18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Find my phone

Skid17 • 2016-12-18, 21:07
Poniższy filmik pokazuje jak student pewnej holenderskiej uczelni postanawia zajść złodzieja telefonów od dupy strony. Jak w całkiem prosty i skuteczny sposób kontrolować można praktycznie wszystkie aspekty naszego życia, używając do tego aplikacji na smartfona. Napisy zarówno angielskie, jak i polskie, tak że pełen luksus dla ameb umysłowych.


de...........nt

2016-12-18, 21:32
Kajm napisał/a:

Napisy zarówno angielskie, jak i polskie, tak że pełen luksus dla ameb umysłowych.



Słabe to jest. Piwa nie będzie. Nie będę nawet Ci tego tłumaczył, bo szkoda strzępić ryja.

KlinikaAborcyjna

2016-12-18, 21:32
Kajm napisał/a:

tak że pełen luksus dla ameb umysłowych.



no i kto tu wyszedł na amebę :lodowka:

Fdslatghdlks

2016-12-19, 23:20
Gość jemu jeszcze doładował konto... ja pie**olę... oczywiście turas albo marokańczyk - standard w beneluxie.

Curvatura

2016-12-23, 10:16
A ja mu napiszę. Nie każdy miał ten luksus, żeby miec w szkole angielski, bo tu była komuna i wszyscy uczyli się rosyjskiego. Nie każdy mając 40 lat ma siłę lub czas, lub potrzeby żeby uczyc się nowego języka, i nie czyni to z niego ameby. Widzę to po moim rodzeństwie, ja znam angielski oni rosyjski, i wynika to tylko z różnicy wieku.

C.Z.E.S.I.E.K

2017-01-02, 14:07
bartekmmm napisał/a:

także amebo


KlinikaAborcyjna napisał/a:

no i kto tu wyszedł na amebę :lodowka:


Zaskakująco wiele osób nie potrafi odróżnić wyrazu także pisanego łącznie od wyrażenia będącego połączeniem przysłówka tak i spójnika że, tzn. tak że. "Tak że" pisane osobno ma zresztą nie tylko inne znaczenie, ale jest nawet inną częścią mowy. To spójnik, którego synonimami są takie słowa jak więc, zatem, toteż, dlatego, stąd też.

Tak że ten zapis jest poprawny.

Noside

2017-11-10, 01:01
A powinno się skończyć tak, że facet poszedł do serwisu i zobaczył, że telefon poszedł w zastaw.
Także podsumowując dał ciała, bo miejsce wyłączenia było nader oczywistym punktem zaczepienia.