18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Film o ludziach w łódce

nowynick • 2018-06-08, 09:38
zobaczyli Wenecję, mogą umierać

krzyks_10.0

2018-06-08, 09:41
Nie obejrzałem tego filmu, bo gapiłem się w telefon :roll:

Pantilion

2018-06-08, 09:43
"a na koniec puszczasz nam film o facecie w łódce.. No właśnie kim ty k***a w ogóle jesteś pajacu?!! "

~DMT

2018-06-08, 09:52
Jak ostatnio polecałem Rumunię, tak k***a tego ścieku nie polecam... Drogo, jebie wszędzie, kieszonkowców do ch*ja, a jak zajebiesz takiemu z liścia (Tak, miałem taką sytuację) to k***a zaraz banda wypada i trzeba się napie**alać na poważnie... :roll:

Wiewór

2018-06-08, 09:54
@up Zgadzam się. Wenecja to jest prze syf. Smród, brud, wszędzie naganiacze, którzy próbują cię wydoić z kasy, oszukiwanie w restauracjach, nie ma gdzie usiąść, nie ma się gdzie wysrać.
Dramat kurła.

~DMT

2018-06-08, 10:05
Abraxus, szczytem dojenia turystów jest to, że za pizzę cena podana jest za 100g k***a... Niby pisze na końcu Menu, że za sto gram... k***A, 8 euro za sto gram margarity... :homer: Na całe szczęście, jeszcze ze 20-30 lat i zaleje to w p*zdu...

krzyks_10.0

2018-06-08, 10:10
Upy

Polacy nie doceniają tego co mają. Paryż, Rzym i wiele innych miast to teraz jakaś porażka cywilizacyjna. Organizowaliśmy w zeszłym roku (teraz pewnie będzie powtórka z rozrywki) spotkanie tu u nas w Polsce. Przyjechali z różnych krajów UE, ale ci, co byli pierwszy raz to ich po prostu zatkało. Byli pod wrażeniem tego, jak u nas jest czysto.

nowynick

2018-06-08, 10:14
Wenecja to drożyzna i kicz, coś jak Egipt czy wakacje all inclusive dwa tygodnie na terenie hotelu bez jego opuszczania, tylko 2 tygodnie na leżakach obok basenu i na koniec zdjęcie na tle flagi państwa... Jak ludzie mogą tak wypoczywać w ogóle?

Z tego co ja polecam: chociażby Jezioro Gołdopiwo - większość pewnie nawet nie słyszała, bo w p*zdu prawie Rosja już, zero luda cisza spokój, zasięgu też pewnie nie ma to Wasze dzieci w p*zdu odłożą te dziadostwo i pójdą popływać. Zresztą większość Mazur i Kaszub tak wygląda, bliżej Wawki są Kujawy, równie czysto i spokojnie, KC PZPR miał tam swoje kurorty stąd ludzi latami zniechęcano do odwiedzania tych rejonów i tak już w mentalności Polaków niestety pozostało, a poza zajebistymi jeziorami, lasami, można np. odwiedzić kurhany starsze od piramid...

mygyry

2018-06-08, 10:23
Nie bez powodu rodowici mieszkańcy Wenecji już dawno się wyprowadzili co najmniej na obrzeża.
A gapienie się w tel i pisanie kolejnych postów jak to oni się świetnie bawią w Wenecji okraszone fociami jest obowiązkowe, inaczej wakacje się nie liczą, bo znajomych szlak nie trafia...

krzyks_10.0

2018-06-08, 10:28
@nowynick

Ludzie myślą, że jak pojadą za granicę, to są kimś, a są tylko burakami, których zapytasz o ciekawe miejsca w Polsce, to powiedzą, że tu nic nie ma. Prosta zasada. Poznaj swój kraj, nie podoba się to sp***alaj gdzie indziej. Polacy często wracają zniesmaczeni tym, co zobaczyli we Francji, we Włoszech. Większość się do tego nawet nie przyznaje, bo im wstyd, że tam pojechali.

~DMT

2018-06-08, 10:31
nowynick, osobiście polecam Osłonio, znam się ze sołtysową z 10 lat, wioskę byś kamieniem przerzucił, klimat nie powtarzalny, nie to co w tych wszystkich Władkach, Jastarniach itd... Pogadasz dobrze, to za cenę paliwa, masz morski ponton i sobie lecisz bez korków na cypel, czy gdzie tam Ci się podoba... Agrotka się to nazywa, polecam w ch*j... :ok:

Jeden jest warunek: Odpie**alamy poza obiektem... ;)

nowynick

2018-06-08, 11:08
:roll:

chyba Osłonino? Owszem jest spoko :ok:

Puszcza Białowieska, Bieszczady, zajebiste góry (poza kiczowatym Zakopanym), mniejsze nadmorskie miejscowości, bogata w zamki kieleczcyzna, wspomniane mazury (byle nie Mikołajki, czy Mrągowo w czasie Piknik Country). Mamy tyle wykuwistych miejsc u siebie, że ja wyjeżdżać z kraju na wakacje nie potrzebuję. Może bym chciał kiedyś jakąś naprawdę egzotykę zobaczyć jak Tajlandia, Kenia czy wyspa Svalbard (na północ od Norwegii, ganiają dzikie polarne misie), ale dymanie do Paryża, Barcelony czy Wenecji celem wdychania obcego smogu na wakacje jakoś mnie nie kręci...

mygyry

2018-06-08, 11:30
Beskid Żywiecki ;-)

cytozyna

2018-06-08, 12:23
Jak miło się czyta komentarze ludzi, którzy preferują tę samą formę wypoczynku co ja. Plecak, namiot i zwiedzanie odległych miejsc, tych nietypowych, nieznanych. Szlag mnie tylko trafia, że już nie mam z kim jeździć a samotnych wypraw już wystarczy.

Tak przy okazji, może ktoś zwiedził już Mierzeje Wiślaną i moze cos polecic (poza Krynicą Morską, Piaskami i plażą nr 1 - tę na granicy z Rosją)?

~DMT

2018-06-08, 12:53
cytozyna, już masz... Dawaj na PW... ;)