18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Franciszek

nowynick • 2019-04-17, 11:32
błagam zabierzcie z powrotem tych j***nych imigrantów




Serio to Papież Franciszek błaga prezydenta Sudanu Południowego oraz lidera opozycji, aby znów nie wywołali wojny

Rejti

2019-04-17, 21:33
Błagam zabierzcie z powrotem tego j***nego franciszka.

Mors_Nigra

2019-04-17, 21:36
Pepe na tronie papieszkim wprowadza w życie nauki Chytrusa, a co na to chrześcijańska gawiedź? "Reeeeeeeeeeeeeee j***ny lewus sługa szatana, generalnie papisz to od boga i w ogóle nieomylny, chyba, że taki co nam nie pasi, wtedy żydomason pie**olony reeeee!!!" A tfu na was zdrajcy narodu polskiego, bezmózgi, czciciele podłego pustynnego bożka!

poligon6

2019-04-17, 21:39
Mors_Nigra napisał/a:

Pepe na tronie papieszkim wprowadza w życie nauki Chytrusa, a co na to chrześcijańska gawiedź? "Reeeeeeeeeeeeeee j***ny lewus sługa szatana, generalnie papisz to od boga i w ogóle nieomylny, chyba, że taki co nam nie pasi, wtedy żydomason pie**olony reeeee!!!" A tfu na was zdrajcy narodu polskiego, bezmózgi, czciciele podłego pustynnego bożka!



Ale do kogo pijesz? Leć na Fronde i tam im zamelduj, tutaj wiekszość ma wyj***ne na brudnych lewusów i katabasów, a zwłąszcza na połączenie jednego i drugiego. Ciężko to pojąć?

eustachu18

2019-04-17, 22:16
ja pierdziele nawet papieża rasisci gnębiom

picolo

2019-04-17, 22:45
Aktorzyna pierwsza klasa.

Dzisiaj

2019-04-17, 23:27
abraxus zazwyczaj blyszczy glupota... tym razem dobry mem :)

Mors_Nigra

2019-04-17, 23:45
poligon6 czytając komentarze na sadolu od kilku lat, śmiem się nie zgodzić z twoją diagnozą. Niemniej mój komentarz był ogólny.

kulawiec

2019-04-18, 01:45
Właściwie to nic dziwnego, że całuje zbrodniarzy po butach. Zaczęli od grzebania w Boskich przykazaniach, przeszli z tego gładko do masowego ich łamania i namawiania wiernych. No to teraz całują zbrodniarzy. Zresztą poprzedni nie byli lepsi.

nowynick

2019-04-18, 07:44
:roll:

jestem ateistą, ale nie wstawiłem tego żebyście j***li po Papie tylko żeby pokazać na jaki gest go stać w imię pokoju. On mógłby kupić tego prezydenta i jego przeciwnika na prywatne k***y. Wolał się upokorzyć zgodnie z prawdziwymi wytycznymi (nie: "zabijcie wszystkich Bóg rozpozna swoich", czy "uuurrrraaa! zapie**alamy na Jerozolimę") tylko tego czego nauczał Chrystus o pokoju i miłości do bliźniego. Choćby to by były i dwie czarne małpy....

polakwrocek

2019-04-18, 08:40
nowynick napisał/a:

jestem ateistą, ale nie wstawiłem tego żebyście j***li po Papie tylko żeby pokazać na jaki gest go stać w imię pokoju. On mógłby kupić tego prezydenta i jego przeciwnika na prywatne k***y. Wolał się upokorzyć zgodnie z prawdziwymi wytycznymi (nie: "zabijcie wszystkich Bóg rozpozna swoich", czy "uuurrrraaa! zapie**alamy na Jerozolimę") tylko tego czego nauczał Chrystus o pokoju i miłości do bliźniego. Choćby to by były i dwie czarne małpy....



Sam już dawno jestem na granicy ateizmu .
Ale kościół katolicki potrzebuje teraz moralnego kręgosłupa.
Nie papieża który za wszystko przeprasza.

Wiewór

2019-04-18, 10:13
@up na granicy?
Są cztery opcje - wierzący, agnostyk, ateista i antyteista.
Nie ma nic pomiędzy.

Kelmans

2019-04-18, 12:06
Dawniej czarny był niewolnikiem białego, teraz biały jest niewolnikiem czarnego.

kaRasioWieC

2019-04-20, 19:07
tego j***nego niemca nienawidze. ch*j mu w dupe