18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Fracuskie gry uliczne

traf • 2019-02-05, 19:12
u nas to jest pikuś :)

emperorzbigniew

2019-02-05, 23:26
Lata mijają, a tam ciągle jest rozpie**ol.
"La Haine" - niezmiennie polecam, jeżeli ktoś nie oglądał.

Poligonowy

2019-02-05, 23:26
Dobrze, że zdążyłem odwiedzić Paryż we wrześniu...

maddog77

2019-02-05, 23:28
Za de Gaulle Legia Cudzoziemska w 2 tygodni by to spacyfikowała pie**olą się okrutnie.

JedkerTC

2019-02-06, 00:30
Up, własnie dziwię im się, że tak pie**olą. Zamiast armatek wodnych wydzielić KTO, zamiast gazu i pałek wydać FAMASy.

jebaka6z66

2019-02-06, 00:55
fajnie taki mały sylwester raz w tygodniu

magaret

2019-02-06, 01:03
GuziX napisał/a:

Coś pięknego - szkoda że w nas nie ma tyle parcia, i j***ni w dupę pokornie spuszczamy głowę. To jest właśnie demokracja i jej skutki, kiedy lud się burzy na ciągłe podatki i r*chanie w dupę rodowitych francuzów. Żabojadów zawsze pod względem historycznym miałem za ciemnotę i tchórzy ale ostatnie wydarzenia mnie podbudowały.



to chyba historii nie znasz . No chyba, że się ograniczasz do II wojny.

Hrabia Drapula

2019-02-06, 01:11
przeciwko komu i czemu jest ten "protest" ? widać że całe miasto im coś zawiniło, później dekle tam muszą mieszkać , część będzie musiało zwinąć interes bo żyli z turystów
15:37 bardzo dobrze widać co to za inteligencja wojuje

epening

2019-02-06, 01:59
strzelać jak na majdanie i po sprawie :)

Vesimten

2019-02-06, 02:05
Podziwiam Francuzów !!! Gratuluję, że potrafią wyjść na ulicę, a nie jak te niewolnicze polskie k***y co drą jape i pokazują jakie to nie są kozaki przez internet. p*zdy siędzą w domu i dają się r*chać świniakom ...

homorek

2019-02-06, 04:46
Vesimten napisał/a:

Podziwiam Francuzów !!! Gratuluję, że potrafią wyjść na ulicę, a nie jak te niewolnicze polskie k***y co drą jape i pokazują jakie to nie są kozaki przez internet. p*zdy siędzą w domu i dają się r*chać świniakom ...



No tak....... Zmieści się jeszcze do okna życia może ?

ta...........95

2019-02-06, 06:59
Za niszczenie prywatnej własności ch*j im w dupe.

nowynick

2019-02-06, 08:03
Francuziki się wk***iły na podatki? Przecież ich podniesienie wynika z armii socjaluchów wiadomego pochodzenia, których trzeba wykarmić. Skumulowali by frustrację we właściwym kierunku i wypie**olili ich z powrotem do Afryki a nie się z policją ganiają

Wiewór

2019-02-06, 08:05
Francja to światowa stolica socjalistycznego sp***olenia... no wzięli k***a i zniszczyli Porsche... bo im pewnie przeszkadzało, że taki bogocz to se ma a oni nie. :evil:
Policja powinna strzelać do nich z karabinów maszynowych a nie pie**olić się w pałowanie.

poligon6

2019-02-06, 08:29
GuziX napisał/a:

Coś pięknego - szkoda że w nas nie ma tyle parcia, i j***ni w dupę pokornie spuszczamy głowę. To jest właśnie demokracja i jej skutki, kiedy lud się burzy na ciągłe podatki i r*chanie w dupę rodowitych francuzów. Żabojadów zawsze pod względem historycznym miałem za ciemnotę i tchórzy ale ostatnie wydarzenia mnie podbudowały.



Bawia mnie takie typki co chca podobnej rozp***uchy w Polsce. Za szkody ktos musi zapłacić i jezeli masz prace to tez byś za to zapłacił, chociaz taki gimbusowy wpis moze świadczyc o czyms innym.

Zamiast blokować parlament, protestowac pod willami polityków, to te głąby blokują ulice i niszcza miasto. Polityk ma w dupie czy płona sklepy, ale jak ktoś mu nie daje spac pod oknem to już zaczyna sie zastanawiac.

russian-roulette

2019-02-06, 09:36
Takie cwaniaki a w podczas II wojny światowej pierwsi skapitulowali