18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Francja - Kiedyś i Dziś

Cara_Al_Sol • 2017-06-25, 16:18
Francja kiedyś... Francja teraz.
Smutno mi, bo mieszkałem w Paryżu jakiś czas, kilka lat temu.... Teraz tam za cholerę nie wrócę. Chyba, że zrobią tam porządek.
Ale kto w to uwierzy? :-/


Bonus:


Pozdrawiam francuskich wyborców.

Halman

2017-06-25, 16:24
nie zapominaj że to co dzieje się teraz ma podłoże wiele, wiele lat wstecz... błędna polityka z lat 60-tych i 70-tych "uwalniania koloni zamorskich" to dzisiejsze skutki rozpie**alania kraju przez dzikusów których TRZEBA było przygarnąć bo tak wymagała opinia publiczna społeczeństwa które wtedy nie myślało co będzie za pół wieku...

Foftek

2017-06-25, 16:28
Kurdę, czy Ci zachodnioeuropejscy RODOWICI mieszkańcy serio dali sobie tak zrobić? Przecież to wygląda jak apokalipsa jakaś. Biali ludzie giną w oczach zalewani brudnym nasieniem, Żal patrzeć na upadek naszej jakby nie było cywilizacji. Mam nadzieję, że my chociaż jakoś się przed tym gównem z czeluści szamba wybronimy.

hejcior

2017-06-25, 16:48
Czekam, czekam z niecierpliwością, aż się do władzy dorwą narodowcy w całej Europie i skończą ze współczesną, chorą 'poprawnością polityczną' i zaczną wprowadzać radykalne rozwiązania. Niestety, słowa takie jak 'tolerancja' i 'przestrzeganie praw człowieka' nie mają dzisiaj żadnego znaczenia. Czas na zmianę.
A co do samuch 'uchodźców', ciekawi mnie to, że żaden, ŻADEN(!) arabski / muzułmański kraj nie przyjął tych jakże biednych uchodźców. Jedyna Turcja została zmuszona do tego przez UE, za co miała dostać jakiś gruby szmal. Jak to jest, że to muzułmańskie ścierwo jest pompowane do Europy? Ja bym nie miał nic przeciwko, przecież mamy w Polsce duże ilości Czeczenów - to też muzułmanie. Problem się zaczyna jeśli muzułmanin jest arabem. To jest, niestety, rasa niższa, nienadająca się do asymilacji z krajami 'rozwiniętymi cywilizacyjnie'. I jak bardzo źle to brzmi, taka jest prawda. Muzułmańskie araby nie mają najmniejszego zamiaru dostosowywać się do obyczajów panujących tam, gdzie się znajdą.
Polska powinna przyjąć określoną ilość uchodźców syryjskich, ale tylko chrześcijan - a jest ich tam duża grupa. To są prawdziwi pokrzywdzeni w tym całym syfie kalifackim, to są prawdziwe ofiary wojny w Afryce i im należało by pomóc (oczywiście nie zapominam o ofiarach ataków terrorystycznych, które są BEZPOŚREDNIM skutkiem tejże wojny).
Polska nic by na tym nie straciła, wręcz przeciwnie, zyskała by w oczach reszty świata i jednocześnie zabezpieczyła by się przed 'byciem zmuszonym' do przyjęcia ścierwa muzułmańskiego.

b0r000

2017-06-25, 17:04
Tak się teraz zastanawiam...
Czy ta "odważna" (*kaszle*głupia*kaszle*) polityka żabojadów. I to "stawianie czoła" wyzwaniom nie jest w jakimś stopniu spowodowane naśmiewaniem się z nich jacy to oni "poddańczy" i że właściwie biała flaga powinna reprezentować ich kraj?

somet

2017-06-25, 18:30
Piwo... zawsze piwo za tego rodzaju filmiki ponieważ pełnią one rolę edukacyjną. Trzeba nazywać rzeczy po imieniu.

JanuszTraczCięZajebie

2017-06-25, 19:28
Oni tego samego chcą u nas? Gdyby chcieli być dobrzy to ostrzegli by nas przed tym bydłem. W Polsce ciągle jest "then" i tak ma pozostać.

