych, powyżej małego IQ i braku mądrości.

fieryangel

2018-12-27, 21:02
Ciekawe jak to jest, że niektórzy rodzą się bez instynktu samozachowawczego. Dlaczego takie jednostki wciąż się pojawiają? Dlaczego nie wymarli dawno temu?

chlusniembousniem

2018-12-27, 21:17
Rebeliant_ZPF, nie szkoda Ci czasu na pisaniu takiego steku bzdur? :D Masz za płytkie rozumowanie do wielu spraw. Dla Ciebie wszystko jest tylko białe albo czarne. Idź być niedorozwinięty umysłowo gdzieś indziej :idzwch*j:

wiechoss

2018-12-27, 21:20
czy on is dead?

spiepszaj_dzbanie

2018-12-27, 23:05
@chlusniembousniem
Zluzuj majty, "Rebeliant_ZPF" to troll jakich tu wielu i tylko czeka na szitsztorm, zacieszając z komentarzy.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-12-27, 23:25
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Mogliby tak uczynić wszyscy, którzy urodzili się w Afryce, Am. Płd i Bliskim Wschodzie.....

k***a się rozmarzyłem :)



Zapomniałeś o kacapach i banderowcach...

panta_rhei

2018-12-28, 08:34
Panowie, nie glupota jest szkodliwa a agresja i kurestwo w połączeniu z nią!

chlusniembousniem

2018-12-30, 21:31
Rebeliant_ZPF napisał/a:

@chlusniembousniem: Nie szkoda ci czasu na pisanie postów do mnie przy jednoczesnym poglądzie na temat mojej osoby? ;-)



No i tutaj mnie nie zaskoczyłeś. Zbyt przewidywalna odpowiedź. Musisz się lepiej postarać, zawiodłeś mnie.