18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

FEMINIZM - zagłada cywilizacji

towelie • 2016-04-27, 21:33
Napisałem komentarz pod filmem jakiejś "feministki" na youtube i stwierdziłem, że więcej ludzi powinno to przeczytać. Miłej lektury.
"

Oh kobietko. Wytłumacze Ci coś, bo nie masz pojęcia o czym mówisz. Feminizm dzieli się na 3 etapy - tzw. fale feminizmu i o ile pierwszy etap miał sens, tak dzisiejszy-3 jest totalną aberacją ruchu. Jeśli wiedziałabyś cokolwiek o dzisiejszym feminizmie, to wiedziałabyś, że dziś te wariatki przewodzące ruchem walczą o równość płci! Co w tym złego, zapytasz... To, że na początku chodziło o RównoUPRAWNIENIE płci, co miało sens, a równość płci ( tak, dosłownie, jak wsłuchasz się w wypowiedzi współczesnych prominentnych feministek to to zauważysz ) to okropna próba walki z naturą i zasadami logiki, która skończy się tragedią.

Dzisiejsze feministki zaprzeczają jakimkolwiek różnicom pomiędzy płciami, stosując słowo gender ( zamiast normalnego sex ) które oznacza wg nich, że płeć biologiczna nie istnieje i jest to konstrukcja społecza ( można ją zmienić, jest zależna od społeczeństwa wychowania itp. ) Totalny idiotyzm. Dosłownie, te kobiety są chore psychicznie i żadna zdrowa kobieta nie powinna się z nimi utożsamiać. Jest całkiem inaczej - kobiety i mężczyźni różnią się od siebie pod wieloma względami : inne mózgi, inne hormony, inne zachowania, inaczej ewolucja działała na płci i kierunkowała je pod kątem ról, które muszą spełniać żeby przeżyć. Podstawową rolą kobiety było i jest rodzenie i zajmowanie się dziećmi, pomoc mężowi, odciążenie go od prostych czynności, żeby miał siły i czas na robienie tego z czym kobieta nie może sobie poradzić. Tu przychodzi podstawowa rola mężczyzny - zdobywanie zasobów, obrona rodziny, oranizacja plemienia i jego obrona. Feministki zaprzeczają milionom lat ewolucji i twierdzą, że nie wpłyneła na różnice pomiędzy płciami, a jedynie system społeczny po narodzeniu formuje różnice płciowe. Rozumiesz teraz, że to nie może się skończyć dobrze?

Feminizm nie ma racji bytu. Jeśli ktoś mówi, że jest w ruchu dążącym do równouprawnienia płci to musi być ślepy. Nie ma jednego prawa, które wywyższałoby mężczyzn ponad kobiety w prawie każdym kraju zachodniej cywilizacji, w tym Polsce. Mało tego, to mężczyźni są traktowani gorzej przez prawo ( patrz sądy rodzinne, kobieta dostaje z automatu prawo do opieki nad dzieckiem po rozwodzie np. - "równouprawnienie" ). Kobiety nie zarabiają mniej od mężczyzn za tą samą prace, jest to kłamstwo, wynikające z niezrozumienia podstaw ekonomii, ale jak się słucha w kwestiach ekonomicznych osób chorych psychicznie ( feministek ) to tak jest. Kobiety zarabiają mniej, bo wytwarzają mniej. Mało tego - nie chcą wytwarzać i zarabiać więcej ( nie mogłyby nawet jakby chciały, ale nie chcą, kobiety wolą życie rodzinne i nie czują presji swoich mężczyzn, żeby zarabiać więcej od nich, a mężczyźni więdzą że muszą mieć więcej zasobów jeśli chcą mieć kobiete ). Siedze w temacie od dwóch lat i znam go bardzo dobrze. Feminizm mnie interesuje, od kiedy zrozumiałem jak wiele chorób społeczeństwa jest z nim związanych. Jedną z chorób są kobiety w polityce i na stanowiskach władzy. Kobiety nigdy w historii nie sprawowały władzy i nie wykształtowały ewolucyjnie narzędzi i mechanizmów niezbędnych do tego. Na przykład kobiety nie wyczuwają zagrożenia tak jak mężczyźni. Stąd zfeminizowana polityka Europy względem imigrantów ( kobiety chcą wypełnić swoją role i pomóc słabym, zaopiekować się nimi, a nie zauważają niebezpieczeńśtw - ewolucja nie dała im tego "zmysłu" ).

Jeszcze jedno - feminizm nie kończy się kiedy trzeba wnieść szafe na 3 piętro. Feminizm, moja droga, kończy się kiedy muzułmański wróg maczetą tnie takie ładne buźki jak Twoja. Wtedy kobiety przyjdą przerażone do mężczyzn i przeproszą za ciągłe umniejszanie i temperowanie ich męskości, za to, że próbowały być niezależne, za to, że nie były kobiece, udawały mężczyzn, za to że grały silne, za to że pchały się do władzy. Przyjdą na kolanach i przemówią pierwszy raz od dawna jak prawdziwe kobiety - Chrońcie nas prosimy, chrońcie a my Wam to wynagrodzimy, chrońcie a my Wam pomożemy jak będziemy mogły, cokolwiek chcecie.

"
Nie przepraszam za długi post. Mężczyzna nie przeprasza.

Uc...........pa

2016-04-27, 21:36
Uwielbiam ludzi którzy uważają własne komentarze za tak świetne że udostępniaja je gdzie tylko mogą często w dyskusjach które z poruszonym tematem nie mają nic wspólnego

Tco

2016-04-27, 22:14
Mam wyj***ne na feministki...

t1ger_delta

2016-04-27, 22:19
Feminazistki ciągle prawią o mitycznym "seksizmie" jakiego "są" ofiarami. Może dotyczy USA, ale stronka ta ładnie opisuje jak jest na prawdę.

http://www.realsexism.com/

krzyks

2016-04-27, 22:23
Cytat:

Mężczyzna nie przeprasza.



Prawdziwy mężczyzna nie ma po prostu powodu do tego, żeby przepraszać 8-)

ibox1

2016-04-27, 22:24
Też raz oglądałem filmik feministki na youtubie. Było ciężko choć i tak doszedłem