18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ferma norek w Pabianicach

Harkness • 2020-12-03, 18:08
Cytat:

Fundacja Viva! opublikowała szokujące materiały będące wynikiem kilkudniowego śledztwa na fermie norek w województwie łódzkim, podczas którego zarejestrowano szereg nieprawidłowości dotyczących łamania ustawy o ochronie zwierząt.

W ramach prowadzonego śledztwa ferma była pod obserwacją w dniach 6–10 listopada. Aktywiści śledczy Fundacji Viva! zarejestrowali wielokrotnie powtarzające się sytuacje stosowania przemocy wobec norek, m. in.: wyciąganie z klatek, przenoszeni i szarpanie zwierząt za ogony, uderzanie zwierzętami z impetem o betonowe podłoże i klatki, przydeptywanie ich, wpychanie zwierząt na siłę do małych klatek oraz nieprawidłowy ubój. Rażące naruszenia prawa pokazują, w jaki sposób traktowane są zwierzęta na fermach futrzarskich. Fundacja Viva! złożyła w tej sprawie zawiadomienie do prokuratury.



:idzwch*j:


Jak za mocne to na harda.

donger

2020-12-04, 21:55
Jak już w Polsce żadnej fermy nie będzie to wtedy nagle dziwnym trafem okaże się, że fermy i futerka jednak są cacy. Tylko wtedy będą już tylko niemieckie.

Elmowsky

2020-12-04, 23:19
ale jest bardzo prosty sposob na to , przestac kupowac rzeczy zrobione z futra norek. jesli jest popyt to beda takie akcje zj***ne byle by zarobic...

baronturbina

2020-12-05, 13:52
Janusz_k napisał/a:

Gówno prawda, moja żona nie chce tych futer.


Wiem a nawet więcej! Wiem czego żona chce i to bez futra!