18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Feministki w GTA V

ASAKKU • 2013-09-28, 21:03
Takie równouprawnienie to ja rozumiem... :kjujik:


Fire_Penguin

2013-09-29, 11:44
Cytat:

Już tłumaczę. gta to seria towarzysząca mi przez całe życie. SA było najlepszą grą na świecie, zaraz po morrowindzie. grafika nie jest ważna, ważny jest klimat gry a gta ma dość specyficzny. SA w 2004 było "czymś", każda kolejna część przypomina mi dzieciństwo, może gtaV to gówno dla dwunastolatków, ale z pewnością to więcej niż tylko gra dla troche starszych : )



Masz racje. Miało klimat, ale to było w 2004 roku i nie widze powodu, żeby podniecać się tym samym, ale z lepszą grafiką...

Ciku

2013-09-29, 11:56
KMD napisał/a:

ich na konsolę albo grę ;)

toś doj***ł.. xboxa 360 kupisz za 300 zł. Poza tym pie**olenie że PC jest dla biedaków jest nieźle poj***ne. Konsole kupujesz raz za 1500 zł (już licząc że ktoś kupił ją jakieś 5 lat temu) i masz spokój, co prawda dostajesz na nią pół produkty ale grasz. ch*j że co jakiś czas w masz spadki do paru fps i ogólnie 3/4 gier chodzi w 30 fpsach, bądź co bądź wymuszonych 60, które nijak mają się do prawdziwych 60 fps.

Ja swoje ps3 kupiłem jakoś pól roku po premierze za 1799zł, do dziś sobie leży, ale gram na tym jedynie w FIFE, bijatyki czy jakieś exy. Wszystkie gry multiplatformowe odpalam na PC, bo po prostu jak gra oferuje mi lepszą grafikę na PC niż na konsoli to dlaczego miałbym z niej nie skorzystać? Jedna z gier multiplatformowych jaką kupiłem na konsole był skyrim. Grę skończyłem po około 50 godzinach i poszła w kąt, w tego samego Skyrima na PC mam naj***ne na steamie 356 godzin, a to dzięki modom i ogólnie wygodą rozgrywki.

Tak samo te GTA V, mógłbym kupić na konsole ale po co mam wydawać 200 zł na półprodukt, skoro za parę miesięcy dostane to samo w dużo lepszej oprawie i ogólnie poprawioną grę? I wierzcie mi, do tego wcale nie potrzeba jakiegoś super mocnego PC. Zestaw złożony z głową można mieć już nawet za 2500zł, który pociągnie wszystkie gry na najwyższych detalach. Ważne jest złożenie PC samemu, a nie kupowanie super ultra mega gamer FX 8 rdzeni razem 50ghz i super ultra wydajna grafika 3d GT620 4gb itd.

ki...........lu

2013-09-29, 12:00
@Fire_Penguin

Biorąc pod uwagę fakt że nie znałeś imienia jednego z głównych bohaterów gry, stwierdzam że w nią nawet nie grałeś, a tak po niej jedziesz. Płacą ci za to czy jaki ch*j? Zgadzam się, ten cały "hype" trochę robi się nudny, ale to nie znaczy że piątka jest gównianą grą.

ZiemniakSadola

2013-09-29, 12:46
Za Trevora zawsze piwko zajebisty jest!

zonk

2013-09-29, 14:39
@vedkonner, po pierwsze popraw sobie wiek w profilu bo nie wierzę żeby facet w wieku 22 lat tak podniecał się grą komputerową. Po drugie wyjdź czasami do prawdziwych ludzi bo twoimi postami pokazujesz typowego nerda komputerowego, który jedyny kontakt z rzeczywistością ma przez komputer.

vedkonner

2013-09-29, 17:39
SQT napisał/a:

@vedkonner, po pierwsze popraw sobie wiek w profilu bo nie wierzę żeby facet w wieku 22 lat tak podniecał się grą komputerową. Po drugie wyjdź czasami do prawdziwych ludzi bo twoimi postami pokazujesz typowego nerda komputerowego, który jedyny kontakt z rzeczywistością ma przez komputer.



Jestem 17sto letnim gówniarzem, ale nie poprawię, bo za bardzo lubię przeglądać flaczki na hardzie. 8-)

Nie jestem żadnym j***nym nerdem dla twojej wiadomości, nie jaram się tą grą (po prostu mi się podoba), tylko wk***iają mnie debile próbujący na siłe zabłysnąć, waląc pseudo mądrości z koziego odbytu na portalu internetowym.

A znajomych, powietrza, ruchu, picia i jarania mi nie brakuje, so gtfo. :spoko:

zonk

2013-09-30, 01:12
UP, jednak jesteś nerdem. Jest pierdylion gier i nikt się tak nie podnieca. A że jest to nowe gta, to nie jest jakimś nadzwyczajnym powodem żeby robić na sadolu forum o gta.

voidinfinity

2013-09-30, 13:01
Ja tam się nie mogę doczekać na wersją blaszakową :-P

A konsoli nie kupię z powodów światopoglądowych - tylko otwarta architektura, zapewnia wysoki poziom rozrywki :-P

vedkonner

2013-10-03, 13:24
SQT napisał/a:

UP, jednak jesteś nerdem. Jest pierdylion gier i nikt się tak nie podnieca. A że jest to nowe gta, to nie jest jakimś nadzwyczajnym powodem żeby robić na sadolu forum o gta.



Czyli co, jak ktoś marnuje kilka godzin kilka godzin łażąc od strony do strony jadąc po głupiej gierce to jest spoko, ale jak taki Ved napisze komentarz na sadolu w cztery minuty to ma oczy wyjarane od monitora? :lol: jebnij się w łeb gościu