18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Foczka w koszulce reprezentacji Kamerunu

T3RMINATOR • 2020-11-17, 18:09
Szybka akcja ratunkowa na foczce w potrzebie.


sqnk

2020-11-17, 18:11
a moze ona lubila te koszulke.. ?

Pralpunkt

2020-11-17, 18:13
Lubię takie akcje a foczka od razu lepiej się poczuła kto by chciał nosić koszulkę murzyna

zdun

2020-11-17, 18:48
wole takie foczki.


banerr

2020-11-17, 18:53
To nie foka, to murzyn ewoluował.

Pralpunkt

2020-11-17, 18:55
zdun napisał/a:

wole takie foczki.



Wygląda jak byś ja siła trzymał w piwnicy

T3RMINATOR

2020-11-17, 18:56
zdun napisał/a:

wole takie foczki.



To nie foczka tylko świnia.

sqnk

2020-11-17, 19:24
up up iles tam jak moga cie krecic napakowane laski to jakies zboczenie albo fetysz,,

BigDaddyD

2020-11-17, 19:30
Po takiej akcji zakażą teraz produkcji koszulek, jak zrobili to z plastikowymi słomkami, z powodu żółwia ze słomką w nosie....

GrochTNT

2020-11-17, 19:43
tak przypadkiem mieli nożyczki?
wszystkie takie akcje z pomocy o kant dupy potłuc.. reżyserka..
każdy kiedyś miał jakąś okazję do zrobienia dobrego uczynku i Wiecie, że w takich sytuacjach wyciąganie telefonu do nagrywania jest ostatnią rzeczą o której się myśli.

mskins

2020-11-17, 19:57
GrochTNT napisał/a:

tak przypadkiem mieli nożyczki?
wszystkie takie akcje z pomocy o kant dupy potłuc.. reżyserka..
każdy kiedyś miał jakąś okazję do zrobienia dobrego uczynku i Wiecie, że w takich sytuacjach wyciąganie telefonu do nagrywania jest ostatnią rzeczą o której się myśli.


ci goście, z tego co wiem, robią takie akcje na plażach systematycznie. to nie przypadek, że akurat zaplątaną w koszulinę babmbo kopaczy fokę dorwali. uwalniają też z sieci rybackich, czy innego gówna, co się wala po oceanach, a zwierzaki bez palców, jak się zaplączą, to nie mogą się wyplątać..

nie mierz wszystkich hinduską miarą, bo tam akurat takich fejk reskju akszyns jes od ch*ja, z pieskami, czy kotkami..
pozdro!

Mrcnuk30

2020-11-17, 20:38
Mam nadzieję że ta koszulka to pozostałość po murzynie który popie**alal pontonem za lepszym życiem ale na szczęście się utopil :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Sheltar

2020-11-17, 21:37
GrochTNT napisał/a:

tak przypadkiem mieli nożyczki?
wszystkie takie akcje z pomocy o kant dupy potłuc.. reżyserka..
każdy kiedyś miał jakąś okazję do zrobienia dobrego uczynku i Wiecie, że w takich sytuacjach wyciąganie telefonu do nagrywania jest ostatnią rzeczą o której się myśli.



Tak, to nie był przypadek bo to jest ich praca matole, wygoogluj kanał "Ocean Conservation Namibia", gdzie znajdziesz setki filmów gości z tej organizacji. Więc stul dziub i ciesz się że nagrywają bo między innymi dzięki wyświetleniom mają kasę by robić to co robią.