18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fight.

zwierzak30 • 2020-08-25, 21:53
Walka z grawitacją a być może i z czymś we wodzie. :mrgreen:
Waga lekkopółśmieszna.



NafazowanyKoleś

2020-08-26, 09:57
solltys napisał/a:

Obstawiam że to bracia a ich stary w obu przypadkach za szybko wyciągnął, co najmniej na to wskazują ich kocie ruchy.



Kiedyś jak skończysz 18 lat i napijesz się wódki to zrozumiesz, że te kocie ruchy wynikają z tego, że są naj***ni jak szpadel.

Może też dowiesz się wtedy, że komórkę jajową zapładnia wnikając weń tylko jeden plemnik, więc nie ma to znaczenia kiedy wyciągnął.

gaahaa7

2020-08-26, 13:02
overgod napisał/a:

Jak wyciągał do niego rękę, to był najlepszy moment na zakończenie kłótni...a ta mała wsza dalej skakała...ja pie**olę



przecież on ewidentnie udawał zgodę poprzez wyciągnięcie ręki, by go znowu do wody wpie**olił, ten mały za to go powinien pociągnąć do siebie

solltys

2020-08-26, 13:50
NafazowanyKoleś napisał/a:

Kiedyś jak skończysz 18 lat i napijesz się wódki to zrozumiesz, że te kocie ruchy wynikają z tego, że są naj***ni jak szpadel.
Może też dowiesz się wtedy, że komórkę jajową zapładnia wnikając weń tylko jeden plemnik, więc nie ma to znaczenia kiedy wyciągnął.



Musisz być jednym z tych których nie zaprasza się na imprezy bo każdą z nich jesteś w stanie sp***olić swoim głupiomądrym wysrywem.

hitmen

2020-08-26, 21:10
Niezłe koguty :D

Fason

2020-08-26, 21:24
Życie pisze najlepsze scenariusze :lol:

qrwamac

2020-08-28, 17:36
Tylko mi to przypomina scenę z walki Anakina i obi wana?