18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Feministki w GTA V

ASAKKU • 2013-09-28, 21:03
Takie równouprawnienie to ja rozumiem... :kjujik:


dj_deez

2013-09-28, 23:36
Swoisty symulator, all-in-one, a i tak znajdą się malkontenci, którzy "nie rozumieją".
O grafikę, to możecie się przypie**alać w jakichś benchamarkach, a nie przy tak obszernych grach, w tym przypadku GTA - wydane na konsole sprzed ośmiu lat.

Trochę obiektywizmu. Jeśli nie podoba wam się hype jaki jest w tej chwili na grę, to piszcie o tym, a nie o samej grze, która w swoim gatunku na chwilę obecną nie ma konkurenta.
k***a, pecetowcy od siedmiu boleści, bo mama nie kupiła konsoli, albo nie kupili, bo po co skoro można nak***iać na pc. :sraka:

vedkonner

2013-09-28, 23:38
Co wy pie**olicie, j***ni sentymentaliści? :D Co takiego zajebistego było w jakimś śmiesznym GTA London czy dwójce? Przeciętniak z maszyn w pierwszym lepszym hamerykańskim pubie. Te gry wcale nie były dobre, tylko takie wam się wydawały, bo były waszymi pierwszymi.
W pierwszej linijce pie**olicie jaka to grafika i fizyka jest słaba, a chwilę potem wspominacie trójkę, gdzie nawet anty aliasingu nie można było ustawić i VC, gdzie leciałeś 2 metry w górę bo podskoczyłeś na krawężniku. Rynek gier idzie z czasem i przestańcie gadać. Ta część jest zajebista i dalej trzyma formę, w przeciwieństwie do takich SRów, NFSów, MoHów, Assassinów czy Gothiców, gdzie leci się tylko pod komerchę, promocję i sprzedaż, zamiast markę.
Do tego wyczuwam, że połowa tutejszych komentarzy to po prostu ból dupy PCtowców, którzy czaili się 5 lat na nowiutką produkcję Rockstara i dostali ch*ja w dupie.

:idzwch*j:

'jestem taki niemainstreamowy dostane piwka na sadisticu hohoho'

Co...........oc

2013-09-28, 23:39
j***ć to gta 5 ja pie**ole ileż można ...

Xidros

2013-09-28, 23:52
Ale wy pie**olicie, przecież to jest filmik z konsoli, która ma 7 lat więc nie będzie na niej lepszej grafiki przez to że to jest ciągle ten sam sprzęt. Poczekajcie na wersje PC i dopiero oceniajcie grafike.

vedkonner

2013-09-28, 23:58
Xidros napisał/a:

Ale wy pie**olicie, przecież to jest filmik z konsoli, która ma 7 lat więc nie będzie na niej lepszej grafiki przez to że to jest ciągle ten sam sprzęt. Poczekajcie na wersje PC i dopiero oceniajcie grafike.



Normalnie grafika wygląda 7x lepiej.

Fire_Penguin

2013-09-28, 23:58
Dranzes napisał/a:

sam jestes ch*jowy, ch*jowy ch*ju w ch*j



Ale mi doj***łeś :roll:

Cytat:

nie da się lepszej grafiki odj***ć na konsolach 8 letnich jak byś chciał wiedzieć



Pewny jesteś? A w co grałeś? W RDR i GTA IV? :roll:

asdefo

2013-09-29, 00:05
Widać ból dupy najsilniej objawia się u tych, którzy w grę i tak nie zamierzali grać i muszą wyszukiwać powodów dlaczego jest zła. No cóż - bad news - giera mocno daje rady, ale o tym się dowiecie pewnie na za pół roku jak zawita na piecach.

A co do Trevora to +1 do fanklubu, najlepszy bohater w całym universum.

nielogiczny

2013-09-29, 00:12
Fire_Penguin
dzieciaku ,pozebraj u starych na konsole i zagraj dupku
wtedy sie wypowiesz
teraz twoje zdanie o czyms co nie grales jest tak samo warte jak o bzykaniu babki,tylko teoria
zal ci dupe sciska hejterze i tyle
zanim gnoju zagrasz w gta V,ja bede konczyl gta 7
i tyle zakompllaksiony szczylu

maksym_gorki

2013-09-29, 00:18
nielogiczny napisał/a:

dzieciaku ,pozebraj u starych na konsole i zagraj dupku
wtedy sie wypowiesz
teraz twoje zdanie o czyms co nie grales jest tak samo warte jak o bzykaniu babki,tylko teoria
zal ci dupe sciska hejterze i tyle
zanim gnoju zagrasz w gta V,ja bede konczyl gta 7
i tyle zakompllaksiony szczylu


