topic

Francuski kierowca Tira

205
piwo
GlassEdi  @ 2017-07-16, 23:45
Coś mu odj***ło :D
:idzwch*j:

PANMICHALL2 

10
2017-07-16, 23:52 [link]
Stary nawyk robienia uników, przed uchodźcami

tranzystor 

2017-07-17, 00:45 [link]
To, że naczepa ma francuskie tablice, nie znaczy, że Francuz prowadzi ciężarówkę. I nie wiem po co on go chciał wyprzedzać, jak oboje mają na pewno blokady prędkości, a przy próbie wyprzedzania widać, że to już kres możliwości ciężarówki.

BrianGriffin 

3
2017-07-17, 12:11 [link]
Ah te konwersacje kwiatu polskiej inteligencji :-D

ulthart 

2017-07-17, 12:53 [link]
Zadzwoń który do tego kierowcy :D

kenzol 

3
2017-07-17, 12:56 [link]
Ale debil, mógł wypikać numer telefonu gościa.

eddie182 

46
2017-07-17, 13:02 [link]
Pracuję w transporcie i powiem wam tylko tyle że takie zachowanie kierowcy we Fr w stosunku do wschodnich przewoźników jest nagminne! Oni potrafią wypiąć zaczep w ciągniku podczas postoju a niczego nie świadomy kierowca po paru metrach ma nieprzyjemną niespodziankę. Walczą z konkurencją własnie w taki sposób jw. w filme.

Podsumowując, sami pod sobą dołki kopią! Walczą ale niestety nie z tym z czym powinni... taka oto francuska natura!

tarcer123 

20
2017-07-17, 13:31 [link]
Za takie coś zabrane prawko dożywotnio. I nie ma płaczu że on na chlebek zarabia.

janlew 

1
2017-07-17, 14:15 [link]
Wyborca Macrona pewnie. Walczyć z Polskimi firmami transportowymi.

kolosasz 

11
2017-07-17, 15:15 [link]
Walka z konkurencją. Jak widać Francuski Janusz ma w dupie, że polski Janusz jest "obrońcą europejskiej kultury"
(tak tytułowali się polscy kibice podczas ostatniech mistrzostw europy) i ewidentnie celowo blokuje
naszego rodaka. Można się domyślać co myśli francuski kierowca gdy widzi ciężarówke na talicach z PL: "Dzikie hordy ze Wschodu. Śpią pod naczepą. Szczają do butelek po napojach. Srają do worków a później wyrzucają to w lesie. I dlatego jeżdzą za 1/4 mojej pensji"
A komentarze na YT pod tym filmem to myślenie życzeniowe: niemal co drugi komentarz to odwołanie do rzekomych islamskich hord, które rzekomo najechały Francję. A tym czasem życie we Francji i w "zachodnio-europejskim kalifacie" toczy się dalej. A że były ostatnio zamach? Kiedyś też były: IRA, ETA Frakcja Czerwonej Armii , Czerwone Brygady.
W Polsce wybuchła islamska psychoza skrzętnie podsycana (z pomocą Russia Today - hello polscy pożyteczni idioci) i wykorzystwana przez rządzącą aktualnie partię.
Nie umiemy zbudować samolotu pasażerskiego, myśliwca, lotniskowca, elektorni jądrowej to postawimy się w roli "obrońców europejskiej kultury"? To się nie uda... I znowu nas nie docenią.

waloos 

3
2017-07-17, 15:31 [link]
No i niech mi ktoś powie, że kierowcy zawodowi to nie są debile i odpady społeczne.

tarcer123 

2
2017-07-17, 16:21 [link]
up bujaj się. :amused:

Nie mam zamiaru wdawać się z Tobą w polemikę bo zbyt niski poziom. Napiszę tylko abyś nie mierzył wszystkich jedną miarą.

BluntedAstronaut 

2
2017-07-17, 16:48 [link]
waloos napisał/a:
No i niech mi ktoś powie, że kierowcy zawodowi to nie są debile i odpady społeczne.

Wysuwać takie wnioski może tylko ktoś, kto absolutnie nie ma pojęcia na czym polega praca kierowcy zawodowego. Dla ciebie kierowca zawodowy to gruby wąsaty janusz w szoferce TIRa dlatego nie masz pojęcia o czym piszesz. A ja np rozwożę paczki po całej Polsce dla zagranicznej firmy, często też wożę zagranicznych klientów - lotniska, hotele. Własna jednoosobowa firma transportowa - jakoś nie czuję się odpadem społecznym.

tarcer123 napisał/a:
Nie mam zamiaru wdawać się z Tobą w polemikę bo zbyt niski poziom. Napiszę tylko abyś nie mierzył wszystkich jedną miarą.

Prawidłowo. Pozdrawiam kolegę kierowcę :)

eMJay8086 

2017-07-17, 16:51 [link]
@tarcer123

Uderz w stół...
Siadło? ;-P
   Popularne tagi
wikipedia  miasto  prosiaczek  dziennik  obóz koncentracyjny  pająk  dzwonek  siki  pistolet  ugryzienie  zapach  ekstraklasa  zadowolenie  glut  pacha  chirurg  antykoncepcja  trybuna  wojna światowa  plus  zimno  łańcuszek  hipnoza  talerze  nygus  zarobki  wrestling  lesbijki  wizyta  melina  redtube  sznurek  uczucie  potrafi  barwy  cheat  marker  rolki  klata  dnb  pantera  improwizacja  geniusz  kontuzja
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]