18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ferrari 312 PB na torze SPA

~VeIture • 2023-01-25, 17:38
Przejrzałem z nudów swoje tematy na sadolu i dokładnie o takie filmy walczyłem aby tutaj były.

Wrzucam i niech 20 piw w poczekalni w 24h zdecyduje czy to dalej ten sam sadol co kilkanaście lat temu jak go tworzyliśmy czy nie.

Odpalajcie z dźwiękiem albo wcale.

Karkus

2023-01-25, 17:42
Wyścigi są sakramencko nudne w oglądaniu.
No chyba, że jest wypadek.
Wolę rajdy.

T3RMINATOR

2023-01-25, 17:46
A gdzie rozpie**ol i urwana noga?

Bro

2023-01-25, 18:01
Ale gówno.

misqovo

2023-01-25, 18:11
Nie oglądać! Nic sie nie stanie, nikt nie przyk*rwi, żaden traktora zagłady nie wyjedzie

Kriski

2023-01-25, 18:29
Chyba kogoś poje... powaliło, na pęczki forów maniaków 4 kółek w necie, to jeszcze tu może osobny dział robić?
Co następne, kącik fanów piłki kopanej?
Pływania synchronicznego?

DarioLee

2023-01-25, 18:30
Sadistic chyba w założeniu ma odzwierciedlać sadyzm, a jego definicja jest mało spójna z tym filmikiem :D

bigoslaw_lyzka_von_wood

2023-01-25, 18:31
I to jest sport dla prawdziwych facetów. A nie jakieś jaranie się chłoptasiami biegającymi w krótkich spodenkach za napompowaną piłką.
Gdzie kibice po tak podniecających widokach jak łydki zawodników czy ściągnięta bluzka, idą później na "ustawki" żeby pomacać sobie wzajemnie jajka gdzieś poza boiskiem. Przytulając się do spoconych homisiów kibicujących drużynie przeciwnej. Tfu!

Wincyj filmików z wyścigami i rajdami - prosiemy!

yaiba

2023-01-25, 18:32
Jak ześ tak walczył i lubisz wyścigi go wbijaj na jakiś serwer gran turismo. Rzuciłem Ci rękawice i buta.
A tak na poważnie, to jest jakiś sadol co chce się pościgać w GT?

~tedwaha

2023-01-25, 18:40
VeIture napisał/a:

Przejrzałem z nudów swoje tematy na sadolu i dokładnie o takie filmy walczyłem aby tutaj były.
Wrzucam i niech 20 piw w poczekalni w 24h zdecyduje czy to dalej ten sam sadol co kilkanaście lat temu jak go tworzyliśmy czy nie.
Odpalajcie z dźwiękiem albo wcale.

Po tym gównie co ostatnio wrzucasz, dobrze że przynajmniej zastanowiłeś się nad własnym zachowaniem, szkoda tylko że wyciągnąłeś błędne wnioski, to że od lat wrzucasz jakieś gówna to nie znaczy że są one odpowiednie dla tej strony. Przeczytaj może co pisze na banerze sadistica "Codzienna dawka czarnego humoru" i skoreluj to z samą nazwą serwisu i zastanów się jeszcze raz gdzie leży problem...

Halman

2023-01-26, 04:52
tedwaha, sam sobie w pysk strzela i się dziwi... :szloch:

VeIture napisał/a:

czy to dalej ten sam sadol co kilkanaście lat temu jak go tworzyliśmy czy nie

tworzyliśmy? nawet ja bym z takim tekstem nie wyskoczył... :ubawdolez: