18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fraszka "Wierszyk historiozoficzny"

batiz • 2020-05-18, 11:04
Ukrainiec dał mu w gębę,
Litwin mu siedzenie sprał,
Niemiec wybił wszystkie zęby,
potem kulę w łeb mu dał.
Nad śmiertelnym go barłogiem
spytał ktoś, ciekawski zbyt:
"Kto największym twoim wrogiem?"
Ów, nim skonał, charknął: "Żyd!"

Janusz Minkiewicz

torturant

2020-05-18, 11:29
Niech dopisze drugą część o Stefanie Michniku, Morelu, Wolińskiej, Brystgierowej, nadreprezentacji eskimosów w UB.

To nie jest portal demotywatory. dla "młodych, wykształconych z wielkich miast"

Szparas

2020-05-18, 16:41
Plot twist: każdy z nich był pół-Żydem. To tak jakby 1,5 Żyda go sponiewierało

żmij

2020-05-18, 16:42
Józef Różański i Józef Światło, , Fejgin, Romkowski , Zygmunt Bauman, Mieczysław Mietkowski czy Julia Brystygier, Michnik, Boreysza, długo można by wymieniać parchów-bojowników o tzw. "wolność i demokrację".

bleblebator1

2020-05-18, 16:45
trocki, lenin, zinowiew, kamieniew. Najazd czerwonych gnid na polskę. To wszystko żydzi lub półżydzi.

żmij

2020-05-18, 17:08
Minkiewicz w latach 1940-41 kierował Wileńskim Teatrem Satyrycznym. Po komuchu nie można się spodziewać, że obwini o cokolwiek skomuszałych żydków.

Mgmacius

2020-05-18, 17:48
Jesteście tak żałośni ze aż trudno uwierzyć. Tylko pamiętajcie ze jeszcze żaden naród niczego nie zyskał atakując Żydów. Wręcz przeciwnie.

przedwczoraj

2020-05-18, 18:39
Mgmacius napisał/a:

Jesteście tak żałośni ze aż trudno uwierzyć. Tylko pamiętajcie ze jeszcze żaden naród niczego nie zyskał atakując Żydów. Wręcz przeciwnie.



I jeszcze zaden nie wyszedl dobrze na chwaleniu go. Spadaj konformisto.

focusek

2020-05-18, 19:05
moj najwiekszy wrog kaczynski, i psiory tfu wam w ryj!

ritu4l

2020-05-18, 19:46
Mgmacius napisał/a:

Jesteście tak żałośni ze aż trudno uwierzyć. Tylko pamiętajcie ze jeszcze żaden naród niczego nie zyskał atakując Żydów. Wręcz przeciwnie.



Dobry trolling, bo nie wierzę że można być aż tak tępym. Chyba, że sam jestes żydem, wtedy podzielam zdanie przedmówcy @przedwczoraj, tylko zamiast "spadaj" wklej sobie dobrze wiesz co

AaronSzechter

2020-05-18, 19:48
torturant napisał/a:

Niech dopisze drugą część o Stefanie Michniku, Morelu, Wolińskiej, Brystgierowej, nadreprezentacji eskimosów w UB.
To nie jest portal demotywatory. dla "młodych, wykształconych z wielkich miast"



mam plugawy nick, najlepsze jest to że używam go czesto a mało kto wie co to jest


stefanwtiorturiowanyprzez

2020-05-18, 20:39
Żałosny jest nie antysemityzm,bo mi nie przeszkadza,ale to że widzi się żydów tylko w jednych środowisku,a o drugich się nie mówi,bo to dobre żydy.Ja tam wole wyj***ć się na antysemityzm w tym kraju,niż być dwulicowym hipokrytom.

Konfedernacja

2020-05-18, 22:14
AaronSzechter napisał/a:

mam plugawy nick, najlepsze jest to że używam go czesto a mało kto wie co to jest



Absolutnie nie mam pojęcia, że chodzi o syna Ozjasza Szechtera i Heleny Michnik - Aaaaa Aaaaaa Aaaadasia