18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fragment walki taktycznej w indyjskim filmie

kadol7 • 2017-06-20, 12:25


nie widziałem żadnej hoolywoodzkiej produkcji z taką oprawą graficzną i sceną walki :jezdziec:

film nazywa się:
spoiler

ArchMag

2017-06-20, 15:51
" a czy taka strzała płonąca nie powinna zgasnąć podczas lotu pod wpływem podmuchu wiatru? wiem że ten motyw jest robiony w wielu filmach ale czy to nie fejk? "


były strzały zapalające - one same nie płonęły - miały specjalne groty - wkładano w nie rozżarzony węgiel drzewny ..albo inny materiał - jak taka strzała trafiła na słomę/ strzechę - był pożar

Gentelcham

2017-06-20, 16:04
Śmiejcie się z efektów, ale pomysł z wielką ciężką płachtą ma sens jeśli dopracować.

Ojejku_xD

2017-06-20, 16:46
ridin2 napisał/a:

a czy taka strzała płonąca nie powinna zgasnąć podczas lotu pod wpływem podmuchu wiatru? wiem że ten motyw jest robiony w wielu filmach ale czy to nie fejk?



A widziałeś kiedyś jak taka strzała zapie**ala?! Oczywiście że ogień by zgasł dlatego na potrzeby filmu zmniejszają prędkość strzały i dlatego nie gaśnie :amused: Przecież to oczywiste :homer:

A tak serio to kolega dwa komentarze wyżej wyczerpał temat. Natomiast w dzisiejszych czasach masz zapalnik zapadkowy, przy uderzeniu strzały w cel, iglica przebija ładunek jak w przypadku broni tudzież granatu. Tak samo działają strzały wybuchowe :)
Polecam poszukać materiału gdzie bawią sie strzałami z karbidem, białym fosforem i nitrogliceryną, pierwszorzędny rozpie**ol :amused: :fuck-off:

Ahoi

2017-06-20, 17:06
Indyjski? Czekałem na moment w którym zacznie lecieć wesoła muzyczka i wszyscy zaczną tańczyć, ale się rozczarowałem :(

mesjans

2017-06-20, 17:20
ridin2 napisał/a:

a czy taka strzała płonąca nie powinna zgasnąć podczas lotu pod wpływem podmuchu wiatru? wiem że ten motyw jest robiony w wielu filmach ale czy to nie fejk?



Na ceremonii otwarcia olimpiady w Brukseli w 1992 znicz olimpijski został odpalony strzałem z łuku podpaloną strzałą więc się da.

Hellsmess

2017-06-20, 17:52
Zauważyliście że źli są w tym filmie ciemniejsi, a dobrzy jaśniejsi?

Alonso

2017-06-20, 18:04
Wspaniałe. Oglądałem z zapartym tchem.

HalfGod

2017-06-20, 18:22
1:45 prawie jak Piłsudski

adex69

2017-06-20, 18:31
Ale co robią ci hindusi, biali i araby pomalowani na czarno? Kim są? I dlaczego ostatnio hindusi mają bzika na punkcie "białości", mam kontakt z hindusami w Polsce (ogólnie są spoko, mają zawód albo własne firmy, nie biorą zasiłków, a zamiast wybuchać w imię boga modlą się do cytrynki), większość hindusów pieprzy, że hindusi to biała rasa, a nie azjaci, a w Indiach są bardzo popularne kremy wybielające skórę dla mężczyzn.
PS: Kiedyś byłem w kawiarni w Warszawie, i kawę podawała mi taka naprawdę zajebista hinduska. Ich kobiety nie są dla mnie jakoś atrakcyjne, ale ta była po prostu piękna, i była skromna, miła, cicha, nie miała tony makijażu. Taka bardzo naturalna i kobieca.

Promek

2017-06-20, 18:39
Juz niedlugo sceny krecone na zywo w europie pod tytulem: odpieranie brudasow :D

znachor_sambor

2017-06-20, 19:15
Ale Baahubali to wy szanujcie :D Przynajmniej nie udają, że coś tam ma być realistyczne jak w Hodbycie.

korowiow777

2017-06-20, 19:48
Gość ma tryzuba wytatuowanego na czole..

CadZZil

2017-06-20, 20:24
A kiedy będą tańczyć??

qwerty123hwdp

2017-06-20, 20:43
Zwiastun kolejnego Assassin's Creed?

Piesgrzybiarz

2017-06-20, 20:45
CadZZil napisał/a:

A kiedy będą tańczyć??



W sumie mało tańczą :) a film sam sobie zacny. Jescze dwa lata temu nie uwierzyłbym że jakieś hinduskie gówno bym w samochodzie słuchał ale to hinduskie gówno jest dobre