18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fiksacja wzroku - KTM 450

jaganovy • 2016-03-19, 00:33


Idealny przykład fiksacji wzroku oraz chęci poznania moich nadprzyrodzonych zdolności :lodowka: .. a raczej czystej głupoty :lol:

Na budziku ok. 80 km/h wyratowana sytuacja cudem, sądząc że skręcam na łuku drogi, moto nie reagowało na moje "polecenie" użycia kierownicy oraz przeliczyłem się z oszacowaniem odległości od barierek. Otarty prawy but :) W przeciwnym razie mógłbym skasować owy znak oraz zaliczyć piękny lot do rzeki.. a Wy mielibyście super materiał na harda :mrgreen: Pozdrawiam ;-)

jaganovy

2016-03-19, 17:50
Kopalnia czy nie kopalnia, tak czy siak w przypadku panicznej reakcji zapomina się o wszelkich zdrowych odr*chach nie wykluczając przeciwskrętu. W zakręt sądziłem że wejdę lekko jednakże moto przy tej prędkości postanowiło przeciąć swój tymczasowy nadany tor jazdy i go szlag trafił :D tytuł wyolbrzymiony, przecież wiecie :)

Ar...........ch

2016-03-19, 19:36
takie to ciekawe, że aż nie włączyłem

KlinikaAborcyjna

2016-03-19, 21:26
jaganovy napisał/a:

.......mógłbym skasować owy znak oraz zaliczyć piękny lot do rzeki.. a Wy mielibyście super materiał na harda :mrgreen: Pozdrawiam ;-)



Spoko, może następnym razem się uda.

Krak

2016-03-20, 09:43
Skręcanie kierownic w stronę skrętu przy większych prędkościach nie działa, postudiuj sprawę przeciwskrętu :)

razorek1994

2016-03-20, 17:19
Na moje oko to albo nie udało Ci się delikatnym ruchem przezwyciężyć siły wynikającej z efektu żyroskopowego kół
Albo dłubałeś przy motorku i łożyska sterowe za mocno przykręciłeś ( jeśli kulkowe ) to wbiły sie w bieznie. Miałem tak samo, kierownice trzeba było szarpnąć by "kulki wyskoczyły z rowków" wbitych w bieżnię sterów.

PanWładeczek

2016-03-21, 17:33
Krak napisał/a:

Skręcanie kierownic w stronę skrętu przy większych prędkościach nie działa, postudiuj sprawę przeciwskrętu :)



Przecież on wykonał przeciwskręt, prawą ręką pchał kierownicę do przodu próbując skręcać w lewo, po czym motocykl przechylił się w prawą stronę (zgodnie z zasadą przeciwskrętu) i jechał w barierki :idzwch*j: