Seria z hipopotama

T3RMINATOR • 2020-08-02, 19:26
145
Piękno natury. Tak od 48 sek.Czytała Krystyna Czubuwna.
Driver19cm • 2020-08-02, 20:50  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (45 piw)
Hipopotam się zesrał ! ! ! Braaaawooooo ! ! !

Koniecznie na główną stronę!!!!!!!

Szczęśliwa siódemka

Barnellini • 2020-08-02, 20:36
120


Siedmiu żołnierzy trafionych pociskiem. Nie było napisane czy to dobre czy złe ciapaki ale z rachunku prawdopodobieństwa wynika, że złe bo większość jest zła ;)

Skok na rowerze

krajsik • 2020-08-02, 21:11
298
Młody wiedział gdzie stanąć

Seavitia • 2020-08-02, 23:52  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (26 piw)
Naprawde uwielbiam takie rodzinki, gdzie bachory pałetaja sie wszedzie, poza miejscami, gdzie być powinny. Chodnik z sasiadujaca sciezka rowwerowa? pie**olona rodzinka bedzie leźc cała szerokoascia, ewentualnie rozlozy sie z jakas psiapsioła plotkować na całej szerokośc (najczesciej jeszcze z wozkami i imitacja psa typu york na rozciaganej smyczy tkwiacego akurat idealnie po drugiej stronie - tak, że linka ze smyczy "zagradza" zarowno chodnik jak i sciezke)i i będą pretensje, ze chce sie przejechać. Inny typ - rodzinki na rowerkach hulajnogach czy ch*j wie czym - też z problemem trzymania się jednej strony bo przeciez koniecznie MUSZa jechac obok siebie. Bachory puszczone luzem na sciazkach rowerowych "no bo przeciez na rowerze" kilkadziesiat metrow od mamuni, a to ze sciezka uczeszczana i malo kto jezdzi wolno? (+ jezdnia obok) a co debilke obchodzi, przecie jej "bombelek" tak pieknie jeździ cala szerokoscia sciezki. A najlepsza sytuacje miałam, gdy jadąc rowerem bodajze 4 letniego gówniaka połamałam - gówniak na ścieżce rowerowej - idealnie na zakręcie w taki sposob, ze ze strony z ktorej jechalam ni ch*ja nie było go widać, było za to widać "karyne" ze szczekajacym szczurem na smyczy, karyna pochlonieta pie**oleneiem przez telefon, szczur na srodku sciezki - no to trzeba ominac, a za zakretem bachor - bo pie**olona debilka wpadla na pomysl, by jej przychowek sobie kredą po asfalcie porysował - na j***nym zakręcie ścieżki rowerowej, która nawet z chodnikiem nie sasiadowała (taka specyficzna okolica, ze po jednej stronie ulicy jest tylko chodnik, po drugiej tylko sciezka - za to z prawdziwego zdarzenia, gdzie naprawde sie rozpedzic mozna...) . Uniknac gnojka nie było jak - w efekcie poza ogólnym potłuczeniem ręka mu trzasneła. Mamunia oczywiscie telefon na policje - i tąpęło ją wielkie zdz**ko jak jeszcze poczwórny mandat zarobiła - jedno za niedopilnowanie bachora, drugi za obraze policji, trzeci - za znalezienie sie na sciezke rowerowej na ktorej jej w ogole nie powinno byc (ni ch*ja nie wiem na jakiej podstawie to wystawili), a czwarty - to juz czyst azlozliwosc byla - za brak kaganca u psa (gowno ryja darlo - podobnie jak debilka). I jeszcze kilkukrotnie sie upewniali, czy moj rower na pewno niezostal "kosztownie" uszkodzony. Fakt, że bachor nie winien, że ma debilke za matkę, jednak cóż - hodowany przez kretynke i tak w przyszlosci bedzie prezentowal podobny poziom....

Każdy muslim szuka miłości

T3RMINATOR • 2020-08-02, 14:32
59
Ciapatym nadarzyła się okazja na zdobycie kochanek.Marokańczycy szturmem kradną owce z transportu po tym jak ich ceny ekstremalnie wzrosły.
X