18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fetowanie zwycięstwa

phrontch • 2020-12-23, 21:25
Brazylijczyk Andre Verissimo świętuje wygrany wyścig






Rasowa brazylijska motop*zda :gmoch:

pajdaq

2020-12-23, 21:27
Co za Ciota chyba Najman kierował ! :)

TRQPL

2020-12-23, 21:51
Przeczytałe m filetowanie zwycięstwa i w sumie dlaczego nie.

Kutasiarz

2020-12-23, 22:05
Czy mnie słuchać zawodzi czy w portugalskim też mają słowo k***a? Tak ok 6 sekundy.

xXx5226

2020-12-23, 22:15
Na podium się załapał :)

lollo

2020-12-23, 22:54
Komentator nieźle k***I

kokos_123

2020-12-23, 22:59
Boldrik napisał/a:

Czy mnie słuchać zawodzi czy w portugalskim też mają słowo k***a? Tak ok 6 sekundy.



łuk drogi, podobnie jak w hiszpańskim i włoskim.

:mrgreen:

KebabRemover

2020-12-23, 23:56
haha widziałem pedałka gdzieś indziej, i dobrze k***ewkowi JAKI WSTYDD!! tak zlekceważył przeciwników do mety nie dojechal a już wiwatował, ale dla pewnosci oglądał się za siebie xD i coś źle wszystko sobie przeliczył j***niec.... tak sie cieszyc przed czasem ajki wstyd. tak przegrać to duzo wiekszy wstyd niz byc ostatnim, ładnie kurewke cfaniacka wyjasnili i jeszcze ten co był 4 sie cieszył chyba a ten z 1 i 2 pozycji sobie gratulowali tak przegrac jaki wstyd zasłużony xD jaka p*zda viral na cały świat
to tak jak lewandoski miałby metr przed bramką się zatrzymać i cieszyć a bramkarz wchodzi mu w nogi i zabiera piłkę wstyd jak sam sk***ysyn

outsidethebox86

2020-12-24, 01:38
KebabRemover napisał/a:

haha widziałem pedałka gdzieś indziej, i dobrze k***ewkowi JAKI WSTYDD!! tak zlekceważył przeciwników do mety nie dojechal a już wiwatował, ale dla pewnosci oglądał się za siebie xD i coś źle wszystko sobie przeliczył j***niec.... tak sie cieszyc przed czasem ajki wstyd. tak przegrać to duzo wiekszy wstyd niz byc ostatnim, ładnie kurewke cfaniacka wyjasnili i jeszcze ten co był 4 sie cieszył chyba a ten z 1 i 2 pozycji sobie gratulowali tak przegrac jaki wstyd zasłużony xD jaka p*zda viral na cały świat
to tak jak lewandoski miałby metr przed bramką się zatrzymać i cieszyć a bramkarz wchodzi mu w nogi i zabiera piłkę wstyd jak sam sk***ysyn



Dostał lekcje pokory na całe życie. Satysfakcja jest kiedy takie p*zdy przekonane o swojej wyższości, doznają takiej lekcji. Zesrał się przed samym kiblem haha

Marano

2020-12-24, 02:02
Boldrik napisał/a:

Czy mnie słuchać zawodzi czy w portugalskim też mają słowo k***a? Tak ok 6 sekundy.



We włoskim, hiszpańskim i portugalskim słowo "Curva" oznacza zakręt (w kontekście wyścigów samochodowych i motocyklowych na torze).

Justynka99

2020-12-24, 10:38
Marano napisał/a:

We włoskim, hiszpańskim i portugalskim słowo "Curva" oznacza zakręt (w kontekście wyścigów samochodowych i motocyklowych na torze).



A w innych kontekstach to już nie? :D

mazga50

2020-12-24, 22:26
Różowy motor, to czego się spodziewaliście?

Andrzejas

2020-12-25, 03:44
mazga50 napisał/a:

Różowy motor, to czego się spodziewaliście?



Miałem pisać. k***a motocykl Heloł Kiti XD