18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Franz Tham i Anna Motak/Maria Łotak

potencjalnymorderca • 2015-07-28, 10:03
Siemanko, po tagach nic nie znalazłem, więc lecimy.
Dzisiaj dowiedziałem się co nieco o pewnych osóbkach, które swoimi rozrywkami bezapelacyjnie zasługują na swój temat na sadolu. :hitler:
Z góry uprzedzam, że większość tekstu jest moja, ale trochę podj***ne z wiki, trochę z jakiś innych stron. Nie żywcem, no ale może być podobnie.

Franz Tham - morderca, kanibal, ch*j wie jak go tam więcej nazwać. Dlaczego?
Zatem nasz Franz zamieszkał Kraków w grudniu 1942 roku, a już w sierpniu 1943 roku zatrzymała go obecna wtedy niemiecka policja. Już wtedy miał na koncie 32 ofiary, co daje 4 morderstwa w miesiącu, więc jedno tygodniowo. :loldev:
Tutaj cytat, który lekko mnie rozbawił, no ale dobra. Niech będzie, że nie każdy z nich był takim sk***ysynem.
Cytat:

W to co zrobił z ofiarami, nie mogli uwierzyć nawet znający doskonale okrucieństwa wojny niemieccy policjanci.


No dobra, ale k***a mać co on w końcu robił? No więc Tham podobno ćwiartował swoje ofiary, a ich mięso... sprzedawał. Robił mieszanki dodając je również do wędlin choć to już prawdopodobnie legenda jak podają niektóre źródła. Jacyś specjaliści twierdzą, że to nigdy nie zostało potwierdzone i podobno bardziej podpisane Thamowi przez 'działającego' troszeczkę wcześniej Karla Denkego. Dużo o nim na sadolu nawet znajdziecie, a jakby ktoś nie wiedział to pokrótce - gość zabijał, przerabiał mięso i handlował na targu we Wrocławiu :-D .
Według różnych źródeł pewniakiem jednak ma się okazać to, że sam wpie**alał ludzkie wątroby, a chleb lubił sobie posmarować uwaga... smalcem z przetopionego ludzkiego tłuszczu.
Kim jednak jest tytułowa bohaterka? To dz**ka, która pomagała Franzowi. Podobno więcej osób mogło być zamieszanych w te zbrodnie, ale nie ma żadnych informacji, żeby ktoś jeszcze został kiedykolwiek osądzony.
Ten sadol do samego końca był popie**olcem. Wraz ze swoją wspólniczką zostali skazani na rozstrzelanie i tak też się stało jednak on najpierw zwrócił się z prośbą by go udusić bo bardzo chciałby zobaczyć jak to jest. :mrgreen:

Więcej nie piszę - zainteresowani mogą znaleźć mnóstwo materiału na ten temat w internecie, ja tutaj przedstawiłem tylko pewne wprowadzenie w konkretną ilość tekstu. Cała historia generalnie ma wiele mitów, błędów i wątków niewyjaśnionych. Tutaj chociażby kłania się tytuł gdzie naszą Anie w papierach przedstawiono jako Marie i nie Motak, a Łotak. Dochodzą też błędy w ilości ofiar, inne źródła podają, że było ich 38 czy też egzekucja, która raz odbyła się w sierpniu, a raz w lipcu - również różnie można znaleźć. Dodam jeszcze, że w mieszkaniu, w którym wszystko się odpie**alało dziś podobno działa jakaś kancelaria. ;-)


Zdaje sobie sprawę, że to nie pierwszy taki wariacik i wielu podobnych czy nawet lepszych na sadolu już się znalazło, ale wiedzy nigdy mało! :)
Na sam koniec - to mój pierwszy temacik, mam nadzieje, że się spodoba jak nie to standardowo :idzwch*j:

Croatoan

2015-07-28, 10:22
I po kiego ch*ja tyle tych k***? Myśli taki, że dorzuci tone przekleństw to na twardszego wyjdzie, a i piw się zbierze

potencjalnymorderca

2015-07-28, 11:35
Nie ma się do czego doj***ć to się dopie**oli o wulgaryzmy. :roll: Na siłę w temacie nie ma wrzuconego żadnego przekleństwa, a poza tym przypominam ci kolego, że to sadol. Jak przez niektóre słowa temat jest dla ciebie za mocny to niech moderacja przerzuci na harda, albo zaznacz sobie w ustawieniach, żeby ci cenzurowało czy coś. :krejzi:

Shurickk

2015-07-28, 11:45
Chodzi o to, że się to k***A ch*jowo czyta no i ogólnie to k***A temat znalazłeś fajny, ale te k***A wulgaryzmy odrzucają i nie ma co k***A takiego tematu pisać do połowy i zakończyć 'jak zaciekawiony to poszukaj'~ no k***A, może 2-3 osoby poszukają. Dałbym Ci k***A piwo jakby nie te wszystkie KUREWSKIE wulgaryzmy.


Nie dopie**alaj się, bo to twój pierwszy temat no i ch*j, zdarza, następnym razem tylko weź to pod uwagę.

potencjalnymorderca

2015-07-28, 11:55
Jest to po prostu temat, który trochę ciężko ładnie zapisać w całości przez to, że jest masa źródeł, które podają różne informacje zresztą jak już wspomniałem na samej górze. Jeśli jednak więcej osób jest zainteresowanych to z racji, że już tam jako tako trochę o tym poczytałem mogę spróbować to jakoś fajnie opisać choć uważam, że lepiej sobie wklepać Franz Tham w google i przeglądać strona po stronie samemu kolejne źródła.
Cytat:


Nie dopie**alaj się, bo to twój pierwszy temat no i ch*j, zdarza, następnym razem tylko weź to pod uwagę.


Na pewno zwrócę uwagę kolejnym razem. ;)

No nic. Pozaglądam tu jeszcze, poczytam komentarze i jeśli zainteresowanie jest to poświęcę trochę czasu i wjadę tu konkretnym tematem o tym pojebańcu.

MaksWkurw

2015-07-28, 12:12
>potencjalnymorderca - Temat ciekawy, ale ch*jowo go zaprezentowałeś. To czyta się tak, jak gdyby pisał to jakiś niedorobiony piątoklasista. Tylko tyle i aż tyle. I ch*j.

Sayagin666

2015-07-28, 20:30
niema co sie klocic o wulgaryzmy, ich nadmiar moze draznic to raz ale napewno zbyt czeste wulgaryzmy traca swoj sens i zamiast cos bardzo dobitnie podkreslic staja sie zyklym slowem, ktore wtedy duzo nie znaczy.

kolejna sprawa - temat albo wyladuje w koszu albo zostanie przerzucony jak kazdy taki temat do dokumentalnych a tam juz piwek nie nalapiesz ;)

jeszcze jedno - sam wrzucilem niedawno filmik o "kanibalu" handlujacym ludzkim miesem (moze natchnelo Cie to do szperania po necie ? :D ) mogles wygrzebac cos bardziej orginalnego :P

Acho

2015-07-29, 23:36
Podstawowe pytanie: Wpie**alał Polaków czy Niemców?

potencjalnymorderca

2015-07-30, 09:48
Dokładniej Polki, prawdopodobnie głównie prostytutki, ale nie ma konkretnego potwierdzenia. Na pewno były to kobiety, Polki.