18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Firmy nie chcą wysyłać pracowników do stref No-Go

poligon6 • 2019-03-08, 10:54
Firma transportowa UPS nie prowadzi już pakietów w Rosengård w Malmö ze względów bezpieczeństwa. Postnord nie dostarcza paczek do innego obszaru w Malmö, Seved.

- Musimy przede wszystkim myśleć o naszych pracownikach - mówi Mathias Krümmel z Postnord.

Osoba w Malmö, która zamówiła dostawę do domu, otrzymała zawiadomienie od firmy dystrybucyjnej UPS, że firma nie dostarcza już prywatnych adresów w dzielnicy Rosengård z powodu ryzyka narażenia na rabunek lub inne przestępstwa, donosi Sydsvenskan.

Pracownik w dziale obsługi klienta firmy informuje gazetę, że dom rodzinny w Rosengård został zatrzymany dwa miesiące temu, kiedy zaatakowano kierowców. Nawet w niektórych rejonach Sztokholmu UPS przestał dostarczać paczki.

https://www.aftonbladet.se/nyheter/a/1kL5MW/risk-for-brott-stoppar-paketleverans

Ze swojego podwórka dodam ze jak pracownicy maja jeżdzić na południe Francji, okolice Paryża czy nie daj boże Calais, to też kreca nosem i mówia ze nie biora odpowiedzialności za powierzone mienie. Nie ma miesiąca by któregoś nie okradli czy zniszczyli mienie w poszukiwaniu łupów.

Co sie dzieje w Malmo znam z pierwszej i drugiej reki. Pracownicy boja sie opuszczać strzezony region firmy i nocować w okolicy mimo że maja wynajete pokoje, wola spać w pojazdach.

Szwedzi jak przyjechali do Polski w zimie to śmiali sie ze przynajmniej bedziemy mieli białe świeta i nie chodziło im o snieg

No cóż postępuchy chca by w Polsce było tak samo jak w "Moralnym imperium" jak to nazwali sie Szwedzcy lewacy.

poligon6

2019-03-08, 19:42
ScrappyCoco napisał/a:

W Lublinie nie chcą dowozić pizzy po zmroku na Lubartowską.
______________



Tak jak nikt normalny nie pojawia sie na Włókienniczej w Łodzi i okolicach, ale nawet tam nie obcinaja łbów ludziom, nie obrzucaja się granatami i nie strzelaja w łeb konkurencji jak ma to miejsce w Malmo. Nie ten poziom rozrywki.

Przypomne tylko że jak kęcono "Powidoki" w Łodzi to miejscowe lumpy pluły naekipe i specjalnie hałasowały, za co Lindzie sie dostało że nazwał to bydłem, a miał 100% racji. j***ny roszczeniowy margines, który potrafił zaatakować ekipe strażacka, ale nawet tam policja nie wjeżdza transporterami opancerzonymi, jak np w Paryżu.

Dukenstein

2019-03-08, 20:22
Sąsiad ponad 20 lat mieszkał w Szwecji w Malmo. Z dobre 2 lata temu wrócił do PL i dużo ciekawych historii opowiadał. Muzrackie bydlęcia spaliły mu 3 samochody na podwórku. Jak na ulicy zostawisz to wiadomo, że spalą. Ataki fizyczne tak z dupy za nic czy napady rabunkowe to normalka. Jak szwedzi nie pogonią lewaków to ten kraj prędzej czy później się zapadnie jak każdy lewacki raj... a wtedy chętnie wybiorę się tam na safari ;-)

SuchyHarry

2019-03-08, 20:32
poligon6 napisał/a:

Tak jak nikt normalny nie pojawia sie na Włókienniczej w Łodzi i okolicach, ale nawet tam nie obcinaja łbów ludziom, nie obrzucaja się granatami i nie strzelaja w łeb konkurencji jak ma to miejsce w Malmo. Nie ten poziom rozrywki.
Przypomne tylko że jak kęcono "Powidoki" w Łodzi to miejscowe lumpy pluły naekipe i specjalnie hałasowały, za co Lindzie sie dostało że nazwał to bydłem, a miał 100% racji. j***ny roszczeniowy margines, który potrafił zaatakować ekipe strażacka, ale nawet tam policja nie wjeżdza transporterami opancerzonymi, jak np w Paryżu.



Gwoli ścisłości, atak na strażaków był na Abramce, nie na Włókienniczej. A co do patusów, to zgodzę się - nie wzięło się to z niczego, ale nie każdy biedak jest patusem. Patologia to stan umysłu, a nie stan posiadania.

Wracając do Szwedów, Zachodu i do ich lewackiej ideologii, która wyprała im mózgi: już teraz stoją pod ścianą. Jeśli nie zrobią czegoś z ciapatymi teraz, to zginą w ciągu najbliższych 20 lat jako państwa, bowiem brudasy umieją tylko robić rozpie**ol. Serio.

