18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Fred i pastor

BongMan • 2012-11-29, 01:39
Fred był wiernym chrześcijaninem i znalazł się w szpitalu, bliski śmierci. Rodzina wezwała pastora, by został z nimi. Pastor stanął przy łóżku, stan Freda wyraźnie się pogorszył i gorączkowo gestykulował o coś do pisania. Pastor miłosiernie wręczył mu długopis i kartkę, a Fred użył ostatku sił, by coś napisać i umarł. Pastor pomyślał, że nie będzie dobrze, jeśli teraz odczyta notatkę, więc włożył ją do kieszeni. Na pogrzebie, kiedy pastor kończył kazanie, uświadomił sobie, że ma na sobie to samo ubranie, co w chwili śmierci Freda.
- Wiecie, Fred wręczył mi tuż przed śmiercią karteczkę. Nie czytałem jej, ale znając Freda, zostawił tam słowo natchnienia dla nas wszystkich.
Wyjął kartkę i przeczytał:
- Stoisz na mojej rurze tlenowej, dupku!

omgłomatkobosko

2012-11-29, 08:16
Dorosnij chłopie i ogarni, że te suchary były suche już w czasach sumeryjskich.

Stajgerski

2012-11-29, 17:29
Bong Bong nowy suchar k***a bęć o pró... głowną

Kaszel4

2012-11-29, 19:30
pie**olicie, mi się podoba. :D

Kaskase

2012-11-29, 20:30
Nie oceniając wartości sucharka pragnę zauważyć, iż gdyby był wiernym chrześcijaninem to by księdza wezwał, a nie jakiegoś k***a pastora.

killerZeWsi

2012-11-30, 03:36
Żart k***a z epoki lodowcowej "stoisz mi na trąbie"...

eligurf

2012-11-30, 08:41
Żart może i stary ale śmieszny, piwa nie ma, bo znam od lat. Ale też nie suchar, bo nie jest infantylny (jak np. większość dowcipów serii Polak-Rusek-Niemiec), potencjalnie aktualny i trochę sadystyczny.

Sucharem jest za to na pewno komentarz Kaskase, który pouczając innych robi z siebie idiotę.

milk_powder

2012-12-01, 02:22
znałam to w wersji ślązokowej.. ostatnie zdanie
- maryjka, weź rzyć z tej rury, bo dychać nie moga.