18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Finał do przewidzenia?

freaky • 2019-07-20, 17:35
Spełnił się czarny scenariusz dotyczący poszukiwań 5-letniego Dawida, którego to ojciec najpewniej pozbawił życia, tuż przed tym, gdy sam targnął się na własne. Sprawą tajemniczego zaginięcia chłopca żyła cała Polska, mnożąc przy tym spekulacje, co do tego gdzie może się podziewać. Kilka dni temu za sprawą youtube swoimi przeczuciami podzielił się znany ze swojej skuteczności przy rozwiązywaniu kryminalistycznych zagadek, Krzysztof Jackowski. To jego policja poprosiła o pomoc we wskazaniu miejsca, w którym miało znajdować się ciało dziecka. Abstrah*jąc od własnego stosunku do profesji w jakiej się specjalizuje, postanowiłem skonfrontować jego "wizje" z najnowszymi ustaleniami dotyczącymi miejsca ukrycia zwłok chłopca.



spoiler


I miejsce znalezienia zwłok chłopca.

spoiler

Halman

2019-07-20, 17:36
w Fundacji Nautilius zatrzepią się na śmierć ze szczęścia...

TB303

2019-07-20, 17:43
freaky napisał/a:

W zasadzie się nie pomylił. Co o tym myślicie?


Że dopisali bajeczkę po fakcie :kawa:

DSStrielok

2019-07-20, 17:46
Czyli kończy się kolejna telewizyjna szopka?

zbynekmaslanka

2019-07-20, 18:16
Nie wierzcie w te bajki. Był z nim program i poddano go próbie. Goscio miał rozwiązywać zagadki śmierci osób (test ze znajomoscią rozwiązania). PIepszył głupoty ze głowa boli. Jasnowidzem moze byc kazdy wystarczy troche wlaczyc logiki i tak długo pierdzielic niejasno glupoty az w koncu cos sie sprawdzi. Ja jestem ciekawy ile ci jasnowidze za to biora. Swoją drogą to się zastanówcie jakką swinia trzeba byc zeby oszukiwać ludzi zdesperowanych szukających pomocy gdziekolwiek w znalezieniu np. osoby bliskiej.

freaky

2019-07-20, 18:30
zbynekmaslanka napisał/a:

Nie wierzcie w te bajki. Był z nim program i poddano go próbie. Goscio miał rozwiązywać zagadki śmierci osób (test ze znajomoscią rozwiązania). PIepszył głupoty ze głowa boli. Jasnowidzem moze byc kazdy wystarczy troche wlaczyc logiki i tak długo pierdzielic niejasno glupoty az w koncu cos sie sprawdzi. Ja jestem ciekawy ile ci jasnowidze za to biora. Swoją drogą to się zastanówcie jakką swinia trzeba byc zeby oszukiwać ludzi zdesperowanych szukających pomocy gdziekolwiek w znalezieniu np. osoby bliskiej.



A tam pie**olisz. Jackowski to jasnowidz i czarodziej. Gdyby chodziło mu o kasę wytypowałby numery w totka i przez resztę życia żył jak Krzysztof Krawczyk.

impressa88

2019-07-20, 18:36
Co ja myślę? Że jak chciał się zabić albo zemścić na swojej żonie partnerce czy jak ją tam zwał to mógł skończyć sobą jak chciał ale nie musiał zabijać własnego syna który poznawał dopiero świat. k***a jestem zażenowany naszym gatunkiem

N0llan

2019-07-20, 18:43
Wiem, że to śmieciowa Gazeta, ale te pisma daj do myślenia. Oczywiście jeśli sa prawdziwe.




nerwusadas

2019-07-20, 19:10
jestem jego sasiadem in szarlatanem nie jest

Cryo

2019-07-20, 19:15
Znowu jakieś nowe ustawy przechodzą cichaczem, że wszystkie media to serwują?

Skurvodaktyl

2019-07-20, 19:16
k***a, ale na tych skanach to pesel zakryj, bo narobisz chłopwi problemów....................................

SZ...........GU

2019-07-20, 19:30
nerwusadas napisał/a:

jestem jego sasiadem in szarlatanem nie jest


Przeklina, pije, babę bije? No powiedz coś więcej

mieszał

2019-07-20, 19:33
Dawać kredyt na Jackiwskiego bierzemy Xd .

evenq1123 napisał/a:

k***a, ale na tych skanach to pesel zakryj, bo narobisz chłopwi problemów....................................



Nie gadaj . Dawać kredyt na Jackiwskiego bierzemy Xd .

Halman

2019-07-20, 19:40
evenq1123 napisał/a:

k***a, ale na tych skanach to pesel zakryj, bo narobisz chłopwi problemów.......



już narobił, zdekonspirował jego źródło wiedzy :