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-03-08, 20:43
ch*j z tą Szwecją,j***ć ten kraj który,ma taki sam budżet,jak Polski,tylko na 8 mln mieszkańców.Oni z tego powodu przyjmują,kogo popadnie,bo na kalkulatorze im wychodzi,że nie będzie komu pracować,na starych ludzi.To Szwecja finansuje,najbardziej ponad 4mln obóz w Libanie,więc gdyby nie oni,te 4mln byłyby,już w Europie.A tak na serio to 75% emigrantów do europy przez minione 6 lat przyleciało do europy samolotem,na wizie tymczasowej i zostali,A Polske dupie pie**olOM .I.Chyba lepiej,że są w Szwecji,niz Polsce,bo co chwile,jakiś pie**olec wkleja wiadomości,że Skandynawii,jak to go dupa boli no bo w Malmo....W idealnym świecie nie byłoby Malmo i strefy no go,ale świat nie jest k***a idealny.Trzeba było z Bushem jeszcze ro0zj***ć kazachstan łooo

pankruk

2019-03-08, 22:47
Po co tam dostarczać paczki jak tam nikt nic nie zamawia tylko sobie sam załatwia.

Ja...........ro

2019-03-09, 04:05
SuchyHarry napisał/a:

A co do patusów, to zgodzę się - nie wzięło się to z niczego, ale nie każdy biedak jest patusem. Patologia to stan umysłu, a nie stan posiadania.



Jednocześnie, mniemam, podpisujesz się pod hasłami typu "nie każdy muzułmanin to terrorysta ale każdy terrorysta to muzułmanin, więc profilaktycznie wszystkich do utylizacji".

KlinikaAborcyjna

2019-03-09, 08:39
usztafe napisał/a:

Pracuje sobie jako barman i miałem sytuację jakoś pół roku temu, kiedy wpadło do mnie na piwo 5 Szwedów w wieku 30-40 lat. Bardzo mili jak to ludzie ze Skandynawii plus dobry angielski (nie to co Hiszpanie i Włosi), więc można pogadać. Siedział mi przy barze Polak taki rodowity Krakus, trochę nacjololo, ale generalnie bez przesady. Trochę podj***ny zapytał tych Szwedów wprost co się u Was odpie**ala, czemu nie nie robicie itd. Tamci zbici, wzrok w buty i wrócili do stolika. Gość w końcu mi wyszedł i podszedł jeden z tych Szwedów po kolejną kolejkę. No i najlepsze. On do mnie szeptem (jakbym k***a miał podsłuch w kieszeni), że on się zgadza z tym co gadał tamten ziomek, ale Oni wszyscy pracują w jakimś korpo i nie mogą otwarcie krytykować polityki ich kraju bo mają dużo ciapatych w firmie. Generalnie gardzą tymi brudasami na socjalu, ale nie chcą wprost o tym mówić bo mają rodziny, pracę i to może im mocno zaszkodzić. k***a 40 letni chłop w Polsce bał się mówić otwarcie co się dzieje bo się bał szkalowania po powrocie do kraju. Chora sytuacja.



Bardzo dobrze wytresowani, boja się mówić na głos co myślą i zawsze oficjalnie gorąco popierają porąbane pomysły ich skrajnie lewacko-utopijnego rządu :kawa: a to dopiero początek oni przestaną nawet tak myśleć o tych leniach i nierobach.

a w nieodległej przyszłości napisał/a:


Swen jesteś chory czemu idziesz do pracy z 40 stopniową gorączką, Kim kochana muszę, jak nie pójdę do pracy to państwo nie będzie miało na zasiłek dla naszych brązowych przyjaciół i co oni wtedy poczną?


:ciasteczkowy:

polakwrocek

2019-03-09, 11:29
Technologia i automatyzacja.: Roboty zabiorą pracę. ! Wooo Nie będzie potrzebne tyle pracowników ! Wooo

Politycy. Jest mniej białych dzieci ! Wooo ! Trzeba importować macice ! Wooo!

Ale po ch*j nam większa liczebność jeśli technologia wyrówna potrzeby ?....

SuchyHarry

2019-03-13, 08:30
Jaczuro napisał/a:

Jednocześnie, mniemam, podpisujesz się pod hasłami typu "nie każdy muzułmanin to terrorysta ale każdy terrorysta to muzułmanin, więc profilaktycznie wszystkich do utylizacji".



Poj***ło cię do ostatka. Mam ziomka, który wyszedł z dość solidnej biedy, że wchodząc do jego domu stwierdziłbyś, że mieszkają tam patusy w ch*j. Schemat - klasyk. Ojciec chlał, matka zajmowała się dzieciarnią. Gość potrafił się niesamowicie skupić i wybrał naukę. I dał radę, mając taki start. Dziś ma 2 razy tyle zł na rękę co ja i pokazuje, że jednak można sobie poradzić. Więc swoje pie**oliny wciśnij sobie w dupę i profilaktycznie zatkaj korkiem, żeby nie wyszły ponownie na zewnątrz.

A co do islamu (jeśli już robimy offtop) zawsze był, jest i będzie stać w opozycji do kultury tej części świata. Jeśli nadal chcesz się dowiedzieć, jak wyglądają kraje w których muzułmanie zaczynają dochodzić do głosu, pojedź do Francji albo Belgii.

Tyle w temacie.