18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

foch

nowynick • 2018-06-14, 11:35
feministka strzela focha o kilka słów prawdy...

~Velture

2018-06-14, 11:43
Chciałem to dac ale trafilem na kompilację 12min więc fajnie że ktoś dal samo to.
Piwko! :ok:

Niestety w tym poj***nym dobrobycie ludziom się pie**oli we łbach i chcą aby uczucia > biologia.

To się powinno leczyć. Jak facet czuje się baba i odwrotnie to jest zaburzenie psychiczne na tle seksualnym.
To nie jest normalne.
Można uznać to za naturalne. Ok. To jest naturalne.
Tak samo jak pedofilia albo rak.

Jest mniej pedofilów na świecie niż transseksualistów więc skoro taki mały promil procenta społeczeństwa mam uznawać za normalny to wszystkie małe grupy róznych zaburzeń też powinno się uznawać. Zoofilię można uznać za normalną... Schizofrenię... Bo czemu nie?
Dlaczego dyskryminowac jednych i wymagać aprobaty wzgledem drugich?

Dlaczego maleńki odsetek społeczeństwa ma mi dyktować co ja mam myśleć?
Oni wymagają abym to JA UDAWAŁ, że baba to facet a facet to baba.
Nie. Nie mam zamiaru.
Urodziłes się z ku*asem to jesteś chłopem a jak z p*zdą to babą.

Oczywiście są obojnaki na świecie, czy jak kto woli hermafrodyci.
Są też różne inne zaburzenia genetyczne gdzie powiedzmy nie da się jednoznacznie stwierdzić płci ale to jest niesamowicie mała grupa ludzi i w takim przypadku mógłbym im pozwolić na wybór płci bo nie ich wina, że mają chromosomy XXY XYY itd.

Niesamowicie mnie wk***ia ta pie**olona poprawność polityczna i zmuszanie normalnych ludzi do akceptowania chorych psychicznie osób.
Dlaczego chorych psychicznie? No bo rzekomo, wg. nich to nie ma nic wspólnego z genami. No więc jeśli nie ma to k***a czemu facet myśli, że jest kobietą jeśli nie jest zwyczajnie chory psychicznie?

Czytałem kiedyś pracę naukową nt. homoseksualizmu.
Gdzieś w USA oczywiście bo jakżeby inaczej.
Przeprowadzona została na grupie bliźniaków jednojajowych i jednoznacznie stwierdzono brak powiązania między genami a homoseksualizmem.
Część z bliźniaków była homoseksualna a oboje wychowywali się w identycznych warunkach. Wspólnie.

No i jesli TL:DR to tych ludzi powinno się leczyć. Nie mówię o jakiś obozach ani lobotomii czy elektrowstrząsach ale k***a psycholog i farmakologia u psychiatry.
Od tego są ci lekarze, aby właśnie w takich sprawach pomagać.

Oni na siłę tworzą jakies problemy których nie ma.
Podobnie jak te kaszaloty feministki co żaden ich nie chce nawet kijem dotknąć i są wściekłe na mężczyzn bo widzą jak ładne kolezanki mają fajnych chłopów a na nie nawet naj***ny goryl startujący po wizę do europy nie spojrzy.

ePeeL

2018-06-14, 12:00
Najgorsze jest to, że tacy ludzie są po obu stronach barykady i stanowią 80% społeczeństwa.

Hrabia Drapula

2018-06-14, 12:09
baba bez bolca dostaje pie**olca, jak by poszła do roboty później po dzieciaka do przedszkola i drugiego do żłobka, opie**oliła zakupy, posprzątała mieszkanie, zrobiła obiad, ogarnęła dzieciaki,zrobiła pranie (chociaż co to znaczy zrobić pranie w tych czasach, wpierdzielić i wyjąć z pralki, jak by musiała dymać na rzekę albo chociaż we "Frani" to można mówić o robieniu prania) później prasowanie i przed snem chłop by ją porządnie wydymał ze dwa razy to by nie miała czasu na pie**olenie głupot, ba nawet nad myśleniem o nich, za dobrze mają, za dużo czasu wolnego

nowynick

2018-06-14, 12:48
Hrabia Drapula napisał/a:

baba bez bolca dostaje pie**olca, jak by poszła do roboty później po dzieciaka do przedszkola i drugiego do żłobka, opie**oliła zakupy, posprzątała mieszkanie, zrobiła obiad, ogarnęła dzieciaki,zrobiła pranie (chociaż co to znaczy zrobić pranie w tych czasach, wpierdzielić i wyjąć z pralki, jak by musiała dymać na rzekę albo chociaż we "Frani" to można mówić o robieniu prania) później prasowanie i przed snem chłop by ją porządnie wydymał ze dwa razy to by nie miała czasu na pie**olenie głupot, ba nawet nad myśleniem o nich, za dobrze mają, za dużo czasu wolnego



a jakby chłop zapie**alał na polu 14 godzin dziennie to by wracał wygłodniały dwa razy żonę wyr*chać a nie myślał czy nie jest czasem kobietą. Taka choroba naszych czasów. Dużo czasu, tania żywność, zalew informacji i dewiacji dostępnych od ręki na każdym smartfonie. Jakoś w Kenii nikt się za babę nie przebiera ;)

Cz...........as

2018-06-14, 12:56
Chętnie bym z wami usiadł przy piwie i pogadał o życiu. Same normalne chłopaki :-D


W głębi duszy zawsze czułem się bogaty, nie jakoś tak w ch*j tylko na tyle żebym nie musiał pracować i starczyło by mi na godne życie i jakieś mniejsze zachcianki. To skrajnie oburzające i nie godzi się traktować mnie inaczej. Wymaganie żebym musiał zarabiać jest uwłaczaniem mojej osobie. Skoro taki się urodziłem to nikt nie może mi wmówić że jest inaczej.

nowynick

2018-06-14, 13:06
nie no k***a polityka i religia?

~tip.top

2018-06-14, 13:38
Erutlev napisał/a:

To się powinno leczyć. Jak facet czuje się baba i odwrotnie to jest zaburzenie psychiczne na tle seksualnym.
To nie jest normalne.


Niestety najgorszy w tym wszystkim jest brak konsekwencji. Jak facet obudzi się rano, stwierdzi że od dzisiaj będzie kobietą, przyprawi sobie cycki, nałoży makijaż i damskie ciuszki (patrz K. Bęgowski), to robią z niego bohatera i do sejmu pchają.
Albo taka Konczita Parófka... kiedyś takie zjawisko można było tylko w cyrku zobaczyć, a teraz na eurowizji :facepalm:

Ale jakbym ja któregoś dnia stwierdził, że od dzisiaj jestem Napoleonem, albo meblościanką, to by mnie za idiotę wzięli i zamknęli w pokoju bez klamek :szloch:

lesiot

2018-06-14, 13:46
Cytat:

Ale jakbym ja któregoś dnia stwierdził, że od dzisiaj jestem Napoleonem, albo meblościanką, to by mnie za idiotę wzięli i zamknęli w pokoju bez klamek



Lepiej jak któregoś dnia stwierdzę, że mam 2 lata i 195cm wzrostu... bo przecież to nie biologia i natura decydują o tym jaki jestem.

~Velture

2018-06-14, 15:08
nowynick napisał/a:

nie no k***a polityka i religia?


A tyś myślał, że poprawności politycznej tutaj nie uświadczysz? :wyj***ne:

SQRW3L_ponury

2018-06-14, 16:49
Kilka sprostowań:

Erutlev napisał/a:

Zoofilię można uznać za normalną... Schizofrenię... Bo czemu nie?
Dlaczego dyskryminowac jednych i wymagać aprobaty wzgledem drugich?



Pewnie dlatego że zoofilia i pedofilia (i często schizofrenia) są niebezpieczne dla osób postronnych. Natomiast czym i komu zagraża baba udająca/uważająca sie za chłopa tudzież odwrotnie nie mam bladego pojęcia...

Erutlev napisał/a:

Dlaczego maleńki odsetek społeczeństwa ma mi dyktować co ja mam myśleć?
Oni wymagają abym to JA UDAWAŁ, że baba to facet a facet to baba.
Nie. Nie mam zamiaru.
Urodziłes się z ku*asem to jesteś chłopem a jak z p*zdą to babą.



Ty też jesteś maleńki odsetek - bo wiekszosci społeczeństwa tacy ludzie po prostu zwisają - ich życie, ich ciała i mózgi i ich brocha co z nim robią... a skoro tolerujemy pajaców wierzących w jakieś idiotyczne brednie zwane religiami to nie widzę powodu dla którego mielibyśmy nie toleerować kolesi wierzących ze są babami pomimo ze mają fujary - jak dla mnie to podobny poziom sp***olenia...

Erutlev napisał/a:

Niesamowicie mnie wk***ia ta pie**olona poprawność polityczna i zmuszanie normalnych ludzi do akceptowania chorych psychicznie osób.
Dlaczego chorych psychicznie? No bo rzekomo, wg. nich to nie ma nic wspólnego z genami. No więc jeśli nie ma to k***a czemu facet myśli, że jest kobietą jeśli nie jest zwyczajnie chory psychicznie?



Mnie z kolei niesamowicie wk***ia kazda politpoprawnosc (ta prawacka nie mniej niz ta lewacka) polegająca na wpie**alaniu sie w cudze sprawy bez żadnych pdostaw w dodatku oparte na durnych przesłankach (rodem z plebanii a nie uniwersytetu) - bo nauka NIE stawierdziła jednoznacznie czy geny są czy nie są odpowiedzialne za homoseksualizm ani transwestytyzm - prawdopodobnie decyduje splot czynników zewnętrz. i wewn. wiec nazwanie ich chorobami psych. to zwykła demagogia


Erutlev napisał/a:

Czytałem kiedyś pracę naukową nt. homoseksualizmu.
Gdzieś w USA oczywiście bo jakżeby inaczej.
Przeprowadzona została na grupie bliźniaków jednojajowych i jednoznacznie stwierdzono brak powiązania między genami a homoseksualizmem.
Część z bliźniaków była homoseksualna a oboje wychowywali się w identycznych warunkach. Wspólnie.



Stawierdzono (prawdopodobnie - bo nie wiem o jakich konkretnie badaniach piszesz) że nie da sie stwierdzić ze to geny odpowiadają w 100% za homoseksualizm - co oczywiscie nie siwadczy że wogóle na nic nie wpływają tylko swiadczy że badający odrzucają mozliwość że za tym stoją 'jedynie geny' - a jak jest dokładnie to tego nauka JESZCZE NIE WIE - wiec pisanie że 'na pewno nie odpowiadają za to geny' to zwykła blaga dla niezorientowanych - tym bardziej że homoseskualista to jednak coś troche innego niż transwestyta...

Erutlev napisał/a:

No i jesli TL:DR to tych ludzi powinno się leczyć. Nie mówię o jakiś obozach ani lobotomii czy elektrowstrząsach ale k***a psycholog i farmakologia u psychiatry.
Od tego są ci lekarze, aby właśnie w takich sprawach pomagać.



Zasada jest (powinna być) prosta - jesli nikogo nie krzywdzisz to wara reszcie do tego co robisz... bo ja z kolei bym prędzej zaordynował leczenie ludzi z głupoty i intelektualnego prostactwa wyrządzajacych zdecydowanie wiecej szkód niż w/w odchyły seksualne - na szczęscie (zarówno dla transów i debili) obydwaj jesteśmy ograniczani przez cywilizację i kulturę która tamuje nasze autorytarne zapędy - i bardzo dobrze - bo następnym postulatem (utrzymanym w tej konwencji) mogłoby być np. przymusowe odchudzanie grubasów...


Erutlev napisał/a:

Oni na siłę tworzą jakies problemy których nie ma.



Na siłę to problemy tworzą ci co chcą narzucać innym swój (ograniczający innych) swiatopogląd - nawet takim dziwakom jak transwestyci - no bo jaki to jest problem dla kogokolwiek jesli dorosły facet chce sie nazywać kasia zamiast tomek i ubierać w kiecke/cyckonosz ? ja nie dostrzegam żadnego...

poligon6

2018-07-11, 09:32
Cytat:

Na siłę to problemy tworzą ci co chcą narzucać innym swój (ograniczający innych) swiatopogląd - nawet takim dziwakom jak transwestyci - no bo jaki to jest problem dla kogokolwiek jesli dorosły facet chce sie nazywać kasia zamiast tomek i ubierać w kiecke/cyckonosz ? ja nie dostrzegam żadnego...



Problem jest w tym że jak tego nie zaakceptujesz to zostaniesz ukarany. problem jest też w ym że wbrew nauce i naturze uznaje sie to za normalne. Tylko tyle i az tyle.

SQRW3L_ponury

2018-07-12, 02:01
@up

"Jak nie zaakceptujesz" (cokolwiek masz na mysli pisząc ten beztreściowy slogan dla intelektualnego plebsu) tego ze Kowalski lubi nosić owłosienie na twarzy (lub nie nosić - co jest też sprzeczne z natura która chce by włosy rosły) albo tego ze Wisniewski całkowicie wyrzekł sie seksu (jakby to bylo biologicznie mozliwe) i został klerykiem - co jest jeszcze bardziej wbrew naturze - to też zostaniesz ukarany... i nic w tym dziwnego - niech kazdy wybiera i robi na co ma kaprycho (nie krzywdząc) i sie odwali od innych - wystarczy tylko tyle.

