topic

Filmik wędkarski. Nie sadystyczny

gc • 2020-09-27, 01:24
Jeden z setek moich filmików. Zeżarty zostanę .
No ale. Czy to nie jest zajebiste? Mój młody brat zamiast jeździc elektryczną hulajnogą, z tęczowa flagą, męczy się kilkanaście godzin w lesie, by coś złowić.
Grilowany wegorz i bimberek......

tedwaha

2020-09-27, 08:27
szanujmy się, pisze się ch*ju

EvilDog

2020-09-27, 08:31
gc napisał/a:

"zamiast jeździc elektryczną hulajnogą, z tęczowa flagą, "

No tak, bo młodzież teraz się dzieli na tych które jeżdżą na ryby i na pedałów na hulajnogach ...

Do piekła z tym

Raffy

2020-09-27, 09:09
pie**olce w rurkach się obudziły i burzą, że to nie transy czy karły bez nóg.
Miło się oglądało, hobby jest zayebiscie ważne w życiu i wszystko inne to tylko dodatek, mam sporo znajomych wędkarzy i cieszę się, że ich coś w życiu kręci
Kiedys za gowniaka wszystkiego sie probowalo... wedkarstwa, dlubania w elektronice, hodowli rybek, chomikow czy cos i mega frajda byla
A teraz 24h z telefonem na czole, mam znajomego ktory siedzi w handlu zoologicznym i sie zapytalem kiedys czy dzieciaki w ogole wpadaja cos ogladac... zero.
Na placach zabaw siedza przy telefonach, kanapki takie korvy zrobic nie potrafia nawet czy jajecznicy odjebac

To kiedys wszystko jebnie

Sajlenthill

2020-09-27, 09:14
Zbysław napisał/a:

Śpi jeszcze, zarzygany oblech z długimi włosami
nakręcił się łbem na koncercie zachlał się i śpi

Ty admina do swojego ojca nie porównuj.

Salieri16000

2020-09-27, 09:14
Nie dziwcie się, że ten portal robi się pudelkowo-kwejkowo-facebookowy, skoro moderacja nie wypie**ala takich rzeczy od razu, a 31-den pajaców daje piwa, i takie gówno wypływa na główną...

PS Powinny być kary- tymczasowe bany, za wrzucanie tu filmików nie związanych z założeniem portalu, a w przypadku notorycznych złamań regulaminu- bany permanentne...

Noside

2020-09-27, 09:17
Kiedyś na obiad to się takie łowiło

szlovak

2020-09-27, 09:17
k***a, czemu to nie ma ujemnych piw, przez to takie gówna się tu pojawiają

Tudeski

2020-09-27, 09:18
Sadistic pełną gębą

pusifer

2020-09-27, 09:58
Jak takie gówno trafia na główną to to jest już jakiś żart. Kij w oko twojwmu bratu, tobie, węgorzowi i bimbrowi.

petru23

2020-09-27, 11:05
gc napisał/a:

Wyjasniłem się. Filmik za który zostanę zeżarty.
Nie wszyzcy używają FB. W tym i ja.
Pozdrawiam i dzięki za dobre słowo.
Ten filmik jest "sadystyczny". Może jesteś za młody by to skumać. Opisuje nature. Słabszy ewolucyjnie ginie.
Tak nakazała Matka Natura. Reszte sobie dopisz.

Jesteśmy w podobnym wieku, o ile nie wpisałeś do profilu wieku ojca. I k***a nie, filmik nie jest sadystyczny.

Kamil3l

2020-09-27, 11:22
the_p napisał/a:

pie**olisz jak potłuczony. sp***alaj z tym na kwejka.

janlew napisał/a:

A ja piwo dam bo ładna sztuka. Bo te p*zdy tutaj nawet kury nie potrafiły by ubić i oprawić na rosół, co nawet wiejska dziewczynka potrafi. Rybe złowić, dzika sprawić to dla tych p*zd wymioty i konwulsje. Pedały nawet i na wigilje karpiowi by łba nie umiały oderżnąć, a twardzi są jak se filmiki ogląlądają gdzie dzieci giną, lub kobiety męczą. Pedały zwykłe

Co ty pie**olisz. Ja sobie mięsko sam obrabiam, ale nie dam piwa, bo to k***a nie miejsce na taki materiał i tyle. Co dzbanie kryptopedale jest takie dla ciebie trudne do zrozumienia?

Kałmasznawardze

2020-09-27, 13:29
Raffy napisał/a:

pie**olce w rurkach się obudziły i burzą, że to nie transy czy karły bez nóg.
Miło się oglądało, hobby jest zayebiscie ważne w życiu i wszystko inne to tylko dodatek, mam sporo znajomych wędkarzy i cieszę się, że ich coś w życiu kręci
Kiedys za gowniaka wszystkiego sie probowalo... wedkarstwa, dlubania w elektronice, hodowli rybek, chomikow czy cos i mega frajda byla
A teraz 24h z telefonem na czole, mam znajomego ktory siedzi w handlu zoologicznym i sie zapytalem kiedys czy dzieciaki w ogole wpadaja cos ogladac... zero.
Na placach zabaw siedza przy telefonach, kanapki takie korvy zrobic nie potrafia nawet czy jajecznicy odjebac
To kiedys wszystko jebnie

Ty jestes k***a normalny? Nikt tu nie wchodzi oglądać jakie hobby uprawia jakiś zjeb, któremu się sadistic z kwejkiem popie**olił. Niech se k***a trenuje nawet szermierkę ale dopóki nie wpie**oli sobie szpady w oko to niech wypie**ala. I w ch*ju mam argumenty ze dzieci teraz są zj***ne bo to gówno wnosi do tematu.