18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fikołek na hulajnodze

CrazyEdek • 2020-10-12, 13:08
Z telemarkiem wyszło.


za...........zh

2020-10-12, 13:10
Piękne. pie**olnął jak półtusza wieprzowa o podłogę. :mrgreen:

Cz...........as

2020-10-12, 13:15
Jak wór z ziemniakami.

~Angel

2020-10-12, 13:16
AyCaramba napisał/a:

Jak wór z ziemniakami.



Bardziej torba gówna :niggasmile:

CrazyEdek

2020-10-12, 13:42
Angel napisał/a:

Bardziej torba gówna



Aniołki, zrobiłeś mi dzień :ubawdolez:

borelli

2020-10-12, 13:45
Aż mi się monitor zatrzęsł.

Halman

2020-10-12, 14:36
borelli napisał/a:

Aż mi się monitor zatrzęsł.



jak tam misiu kolorowy? poczta przeczytana? Decyzja podjęta? masz jaja żeby wywlec "kompromitujący" filmik na światło dziennie czy tylko internetowa cipeczka sie odgrażała ?

Silverface

2020-10-12, 15:42
Pewnie aż śruby poluzowało.

edek_kotek

2020-10-12, 15:57
No i gdzie ten telemark ?

LB...........BZ

2020-10-12, 16:19
Gosciu uwierzył, że może być kim chce. Więc zostal kulą armatnia :mrgreen: ale mi ten filmik humor poprawił :-o

borelli

2020-10-12, 16:30
Halman napisał/a:

jak tam misiu kolorowy? poczta przeczytana? Decyzja podjęta? masz jaja żeby wywlec "kompromitujący" filmik na światło dziennie czy tylko internetowa cipeczka sie odgrażała ?



A co to ma do tematu grubasa na hulajnodze? Aż taki niedorozwinięty jesteś, że musisz spamować tym swoim ściekiem umysłowym? Ja ci wyraźnie napisałem co i kiedy zrobię z tym filmem, nie masz po co więcej mi spamować na skrzynkę, ani w komentarzach pijany przygłupie.

Halman

2020-10-12, 16:37
borelli napisał/a:

A co to ma do tematu grubasa na hulajnodze? Aż taki niedorozwinięty jesteś, że musisz spamować tym swoim ściekiem umysłowym? Ja ci wyraźnie napisałem co i kiedy zrobię z tym filmem, nie masz po co więcej mi spamować na skrzynkę, ani w komentarzach pijany przygłupie.



nic nie zrobisz bo jesteś zwykłym głupim gówniarzem który chciał błysnąć filmikiem z halmanem opowiadającym dowcip o policji. Gówno w garści masz a nie filmik, jak masz ten filmik to nie pajacuj tylko go wrzucaj. Nie jakis fejkowy z dupy, ten filmik;

cavern69

2020-10-12, 18:42
Chyba z tele plankiem ...
Heavy tele plankiem.

Prof._Kot_Budd

2020-10-12, 20:56
borelli napisał/a:

A co to ma do tematu grubasa na hulajnodze? Aż taki niedorozwinięty jesteś, że musisz spamować tym swoim ściekiem umysłowym? Ja ci wyraźnie napisałem co i kiedy zrobię z tym filmem, nie masz po co więcej mi spamować na skrzynkę, ani w komentarzach pijany przygłupie.




Halman napisał/a:

nic nie zrobisz bo jesteś zwykłym głupim gówniarzem który chciał błysnąć filmikiem z halmanem opowiadającym dowcip o policji. Gówno w garści masz a nie filmik, jak masz ten filmik to nie pajacuj tylko go wrzucaj. Nie jakis fejkowy z dupy, ten filmik;



Oho widzę jakaś miła dla serca drama, poproszę o szczegóły i filmik z naj***nym Halmanem :D