PS. Jesli 'natura' od zawsze 'produkuje' w społeczenstwach jednostki homo i trans (a tak sie dzieje na całym świecie od kiedy istnieje historia - vide chocby Sodomna i Gomora) to jest to jak najbardziej (jak sama nazwa wskazuje) 'naturalne' - wiec nie wciskaj ciemnoty w temacie w którym nie przyswoiłeś nawet podstawowych definicji

poligon6

2018-07-12, 12:08
SQRW3L_ponury napisał/a:

Jesli 'natura' od zawsze 'produkuje' w społeczenstwach jednostki homo i trans (a tak sie dzieje na całym świecie od kiedy istnieje historia - vide chocby Sodomna i Gomora) to jest to jak najbardziej (jak sama nazwa wskazuje) 'naturalne' - wiec nie wciskaj ciemnoty w temacie w którym nie przyswoiłeś nawet podstawowych definicji



Wynaturzenia były, są i będą, ale nazywajmy je po imieniu. A ile jest w tym natury a ile zj***nia umysłowego wynikajacego ze społecznego przyzwolenia na uznawanie to za całkiem normalne to juz inna kwestia. Kultura islamska pozwala na okaleczanie dziewczynek, w dawnych chinach "liliowe stopy" były oznaka wyjatkowosci i prestizu. Kultura nie takie wybryki stworzyła i tolerowała. a teraz pytanie ile osób z własnej woli wyciełoby sobie łechtaczke albo okaleczyła stopy jaknby nie było to uznawane za normalne? To czy wynaturzenie jest spowodowane genami, hormonami czy zj***niem umysłowym nie ma tu nic do rzeczy. Tak samo jak celibat nie jest normalny i ma zupełnie inne uwarunkowania niz słuzba wymyslonemu bozkowi.


Tolerancja jest ostania cnota upadajacej cywilizacji. Mam prawo nieakceptować czy to homosiów czy celibatowych katabasów i nazywac takie zachowanie nienormalnym, mam prawo to krytykowac a wspólczesne postepuchy i toleruchy chca mi to prawo odebrac.

SQRW3L_ponury

2018-07-12, 14:42
poligon6 napisał/a:



Wynaturzenia były, są i będą, ale nazywajmy je po imieniu.




Choćbyś pękł nie zmienisz faktu że wyraz 'nienaturalny' pasuje do 'tworzonego' cyklicznie przez 'naturę' pedalstwa jak piesc do nosa

poligon6 napisał/a:

A ile jest w tym natury a ile zj***nia umysłowego wynikajacego ze społecznego przyzwolenia na uznawanie to za całkiem normalne to juz inna kwestia.



Takich umysłowych zj***n - niespecjalnie grożnych lub wcale niegrożnych - jest na swiecie taka masa że jakbyś zaczał wykluczać ludzi 'cieroiących' na nie wszystkie to nie zostałby nikt 'normalny'

poligon6 napisał/a:

Kultura islamska pozwala na okaleczanie dziewczynek, w dawnych chinach "liliowe stopy" były oznaka wyjatkowosci i prestizu. Kultura nie takie wybryki stworzyła i tolerowała. a teraz pytanie ile osób z własnej woli wyciełoby sobie łechtaczke albo okaleczyła stopy jaknby nie było to uznawane za normalne? To czy wynaturzenie jest spowodowane genami, hormonami czy zj***niem umysłowym nie ma tu nic do rzeczy. Tak samo jak celibat nie jest normalny i ma zupełnie inne uwarunkowania niz słuzba wymyslonemu bozkowi.



To copiszesz potwierdza tylko ze kazda nienaukowa (czyt. nieuzasadniona) wiara prowadzi do wynaturzeń - dlatego w mojej ocenie religie wszelkiej masci sa gorsze i bardziej zj***ne od wszelich ruchów typu lgbt bo obejmują bez porównania wiekszą przestrzeń zycia (seksualnosc jest w nich jedynie fragmencikiem na którym zaczyna sie zj***nie podczas gdy ruchy lesb i pedałów na tym konczą)


poligon6 napisał/a:

Tolerancja jest ostania cnota upadajacej cywilizacji. Mam prawo nieakceptować czy to homosiów czy celibatowych katabasów i nazywac takie zachowanie nienormalnym, mam prawo to krytykowac a wspólczesne postepuchy i toleruchy chca mi to prawo odebrac.



A kto ci zabrania krytyki/wypowiedzi ? Krytykuj, przekonuj i argumentuj ile wlezie - jesli ktoś chciałby ci w takiej sytuacji zamknąć twarz pierwszy stane (w imie sensownych zasad) w twojej obronie - wiec jak widzisz tolerancja z reguły nie jest taka głupia jak ją prezentują niektórzy zj***ni demagodzy którym wolnośc jednostki jest zdecydowanie nie na rękę...