18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Filmiki z różnych zdarzeń

fantastico • 2019-09-10, 11:26
Nie widziałem wielu filmików więc zakładam, że też nie widzieliście...ale jak widzieliście to i tak w kompilacji robi wrażenie lepsze niż Sasha Grey na żywo. Ludzie często giną, jednak nie na naszych oczach. Nie dane jest nam uczestniczyć w ich tragediach więc z pomocą przychodzą takie produkcje, ukazujące uszkodzenia ciała w stopniu znacznym, aż czasami do śmierci. Nie znasz dnia ani godziny, chyba że sam sobie ją ustaliłeś.

Jak mówi stare chińskie przysłowie:

"Bywają dni gdy deszcz siąpi z nieba,
czasami nic więcej niż mokrej nawierzchni nie trzeba"




Halman

2019-09-10, 11:30
fantastico napisał/a:

Ludzie często giną, jednak nie na naszych oczach. Nie dane jest nam uczestniczyć w ich tragediach więc z pomocą przychodzą takie produkcje



Wymyśl jakieś przysłowie do mojej sytuacji... od wielu lat zawodowo zajmuję się filmowaniem, montażem . Dobrej klasy kamerę zawsze wożę z sobą, mam ja pod ręką i od wielu lat nie trafiła mi się żadna, j***na sytuacja którą mógłby sfilmować w ultra jakości i taki materiał wrzucić tutaj.. no wymyśl coś na to... :-D

fantastico

2019-09-10, 11:36
HAL9000/2 napisał/a:

Wymyśl jakieś przysłowie do mojej sytuacji... od wielu lat zawodowo zajmuję się filmowaniem, montażem . Dobrej klasy kamerę zawsze wożę z sobą, mam ja pod ręką i od wielu lat nie trafiła mi się żadna, j***na sytuacja którą mógłby sfilmować w ultra jakości i taki materiał wrzucić tutaj.. no wymyśl coś na to...



Jak mówi stare chińskie przysłowie:

"Gdy grzybiarz na grzyby kosz wiklinowy bierze,
prędzej miast grzyba odnajdzie dzikie zwierze"

ungubungu

2019-09-10, 11:59
To jakaś kompilacja z lat 90? Zgrywana z VHS?

htp

2019-09-10, 12:36
Widziałeś Sashę Grey na żywo? Jakieś pikantne szczegóły?

AN...........or

2019-09-10, 13:42
O kurde , fantastico się aktywował :-P jeszcze tylko bongmana brakuje

mackuu

2019-09-10, 17:35
Najlepsza jest końcówka, to program "Jak zostać warzywem?" To jest zwycięzca , transformacja w 10s. :mrgreen:


CDF

2019-09-10, 17:44
Jak mnie te filmiki wk***iają... Dlaczego są tak krótkie :ccc

AbuyinDjadirIbnOmarK

2019-09-10, 18:31
za te rozj***ne warzywo na pasach masz piwo

w 1:28 to przez Jin Mo-Ri poj***ło mu się sterowanie jego kija

negatyvv

2019-09-10, 19:29
Made in China zawsze się w jakieś szczeliny wpie**olą.

donkapusta

2019-09-10, 20:36
1:19 nie dość, że kaleka na wózku to jeszcze przypie**olił w niego samochód.

rodziu81

2019-09-10, 20:58
mackuu napisał/a:

Najlepsza jest końcówka, to program To jest zwycięzca , transformacja w 10s.





CDF napisał/a:

Jak mnie te filmiki wk***iają... Dlaczego są tak krótkie :ccc



Byś się zdziwił, ale jest dłuższy filmik i chłopakowi NIC się nie stało. Ocucili go i normalnie kontaktował, trzymał równowagę i gestykulował rękoma. Nie wiem czy to nie była jakaś ustawka/część show.

RoBoTRoN

2019-09-12, 12:02
Fantastico, wracaj k***a na Sadistica i nie pie**ol. tzn. pie**ol, ale na Sadisticu, te swoje rymy rympałki...