18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

FILM DLA CAŁEJ RODZINY

amad102 • 2013-08-22, 19:08
Film ze świetnym scenariuszem :mrgreen:

+ opis filmu:

"Aktorka Julie Sawyer potrąca białego owczarka niemieckiego, którego zabiera do domu. Pod jej okiem zdrowieje – mimo ogłoszeń nikt nie zgłasza się po bezimiennego psa. Pewnej nocy udaje mu się uratować dziewczynę przed gwałcicielem – zyskując tym samym jej zaufanie. Nic nie wskazuje na to, by coś mogło przeszkodzić w sielance, gdyby nie fakt, że jest to pies atakujący wszystkich napotkanych czarnoskórych. Dlaczego tak się dzieje?"






żródło; http://zalukaj.tv/zalukaj-film/19428/white_dog_1982_.html#lol2

TRQPL

2013-08-22, 19:12
Pamiętam ten film. Oglądałem na VHS. nie wiem czy jeszcze gdzieś nie leży w piwnicy.

Video odtwarzacz bodajże Elekta.

vniveri25

2013-08-22, 19:17
Niech zgadne, byłes na zalukaj.tv patrzyłeś na ostatnio oglądane i w ten sposób trafiles na ten film.

petru23

2013-08-22, 20:59
Ale może to Was zainteresuje

Początkowo reżyserem tego filmu miał być Roman Polański, który jednak przed rozpoczęciem zdjęć został oskarżony o gwałt i opuścił USA, przez co projekt na swoją realizację musiał czekać 6 lat.
Ten film nie był pokazywany w żadnym z kin w Stanach Zjednoczonych. Prawdopodobną przyczyną był jego kontrowersyjny temat. Jednak, mimo tego, kilkakrotnie został puszczony w stacji HBO.

I film jest fajny, polecam.


i jakoś mi się skojarzyło


:amused:



bionicle93

2013-08-23, 01:16
Pies broni czlowieka. Normalne. Widac zwierze wie lepiej, co jest zagrozeniem. :D

Sengrod

2013-08-28, 01:47
amad102 ale beka z tego filmu co dałeś :)