18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fracuskie gry uliczne

traf • 2019-02-05, 19:12
u nas to jest pikuś :)

Devorious

2019-02-06, 20:44
GuziX napisał/a:

Coś pięknego - szkoda że w nas nie ma tyle parcia, i j***ni w dupę pokornie spuszczamy głowę. To jest właśnie demokracja i jej skutki, kiedy lud się burzy na ciągłe podatki i r*chanie w dupę rodowitych francuzów. Żabojadów zawsze pod względem historycznym miałem za ciemnotę i tchórzy ale ostatnie wydarzenia mnie podbudowały.



Nie ma to jak podziwiać niszczenie prywatnego skarbu, mam nadzieję, że jak Polacy się obudzą ograbią Ci mieszkanie, podpalą Ci mieszkanie. Zobaczymy czy wtedy tak samo będziesz mówił.

Kałasz

2019-02-06, 23:45
bon jure france

miedzianek

2019-02-07, 21:44
Jak dla mnie sp***oliny umysłowe, niszczenie cudzej własności ma być formą protestu? Francja cofa się do epoki 'spadł meteoryt i rozj***ł wszystko w drobny mak'

KTMracer

2019-02-08, 02:48
Polska to ciemnogród, r*chany od lat przez resztę świata. Niby darmowe studia ale 80% to niewyedukowani debile. Najbardziej gardzę takim Damianem z Lublina, nigdy nie był za granicą, nic nie zrobił, dostał mieszkanie na wesele, kozak w h*j i przykład świata pewnie jemu najbardziej szkoda tego porsche bo nigdy go nie kupi.
Wszystkei porsche zaparkowane przy sejmie powinny być dawno spalone!

Moje 3 grosze, schowajcie tą swoją pie**oloną dumę i spójrzcie na to wszystko z odrobiną samokrytyki. Polska to kraj 3ciego świata, Afryka nawet was przegoniła. Naj***ny, dumny, głupi naród. Najpierw edukacja potem rewolucja.

Ja już wam nie pomogę, pie**ole to i wyjechałem. Nie na zmywak, nie do europy, ale h*j wam do tego.

oleyu

2019-02-08, 14:52
Najgorsze, to że ubezpieczenie nie pokrywa strat wyrządzonych zamieszkami. Dlatego powinni do nich strzelać lub aresztować i ściągać koszt wyrządzonych strat.

Sigonek

2019-02-09, 20:11
GuziX napisał/a:

Coś pięknego - szkoda że w nas nie ma tyle parcia, i j***ni w dupę pokornie spuszczamy głowę. To jest właśnie demokracja i jej skutki, kiedy lud się burzy na ciągłe podatki i r*chanie w dupę rodowitych francuzów. Żabojadów zawsze pod względem historycznym miałem za ciemnotę i tchórzy ale ostatnie wydarzenia mnie podbudowały.



Tyle, że oni chcą skutki socjalizmu leczyć pogłębianiem socjalizmu.