18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Francja nie odpuszcza

Jo...........23 • 2016-10-17, 20:38
Strona francuska zapowiedziała ostrzejszy kurs w sprawie
słynnego kontraktu na śmigłowce dla Wojska Polskiego.
W ostateczności mają nawet...
zacząć rysować kolorowymi kredkami smutne buźki na chodniku!

pinochett

2016-10-17, 22:12
Na ostro sie kreci... wytoczyli najciezsze dziala, narysuje na drzwiach wesole buzki zeby mnie nie siegnal ich gniew.

Sinus

2016-10-17, 22:53
Co jak co ale za zerwanie tego pseudokontraktu ukłon dla rządu. Podoba mi się ten "rosyjski styl' uprawiania polityki międzynarodowej.

Masterof

2016-10-18, 00:51
A więc wojna!

evilmatt

2016-10-18, 07:22
Sinus Jebnij się z łaski swojej w łeb, bo na śmigłach, to i tak się nie znasz, więc nie ma co dyskutować.

golip

2016-10-18, 07:27
Wiedzą gnoje gdzie uderzyć żeby bolało...

pi...........ja

2016-10-18, 11:24
Ci naiwni frajerzy myśleli, że Francuzi im dadzą kontrakt jak dla przynajmniej USA. A teraz grzecznie jak poprzednicy wezmą tych, co naobiecują cudów z budową fabryk, inwestycjami itp.

Twin

2016-10-18, 12:53
Dobrze, że zerwali ten kontrakt. Od początku wiadomo było (dla tych którzy faktycznie czytali dokumenty), że był on wybitnie kiepski i nikt o zdrowych zmysłach, by tego nie podpisał. Mniej inteligentni krytykujący obecną władzę za wszystkie decyzje, bo to PiS, nawet nie dopuszczają do siebie myśli, że faktycznie to była dobra decyzja. Niestety mamy społeczeństwo do tego stopnia podzielone, że nawet jak partia której nie popierają zrobi coś sensowego to wywołują "shitstorm". Dziękować można jedynie prawdziwej władzy, czyli mediom.