18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fire in the hole

Kriski • 2021-03-13, 12:04

Nieudana próba zainstalowania miski w dupie.

Pandemio-psychoza

2021-03-13, 12:22
Przeżył? :mrgreen:

Gdy ćwiczebną petardę nakrywało się hełmem, to po wybuchu leciał tak wysoko, że prawie traciliśmy go z oczu. A ważył ok 1,5 kg.
Choć tu petarda jest dość mała, to i tak nieźle go pierdyknęła w hemoroidy. :mrgreen:
Jego jęki raczej nie są udawane, a wręcz wstrzymywane przed kamerą. :mrgreen:

zwierzak30

2021-03-13, 14:41
Pandemio-psychoza napisał/a:

Przeżył?
Gdy ćwiczebną petardę nakrywało się hełmem, to po wybuchu leciał tak wysoko, że prawie traciliśmy go z oczu. A ważył ok 1,5 kg.
Choć tu petarda jest dość mała, to i tak nieźle go pierdyknęła w hemoroidy.
Jego jęki raczej nie są udawane, a wręcz wstrzymywane przed kamerą.

Po zajęciach saperskich zostało trochę zabawek w tym,skrzynka petard i jakieś 15m lontu detonacyjnego (pomarańczowy taki).
W magazynie amunicyjnym rozliczało się z drutów zapalnika. Ile petard pobrane,tyle drutów ma być zdane. :)
Petarda rozrywa pień brzozy do 10cm.
Lontem położyliśmy jodłę jakieś 1.5-2m w obwodzie. :)
Za tą jodłę to przej***ne było, bo leśniczy znalazł.Pień rozj***ny od detonacji.Na bobry nie można było zwalić :)

Jako ciekawostkę.Zdarzenie miało jakieś 2 tygodnie później.
Jakiś młody wrzucił taka petardę do luku kierowcy BWP-a. Tak się podjarał zajęciami w terenie.Całe szczęście że to była zima i wszyscy w behatkach zimowych byli.Kierowca trochę ogłuchł na jakiś czas i ku*as mu spuchł jak słoniowa trąba,bo mu na kolanach wyj***ła.
Po latach miło tak sobie powspominać takie poj***ne akcje. :)

Od 1.10 zwolnione tempo lontu. :)

Goldi85

2021-03-13, 16:11
Dobrze jjest grubo jest :D ja ostatnio fotel połamałem na ktorym siedział moj brat :D oczywiscie naj***ny

Pandemio-psychoza

2021-03-13, 16:51
zwierzak30 napisał/a:

Po zajęciach saperskich ....
..
Po latach miło tak sobie powspominać takie poj***ne akcje. .

To fakt.
...
A ile śmiechu było jak gościu chciał założyć swój hełm, który po wylądowaniu przypominał
rozłożony parasol

AdamBrown

2021-03-13, 20:59
A kierowca do dzisiaj pęka ze smiechu jak widzi swoja słoniową trabę/h*ja, aż go rodzina prosi żeby ciszej się śmiał, ale co z tego jak jest głuchy..... :D

MrBadyl92

2021-03-14, 00:27
w h*j stare ale piwko