18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Franciszek

nowynick • 2019-04-17, 11:32
błagam zabierzcie z powrotem tych j***nych imigrantów




Serio to Papież Franciszek błaga prezydenta Sudanu Południowego oraz lidera opozycji, aby znów nie wywołali wojny

bezjaj

2019-04-17, 11:50
k***a jego mać pieprzony lewacki sługus masonerii! Cała Trójca Święta w niebie się przewraca jak to widzi! Ale jak ofiary pedofilii przyjechały to jakoś ciężko mu było paść na pysk. 0_o

~Nei

2019-04-17, 11:55
Donald w sutannie

poligon6

2019-04-17, 11:59
bezjaj napisał/a:

Ale jak ofiary pedofilii przyjechały to jakoś ciężko mu było paść na pysk. 0_o



Ich też po główce pogłaskał. Jeszcze zostało mu przeprosić za wyprawy krzyzowe i nawracanie pogan, taki z niego mietus, da sie wycyckać wszystkim, ale co mi do tego, jego cyrk, jego małpy.

~Nei napisał/a:

Donald w sutannie



To by ledwo z tej czarnej dupy wystawał.

LuzaQ

2019-04-17, 12:06
nie jestem katolikiem ale uwazam ze jp2 cos soba reprezentowal chociaz tez mial sporo za uszami a te zero juz od dawna jest posmiewiskiem

Wiewór

2019-04-17, 12:10
LuzaQ napisał/a:

nie jestem katolikiem ale uwazam ze jp2 cos soba reprezentowal


Reprezentował sobą heroiczną i nadludzką postawę w obronie kolegów pedofilów.

LuzaQ napisał/a:

a te zero juz od dawna jest posmiewiskiem


Tak głosi kościół polsko-katolicki bo wk***ia ich do białości, że Franek walczy z ich bezgranicznym rozbestwieniem.

bakus1233

2019-04-17, 12:11
Jak można się tak poniżać??

poligon6

2019-04-17, 12:13
LuzaQ napisał/a:

nie jestem katolikiem ale uwazam ze jp2 cos soba reprezentowal chociaz tez mial sporo za uszami a te zero juz od dawna jest posmiewiskiem



Obaj siebie warci. Pierwszy zył w jakiejś szklanej bańce i pie**olił głupoty. Drugi jest skrzyzowaniem dwóch najgorszych rzeczy, religijnej ciemnoty i lewactwa.

Halman

2019-04-17, 16:12
no to czekamy na spotkanie papy z środowiskami LGBT...

McQurwa

2019-04-17, 16:25
Upadek białego człowieka, ja pie**olę

wu...........py

2019-04-17, 16:34
Najbardziej mnie rozj***ła jego wypowiedź, że Niemcami zawładnęli Naziści i to Niemcy są ofiarami... W ten sposób z agresorów zrobił ofiary, a to był pierwszy krok do tego żeby winę zacząć zwalać na nas...

Rozjebie

2019-04-17, 19:15
@Abraxus

Sam zrobiłeś tego mema? :D Winszuję :D
A co do sedna tematu - Czego ten szmaciarz tak upokarza białą rasę/ Europejczyków? murzyny chcą wojny to i tak ja wywołają, nie musi się poniżać w "szczytnym" celu. Zresztą co to za zj***ne myślenie? Białas serio myśli, ze murzyn stwierdzi: "Uuu, widzę, ze białas obcałował moje stopy - zrezygnuję zatem z miliardów/ milionów dolarów, jakich spodziewam się ugrać na wywołaniu wojny".

bezjaj napisał/a:

k***a jego mać pieprzony lewacki sługus masonerii! Cała Trójca Święta w niebie się przewraca jak to widzi! Ale jak ofiary pedofilii przyjechały to jakoś ciężko mu było paść na pysk. 0_o



Dokładnie. Szmata będzie murzynów obcałowywać, zamiast zająć się ważniejszym gównem na naszym kontynencie...