topic

Foch

mariusz3pl • 2020-02-13, 23:18
W sumie też nie lubię jak ktoś mnie z łóżka wyciąga.

mateusz83

2020-02-13, 23:21
Nie wyobrażam sobie mieć tego zwierza w domu ani tym bardziej w łóżku ale za materiał leci piwko bo zrobiło mi się wesoło :mrgreen:

Salieri16000

2020-02-13, 23:24
Do k***y nędzy- kiedy Ci się skończą ferie i pójdziesz do szkoły?!

Dość już tych Twoich, z dupy wziętych uploadów o: świnkach, konikach, i ch*j wie czym jeszcze, które mają z Sadistickiem wspólnego tyle co ryba z rowerem.

Skasuj pajacu konto i nigdy więcej już tu nie wracaj!

mateusz83

2020-02-13, 23:27
Salieri16000 napisał/a:

Dość już tych Twoich, z dupy wziętych uploadów o: świnkach, konikach, i ch*j wie czym jeszcze, które mają z Sadistickiem wspólnego tyle co ryba z rowerem.

Daj mu się wykazać,może ma w zanadrzu "cos" mocniejszego

:lol:

chujec

2020-02-13, 23:28
mateusz83 napisał/a:

Nie wyobrażam sobie mieć tego zwierza w domu ani tym bardziej w łóżku ale za materiał leci piwko bo zrobiło mi się wesoło

Mały umysł cieszą małe rzeczy.

mariusz3pl

2020-02-13, 23:28
Salieri16000 napisał/a:

Przeprowadź się na harda-a i nie zawracaj dupy.

mateusz83

2020-02-13, 23:30
ch*jec napisał/a:

A bezmozga nic nie cieszy

:-/

forest1600

2020-02-13, 23:32
ja wydaje takie dzwieki, jak mnie ktos z rana budzi na kacu.

mateusz83

2020-02-13, 23:33
ch*jec napisał/a:

Może ciebie cieszy sranko do ryja itp. Mnie nie

:mrgreen:

BrunerOvned

2020-02-13, 23:36
Mając w domu świnię jednego można być pewnym: żadna szmatogłowa postać w nim nie zamieszka.
Taki argument jest dla mnie wystarczający.

Salieri16000

2020-02-13, 23:39
mariusz3pl napisał/a:

Przeprowadź się na harda-a i nie zawracaj dupy.

Przeprowadź się na portal dla dzieci i nie zawracaj nam dupy zj***nymi filmikami o niczym. Aha- jeszcze jedno- ch*j ci w kręgosłup pajacu.

~T3RMINATOR

2020-02-14, 00:08
Salieri16000 napisał/a:

Przeprowadź się na portal dla dzieci i nie zawracaj nam dupy zj***nymi filmikami o niczym. Aha- jeszcze jedno- ch*j ci w kręgosłup pajacu.

Weź się uspokój a nie wszystkich i wszystko negujesz. Jak nie chcesz to nie oglądaj i nie komentuj. Ogół zdecyduje czy ta słodka wieprzowinka trafi na główną.

Salieri16000

2020-02-14, 00:42
~T3RMINATOR napisał/a:

Weź się uspokój a nie wszystkich i wszystko negujesz. Jak nie chcesz to nie oglądaj i nie komentuj. Ogół zdecyduje czy ta słodka wieprzowinka trafi na główną.

Chłopie- ogarnij się. To jest SADISTIC, a nie portal dla dzieci. W ch*ju mam świnki, kotki, rybki, etc. Przez takich jak ty, ten portal zszedł na psy. Nie mówię tu o tym, że dodajesz podobne gówno, ale o tym, że na dodawanie gówna dajesz przyzwolenie.

SupremeLeader

2020-02-14, 00:49
Salieri16000 napisał/a:

Chłopie- ogarnij się. , a nie portal dla dzieci. W ch*ju mam świnki, kotki, rybki, etc. Przez takich jak ty, ten portal zszedł na psy. Nie mówię tu o tym, że dodajesz podobne gówno, ale o tym, że na dodawanie gówna dajesz przyzwolenie.

A jak tam twój w chój sadystyczny filmik o gościu co sobie na nartach jeździ?

~T3RMINATOR

2020-02-14, 01:06
Salieri16000 napisał/a:

Chłopie- ogarnij się. , a nie portal dla dzieci. W ch*ju mam świnki, kotki, rybki, etc. Przez takich jak ty, ten portal zszedł na psy. Nie mówię tu o tym, że dodajesz podobne gówno, ale o tym, że na dodawanie gówna dajesz przyzwolenie.

Też ciągle bombardujesz ten portal jakimś gównem jak strzelają z jakiś racketlucherów czy z czego innego po środku niczego. h*j mnie obchodzą jakieś potyczki o skrawek pustyni, a na tych filmach i tak gówno widać. Więc Zluzuj majty bo ci krew do stóp spłynęła i nie może do mózgu dotrzeć panie Sadysto.