Mafiozo13

2017-06-25, 19:34
hejcior co ty pie**olisz? nawet jeśli to chrześcijanie to i tak ciapaci, a ja nie będę tolerował brudu w białym państwie

gabriel0

2017-06-25, 19:43
Szukałem przed chwilą w internetach jakichś kamer z paryża, lecz nic co potwierdza taki syf i ciapaków nie znalazłem. Tylko tak podburzają ludzi przeciwko ciapakom a to przecież tacy dobrzy i uczynni ludzie są.

W............R.

2017-06-25, 19:53
Pamiętam jak pewien lewacki kołek wykładał na uczelni wyższej etykę i wygłosił dwa twierdzenia, za które dostał w pysk. Pierwsze to że powstanie warszawskie było największą zbrodnią popełnioną na narodzie polskim, a drugie że jak przez Polskę przemaszerowali żołnierze radzieccy, gwałcąc gdzie popadnie, to zrobili Polsce wielką przysługę, bo zróżnicowali i tym samym poprawili pulę genetyczną.

Wniosek z tego płynie dla mnie jeden: lewackie ciołki próbują na siłę zlikwidować podziały rasowe, licząc że to doprowadzi do zniknięcia rasizmu. Cel szczytny, ale tak samo jak w przypadku przemarszu sowietów, mamy do czynienia z gorszą częścią puli genetycznej, jednym słowem oparli swoją teorię na błędnych założeniach. No i taka jest tajemnica promowanego przez lewactwo "multi-kulti"...

Cara_Al_Sol

2017-06-25, 19:58
gabriel0, Dla przykładu wpisz stacje metra Stalingrad lub
okolice La Goutte d’Or (to 18 dzielnica).

Lexuz123

2017-06-25, 20:34
To nic wstrząsającego, kwestia kolejnego pokolenia bądź dwóch jak z Europy będzie pył, kto mądrzejszy to już dawno to dostrzegł. Przykro mi Panowi i Panie ale taka jest prawda, WYMIERAMY!!!

wszystkozajete1234

2017-06-25, 20:43
Cara_Al_Sol napisał/a:

Francja kiedyś... Francja teraz.
Smutno mi, bo mieszkałem w Paryżu jakiś czas, kilka lat temu.... Teraz tam za cholerę nie wrócę. Chyba, że zrobią tam porządek.
Ale kto w to uwierzy? :-/



Ja nie wierze, że mieszkałeś w Paryżu.

parolpl

2017-06-25, 21:27
@W.S.N.R.
W 2-im twierdzeniu miał racje. Armia czerwona składała się z różnych nacji Kaukazu, Zauralzia, samych rosjan itd. Więc tak wprowadzili pule genetyczne, co nie oznacza, że nam potrzebna była...
Co do powstania to może mieć także racje. Tak, chęć bicia niemców, euforia bo ruskie idą i będzie niepodległość, przeważyła. Tylko z praktycznego punktu widzenia Powstanie spowodowało wytrzebienie ogromnej ilości potencjalnych partyzantów, członków ruchu oporu, zniszczenie infrastruktury itp. Tym samym ruskim znacznie łatwiej było "przejąć stolice". W innym przypadku możliwy opór mógłby opóźnić wprowadzenie socjalizmu u nas, a może po prostu zrobili u nas rzeż i także wprowadzili. Gdybanie jakiego wiele.
Odnośnie francji, to sami sobie winny. I to wcale nie chodzi o kwestie koloni jako wyrzuty sumienia. Jeszcze za czasów normalności, gdy emigranci owszem byli, ale nie mieli gett, frankosyfikowali (?) się. Nie mając także wzoru dotyczącego zachowań się emigrantów w większych skupiskach w cywilizowanym kraju, założyli, że będzie tak z każdym zwierzęciem. A jak wiadomo, przeliczyli się.

tranzystor

2017-06-25, 21:28
HAL9000/2 napisał/a:

nie zapominaj że to co dzieje się teraz ma podłoże wiele, wiele lat wstecz... błędna polityka z lat 60-tych i 70-tych "uwalniania koloni zamorskich" to dzisiejsze skutki rozpie**alania kraju przez dzikusów których TRZEBA było przygarnąć bo tak wymagała opinia publiczna społeczeństwa które wtedy nie myślało co będzie za pół wieku...




Nie wymagała tego opinia publiczna, tylko wszyscy liczyli na tanią siłę roboczą. Wtedy jeszcze tak oczywiste nie było, że murzyni i arabusy nie nadają się do żadnej pracy.