18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Festiwal w indiach

Catar • 2018-10-19, 23:32
Oglądają sobie fajerwerki w bardzo bezpiecznym miejscu.



Sytuacja sprzed paru godzin.
Jutro powinny pokazac sie jakies fotki na harda.

artykuł
Cytat:

Ponad 60 osób zginęło, a 100 zostało rannych po tym, jak pociąg wbiegł w tłum w pobliżu Amritsara w północnym stanie Pendżab w Indiach, powiedziała policja do BBC.

Ofiary stały na torach kolejowych oglądając uroczystości związane z Dussherą, hinduskim świętem naznaczającym triumf dobra nad złem.

Nie usłyszeli pociągu, ponieważ obserwowali, jak płonie wypełniony petardą wizerunek demonicznego króla Ravany.

Mówi się, że wśród zmarłych są dzieci.

Widzowie przyglądali się płonącej figurze i pokazowi sztucznych ogni, kiedy wielu z nich zaczęło poruszać się w kierunku torów kolejowych będących niedaleko.

Niektóre raporty sugerują, że organizatorzy powiedzieli ludziom, aby odeszli od petardy, podczas gdy inne mówią, że uczestnicy pobiegli w kierunku toru, ponieważ obawiali się, że płonąca figura zawali się.

Według naocznych świadków, wielu z nich na torach było zajętych filmowaniem uroczystości na swoich telefonach i nie zauważyło, że pociąg zbliża się z dużą prędkością.

Policja mówi, że hałas petardy i tłum mógł powstrzymać ofiary przed wysłuchaniem pociągu.



inne nagrania
spoiler

r061071

2018-10-19, 23:36
ch*ja widać fjesz

No...........iX

2018-10-19, 23:37
Zwrot akcji na miarę królika Bugsa.

JebaćLudzi

2018-10-20, 00:01
Cytat:


Nie usłyszeli pociągu, ponieważ obserwowali, jak płonie wypełniony petardą wizerunek demonicznego króla Ravany.



To się demon wk***ił :mrgreen:

SuchyHarry

2018-10-20, 00:12
Właśnie miałem to wrzucić. Nie ma to jak oglądać sobie pokaz fajerwerków stojąc na torach. "Mamy święto, nic k***a nie nadjedzie..."

:trzesieee:

...ale to Indie, tam jakakolwiek logika przestała działać po wycofaniu się Brytyjczyków.

@edit
tutaj z nieco innej perspektywy. Trochę krótsze wideo, praktycznie sam moment wjazdu pociągu


pekka satan

2018-10-20, 02:52
Maszynista Sadol... użył sygnału jak w amerykańskim filmie akcji... w trakcie akcji :)

Pantilion

2018-10-20, 04:51
Catar,

"Ponad 60 osób zginęło, a 100 zostało rannych po tym, jak pociąg wbiegł w tłum w pobliżu Amritsara w północnym stanie Pendżab w Indiach, powiedziała policja do BBC.

Ofiary stały na torach kolejowych oglądając uroczystości związane z Dussherą, hinduskim świętem naznaczającym triumf dobra nad złem.

Nie usłyszeli pociągu, ponieważ obserwowali, jak płonie wypełniony petardą wizerunek demonicznego króla Ravany.

Mówi się, że wśród zmarłych są dzieci.

Widzowie przyglądali się płonącej figurze i pokazowi sztucznych ogni, kiedy wielu z nich zaczęło poruszać się w kierunku torów kolejowych będących niedaleko.

Niektóre raporty sugerują, że organizatorzy powiedzieli ludziom, aby odeszli od petardy, podczas gdy inne mówią, że uczestnicy pobiegli w kierunku toru, ponieważ obawiali się, że płonąca figura zawali się.

Według naocznych świadków, wielu z nich na torach było zajętych filmowaniem uroczystości na swoich telefonach i nie zauważyło, że pociąg zbliża się z dużą prędkością.

Policja mówi, że hałas petardy i tłum mógł powstrzymać ofiary przed wysłuchaniem pociągu."


Jeżeli już korzystasz z tłumacza internetowego to na przyszłość przeczytaj to co przetłumaczył wujek google ;)

Catar

2018-10-20, 08:33
@Pantilion

Panie, juz na jedno oko to ja spałem.
Mi tłumaczenie nie potrzebne, ale dla reszty, by sami nie musieli, wrzuciłem w Deepl poprawiłem kilka błędów które rzuciły sie w oko i polazłem spać.

(tłumacz wujka google to badziew i nie radze nikomu z niego korzystać, chyba ze do pojedynczych słów)
,


poprawione, jakby komuś z modów się chciało edytować

spoiler



pokłosie - fotki
spoiler

Kris891

2018-10-20, 09:05
,,Ofiary stały na torach kolejowych, oglądając uroczystość Dusshery, hinduskiego festiwalu symbolizującego triumf dobra nad złem".

No w tym przypadku ewidentnie na zdjęciach widać triumf dobra nad złem :D
A mówią,że religia nie ogłupia człowieka...

aaaaaaaaaaaaaa

2018-10-20, 09:31
Na kogo wypadnie, tego BĘC...
Niby nic wielkiego się nie stało... ich jest ponad miliard!!!
Ale jak wśród ofiar był przyszły kosmonauta???

niemamskarpet.

2018-10-20, 10:29
super miejsce na imprezę ! ale żeby pociąg przyjechał po torach to już szok !

Moby_Dick

2018-10-20, 10:31
Jedzie pociąg z daleka na hindusa nie czeka.

Pantilion

2018-10-20, 13:00
Catar napisał/a:

@Pantilion

Panie, juz na jedno oko to ja spałem.
Mi tłumaczenie nie potrzebne, ale dla reszty, by sami nie musieli, wrzuciłem w Deepl poprawiłem kilka błędów które rzuciły sie w oko i polazłem spać.

(tłumacz wujka google to badziew i nie radze nikomu z niego korzystać, chyba ze do pojedynczych słów)
,


poprawione, jakby komuś z modów się chciało edytować

spoiler



pokłosie - fotki
spoiler



Ja Ciebie rozgrzeszam w imię ojca i syna i sadistica ;)