18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Feminoteka o czarownicach

AgentGrzesiek • 2015-05-10, 22:49
Akademia Feminizmu



Pewnie większość nie dotrwa do końca, a co ta tym idzie nie zrozumie współczesnego feminizmu.
A to wielka szkoda!!!!! :mrgreen:
No to może takie krótkie (mizoginistyczne he he) streszczenie

Pod koniec prelekcji pani prowadząca przytacza słowa pewnego amerykańskiego (nie prawidłowego) polityka. Powiedział on (w swej głupocie) że feminizm to ideologia która skłania kobiety do homoseksualizmu, aborcji, walki z kapitalizmem i uprawiania czarów.
Ach, ileż radości i śmiechu wywołało to twierdzenie wśród publiki oraz prelegentów :lol:
A jednak, ktoś kto naprawdę posłuchał wykładu może mieć troszkę poczucie typu - mózg rozj***ny. Bo właściwie te właśnie tezy cały czas były udowadnianie :shock:

1. Lesbijki :-D Och jak uwłacza kobiecie hetero-związek. Gdzie jak to już powiedziano w "Seksmisji" kobieta ma być jedynie służącą w bankiecie życia przy którym ucztuje samiec.
No i jeszcze biedaczce rodzić każą!!!

2. Tu dochodzimy do aborcji. Kobieta zmuszona (uciskiem społecznym) do obcowania z samcem zostaje zapłodniona. Samcza społeczność, kierując się nienawiścią wobec kobiet (ale nie tylko!! ale o tym później) nie pozwala się jej wyskrobać!

3. Ach ten kapitalizm!! Zawłaszcza wszystko, głównie ciało kobiety . Wykorzystuje kobietę jako tanią siłę roboczą w zakładzie pracy lub przy pracach domowych. Aborcja też wykluczona!! Kobieta zawłaszczona przez kapitalizm musi brać udział w produkcji siły roboczej!!!
A może w takim razie prostytucja jest OK?
Haha Co!!!!!!!
Kapitalistyczna metoda handlu ciałem kobiety !!!
Bez żartów :mrgreen:

4. Czary to już ostatni wątek bardzo krótko wspomniany. Chodzi o sektę Wicca. Czarownice mogą sie spotykać i to jest taka kobieca siła i jest to generalnie OK :mrgreen:

je...........yA

2015-05-10, 23:00
świat się k***a kończy..... -_-

oc...........an

2015-05-11, 02:43
Nie wiem jak wy, ale ja nigdy feministki na oczy nie widziałem. Serio.

pi...........ja

2015-05-11, 19:28
Kobiety wrogiem kapitalizmu? No przecież było odwrotnie. Inwestycja w młode, rozpłodowe niewolnice była gwarancją zysku :)

chlop

2015-05-11, 22:04
a wy c o k***a portale się poj***ły , wydzia mi stąd pajace