18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Filipińska policja bez skrupułów i litości

fantastico • 2016-10-20, 10:51
Podczas zamieszek mających miejsce na Filipinach policja bez pardonu toruje sobie drogę przez tłum, nie zwracając uwagi na ewentualne reperkusje. Działanie jednocześnie skuteczne jak i przerażające. Demonstranci potraktowani siłą takich argumentów mogą się następnym razem dwa razy zastanowić przed pikietowaniem i wyrażaniem swoich poglądów bądź niezadowolenia.


janlew

2016-10-20, 11:15
Skoro już zdrajcy z PO zezwolili na obce siły porządkowe, w Polsce. To proponuję zaprosić Filipińską Policję do pilnowania ich KOD-owskich marszyków.
PS. Dobra wiem że PO nie może być zdrajcą, bo to po prostu od początku szkopskie pachoły, ale nie zmienia to faktu.

TT4

2016-10-20, 15:41
Tam się nie pie**olą 8-)


Ni...........ny

2016-10-20, 15:50
janlew napisał/a:

Skoro już zdrajcy z PO zezwolili na obce siły porządkowe, w Polsce. To proponuję zaprosić Filipińską Policję do pilnowania ich KOD-owskich marszyków.
PS. Dobra wiem że PO nie może być zdrajcą, bo to po prostu od początku szkopskie pachoły, ale nie zmienia to faktu.


To czemu patriotyczna dobra zmiana zaczęła od obsadzania misiewiczami każdego stołka w kraju zamiast od ustawy 1066 ? Hajs ponad interes narodowy ?