I kto tu ma kompleksy? Biją Cię w gimnazjum, że tak się podniecasz?

leegoldman

2013-09-29, 00:23
Fire_Penguin napisał/a:

Nie rozumiem... dlaczego wszyscy tak się podniecają tym GTA? Grafika dupy nie urywa (wystarczy porównać ją z grafiką Mafii II z 2010 roku), fizyka tak samo... Może fabuła? Próba powtórzenia "sukcesu" SA, które i tak było ch*jowe ? Niech mi ktoś wytłumaczy te szczanie po nogach po usłyszeniu "GTA V", bo ja tego k***a nie rozumiem. I jeszcze ten ruch postaci.... :roll:



Grałem w gta v na xboxie w hd i grafika była zajebista, więc dupę urywała. Fabuła też mega spoko, wszystko się składa w jedną całość. Ruch postaci w tej scenie był uzasadniony. Pewnie nie grałeś w ogóle w gta i dlatego tak ci się wydaje, że ch*jowa.
PS: Albo grałeś tylko się nie znasz.

mati1070

2013-09-29, 00:36
Fire_Penguin napisał/a:


Pewny jesteś? A w co grałeś? W RDR i GTA IV? :roll:

Dobra, mistrzu. Pokaż mi grę z lepszą grafiką i WIĘKSZYM światem? Czekam.

.3lite

2013-09-29, 00:40
vedkonner napisał/a:

Co wy pie**olicie, j***ni sentymentaliści? :D Co takiego zajebistego było w jakimś śmiesznym GTA London czy dwójce? Przeciętniak z maszyn w pierwszym lepszym hamerykańskim pubie. Te gry wcale nie były dobre, tylko takie wam się wydawały, bo były waszymi pierwszymi.
W pierwszej linijce pie**olicie jaka to grafika i fizyka jest słaba, a chwilę potem wspominacie trójkę, gdzie nawet anty aliasingu nie można było ustawić i VC, gdzie leciałeś 2 metry w górę bo podskoczyłeś na krawężniku. Rynek gier idzie z czasem i przestańcie gadać. Ta część jest zajebista i dalej trzyma formę, w przeciwieństwie do takich SRów, NFSów, MoHów, Assassinów czy Gothiców, gdzie leci się tylko pod komerchę, promocję i sprzedaż, zamiast markę.
Do tego wyczuwam, że połowa tutejszych komentarzy to po prostu ból dupy PCtowców, którzy czaili się 5 lat na nowiutką produkcję Rockstara i dostali ch*ja w dupie.

:idzwch*j:

'jestem taki niemainstreamowy dostane piwka na sadisticu hohoho'



Już nie przeżywaj tak bo ból dupy to chyba tylko ty tutaj masz, Vice City było świetne dzięki klimatowi które stworzyło muzyką z lat 80' i dlatego dla mnie będzie to najlepsza część serii.

Naprawdę gratuluję R* jak dobrze wcisnęli ludziom takie gówno, łykacie jak młode pelikany a z podniecenia to już macie porty zmoczone.

gupi_nik

2013-09-29, 00:48
dobra gre wcisneli i nie pie**ol
takie porownania jebiesz jak bezmozg
"gta lepsze od gta 3 a wy sobie gowno dajecie wpychac do pyska"
vice city mialo wyj***ny klimat ale 5 tez daje rade na wysokim poziomie
nie mozna oczekiwac ze gra odgrzewana 10 razy znow cie zaskoczy jak przejscie z GTA do GTA 3 (w 3d)

.3lite

2013-09-29, 00:56
Cytat:

nie mozna oczekiwac ze gra odgrzewana 10 razy znow cie zaskoczy jak przejscie z GTA do GTA 3 (w 3d)



Raczej chodzi o to, że niczym nie zaskoczyli i jest to następna gra z serii GTA (większy świat, troszkę lepsza grafika i parę innych spraw) a zaś niektórzy tutaj podniecają się tą grą jakby nie wiadomo co świetnego wprowadzała.