18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Friendly fire

~Angel • 2020-10-12, 12:02
Miało być gazowanie antymaseczkowców a wyszło :lol: :


Fo...........er

2020-10-12, 12:15
Podniecił się bo wreszcie pierwszy raz mógł sobie psiknąć no i wyszło jak wszyło...

OpenStreetMaps

2020-10-12, 12:24
A sam bez maseczki.
W dodatku z ryja wygląda jak hitlerowiec komornik gazowy z Auschwitz




Mietek7567

2020-10-12, 12:25
k***a to Polska policja to w większości j***ni debile ,którzy się co najwyżej do trzymania suszarki w krzakach nadają. Bohaterowie raz na miesiąc znajdują jakiegoś sebę z krzaczkami to radość na całą Polskę a jak złapią gówniarza na krosie bez rejestracji to już w ogóle szczyt osiągnięć. To formacja w takiej postaci jest praktycznie zbędna, jedynie AT jest w miarę ogarnięte.

luja27

2020-10-12, 12:25
Ci co poszli na 25 lat do tego syfu nie są normalni na umyśle :!:

~Angel

2020-10-12, 12:28
OpenStreetMaps napisał/a:

A sam bez maseczki.



Maseczka została zerwana z twarzy policjanta przez uczestniczkę protestu i z tego powodu policjant użył gazu.

JaTylkonaChwile

2020-10-12, 12:29
primo filmik nie od poczatku jak to przewaznie bywa.

Pan oficer podtrzymuje pania policjantke, calkem mozliwe, ze wczensiej bylo jakies spiecie - ktos mogl ja uderzyc, popchnac lub sama mogla zaplatac sie o wlasne nogi. Pan niedoj***niec spozniony z interwencja zaczyna psikac gazem kiedy sytuacja sie stabilizuje, ludzie sie odsuwaja i nie ma zagrozenia dla zdrowia czy zycia policjantow.

Zaraz jakis zj***ny covidiota zacznie wypisywac brednie w stylu : "tak tzreba z antymaseczkowcami itd" dla komentujacych tego typu mam przestroge - wirusy sa w internecie - wiec zalozcie jeszcze maseczke siedzac przed kompem debile.


OpenStreetMaps

2020-10-12, 12:41
Angel napisał/a:

Maseczka została zerwana z twarzy policjanta przez uczestniczkę protestu i z tego powodu policjant użył gazu.





Angel napisał/a:

JAK POBIERAĆ FILMIKI Z NASZEJ STRONY



Dzięki za info. A przy okazji do pobierania filmików używam Chińskiej przeglądarki maxthon która nie jest moją przeglądarką domyślną ale na potrzeby sporadycznych pobrań gdy coś mnie wyjątkowo zaciekawi lub obawiam się że zaraz zniknie z netu jest genialna.

Zbysław

2020-10-12, 12:46
gdzie był koncert? lubię jego muzyke

SPIERDOLIX

2020-10-12, 12:51
OpenStreetMaps napisał/a:

Dzięki za info. A przy okazji do pobierania filmików używam Chińskiej przeglądarki maxthon która nie jest moją przeglądarką domyślną ale na potrzeby sporadycznych pobrań gdy coś mnie wyjątkowo zaciekawi lub obawiam się że zaraz zniknie z netu jest genialna.



Powodzenia w zawirusowaniu swojego kompa/przekazywana chińczykom swoich danych/ udostępnianiu zasobów kompa dla kopiących bitcoiny itd

A wystarczy troche pomyśleć i nacisnąć F12 skopiować link i pobrać hahahha jprdl uczcie się chociaż takich prostych rzeczy debile bo was zjedzą żywcem

Halman

2020-10-12, 13:02
OpenStreetMaps napisał/a:

A przy okazji do pobierania filmików używam Chińskiej przeglądarki maxthon która nie jest moją przeglądarką domyślną ale na potrzeby sporadycznych pobrań gdy coś mnie wyjątkowo zaciekawi lub obawiam się że zaraz zniknie z netu jest genialna.


chcesz sie ze mna znaleźć w sali sadoli wyklętych?


:-D

borelli

2020-10-12, 13:48
No to następnym razem policja niech zacznie napie**alać pałami w tych tępaków, albo strzelać do nich gumowymi kulami, nie ma co się pieścić z taką samolubną chołotą.

AN...........or

2020-10-12, 14:13
ciekawe co ten niski tam dziurawiec robi w policyjnym mundurze, niech sie lepiej schowa gdzieś dziewczynka bo w pysk dostanie i sie płaczem zaleje

eliveruss

2020-10-12, 14:34
Szkoda tylko, że wszystkie nagrania ucięte są tak, by nie było widać momentu, w którym do tego policjanta podbiega typiarka i zrywa mu maseczkę z twarzy, naruszając tym samym nietykalność cielesną funkcjonariusza (art. 222 k.k.), a sam tłum nie stosował się do poleceń (Art. 65a. k.w.), więc foliarze sami sobie winni zgazowania, które jest jednym ze środków przymusu bezpośredniego (art. 16 Ustawy o Policji oraz Ustawa z dnia 24 maja 2013 r. o środkach przymusu bezpośredniego i broni palnej). I nikogo z policjantów w tym momencie nie interesuje, czy nosisz maseczkę czy nie, jakie masz poglądy polityczne, czy wpierasz lgbt czy nie, czy byłeś ostatnio na marszu niepodległości etc.

Zrozumcie to, k***a, w końcu, że policja to tylko organ. Prawo ustanawia rząd, który jest wybierany przez ludzi. Jak coś Wam nie pasuje, to jazda na Wiejską do Warszawy i tam róbcie burdel